Ново
SQQ 36 инчен брануваа со рачка за возрасни или деца - со безбедносна подлога | 220 фунти максимална затворена фитнес за фитнес, брануваа мини вежба Трамон Трамон

SQQ 36 инчен брануваа со рачка за возрасни или деца - со безбедносна подлога | 220 фунти максимална затворена фитнес за фитнес,

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 259.20

5. Пакет Нормално - Транспорт : Испратете од локален магацин во Соединетите Држави, испораката трае само 3-7 работни дена. После тоа, ќе ја доставите вашата нарачка, доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте го нашиот персонал за услуги на клиентите за да ги следите информациите за логистика .Ако има штета за време на транспортот. Ве молиме, испратете ни поврзани слики од оштетени делови, ние ќе ја повториме вашата нарачка или ќе го вратиме надоместокот. 3. Брзо склопување - Потребни се помалку од 10 минути за да се инсталира брануваа. Подарете ги вашите деца со забавен физички излез што може да се игра и во затворено и на отворено. 4. Издржлив дизајн - бидете сигурни дека оваа мини брануваа ќе го издржи предизвикот на редовна и честа употреба од активни, ентузијасти деца. 2. Безбедносни карактеристики - капакот на рамката за рамка од пена. Кога децата скокаат, не постои замена за правилен надзор на возрасни и придржување кон строги правила за безбедност. 1. Стабилен дизајн - Оваа мини брануваа е поддржана од шест нозе за безбедна стабилност. Мат -скокање е прикачена рамномерно на рамката со галванизирани метални извори, која нуди добро монтирање на отскокнување. 5. Пакет Нормално - Транспорт : Испратете од локален магацин во Соединетите Држави, испораката трае само 3-7 работни дена. После тоа, ќе ја доставите вашата нарачка, доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте го нашиот персонал за услуги на клиентите за да ги следите информациите за логистика .Ако има штета за време на транспортот. Ве молиме, испратете ни поврзани слики од оштетени делови, ние ќе ја повториме вашата нарачка или ќе го вратиме надоместокот. 3. Брзо склопување - Потребни се помалку од 10 минути за да се инсталира брануваа. Подарете ги вашите деца со забавен физички излез што може да се игра и во затворено и на отворено. 4. Издржлив дизајн - бидете сигурни дека оваа мини брануваа ќе го издржи предизвикот на редовна и честа употреба од активни, ентузијасти деца. 2. Безбедносни карактеристики - капакот на рамката за рамка од пена. Кога децата скокаат, не постои замена за правилен надзор на возрасни и придржување кон строги правила за безбедност. 1. Стабилен дизајн - Оваа мини брануваа е поддржана од шест нозе за безбедна стабилност. Мат -скокање е прикачена рамномерно на рамката со галванизирани метални извори, која нуди добро монтирање на отскокнување. Големина на производот : 36 x 36 x 32,65 инчи (l x w x h); капацитет на тежина : 220 фунти; Тежина на производот : 17,64 bs.

За стоката

Слична стока во категоријата

Совршено за претворање на езерцето или езерото во област за пливање, одлично за децата да отскокнуваат �

Добра еластична, водоотпорна и сончаница Добра еластична, водоотпорна и сончаница Единечна цевка Трамп

[Висок квалитет на материјал] : Надворешниот слој е 0,6мм ПВЦтесна ткаенина, што е силно и издржливо...

челик Трамплинска тока Добар замена за триаголник на триаголник за замена на скршен или истрошен Закол�

Споделете со пријателите и семејството затоа што тие се корисни Покрај антилизгачкиот ефект, тие исто т

Совршен бранувач на малиот дете : Со прилагодлива структура, оваа рачка на Детска мини брануваа хоризон�

? 【Безбеден и избалансиран дизајн】 Направено од армирана челична рамка со четири заоблени нозе и супер

Лесно преклопување, лесно оди : нозете се склопуваат со пролетната опција и има лента за рачки што се скл

◆ Широко користена : брануваата на езерската вода е многу погодна за децата да отскокнуваат на неа, а ис�

Стабилен влез : Влезот е двојно зашиен на страна Може лесно да се отвори со помош на патент и кука за зат�

Капаци за нозе за мебелдизајнот е едноставен, структурата е едноставна, а функцијата е практична, што мо

Дајте им на вашите малечки часови на скокање забава и погодни за употреба дома или во дворот Направено с

Светли бои : Бидејќи нашиот ракав за пена од брануваа полне светли бои, може да донесе повеќе бои во ваша�

Мрежата има двоен патент, сега можете да го затворите патентот на мрежата или од внатрешноста на бранув�

Влошниците на брануваата помагаат во стабилизирање на вашиот брануваа за време на вметнување во нечист

Лесно е да се соберат На мини брануваа за деца не им требаат дополнителни алатки за склопување Здравств

Hotешки тркала Мала брануваа во затворен простор : Мини детски брануваа за момчиња и девојчиња обезбедув�

Безбедност на брануваа : Максимална безбедност е обезбедена со поврзување на мрежата помеѓу подлогата �

Стабилен влез : Влезот е двојно зашиен на страна Може лесно да се отвори со помош на патент и кука за зат�

Лесно преклопување, лесно оди : нозете се склопуваат со пролетната опција и има лента за рачки што се скл

Професионална фитнес брануваа : Одлично за обука за фитнес и спорт, слабеење, кардио и рамнотежа...

Информации за испорака и лесно склопување】 Рекреативните брануваа доаѓаат во 2 / 3 кутии, така што можеб�

Вклучува сет од 100 топки со пластична здроби, исполнета со воздух со нето торба Не токсични и CILD безбедни

[Висококвалитетен материјал] : мрежата на брануваа периферна безбедност е изработена од висококвалитет

Подготвена лента и капакот на рамката : Децата можат да ја користат лентата за рачката за лесен зафат за

Scroll