Ново
Салева Ултра воз 3 - Машки

Салева Ултра воз 3 - Машки

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1317.12

Направени во САД или увезени. Етилен винил ацетат ѓон. Горниот материјал : Поставата за дишење на решетката, облогата на TPU. Внатрешен материјал : мрежа. Удобно чевли за пешачење за мажи за мажи : Ултра воз 3 е нашиот успешен чевли за пешачење за мажи за мажи во 3 -та генерација и погоден и за поплочени патеки и надвор од турнејата по патот. Горна мрежа за дишење : Чевлите за пешачење за дишење за мажи се завиткани во горниот дел од мрежата за дишење во пределот и делумно засилени со TPU. Технологија за насоки за движење : Отворените чевли за мажи нудат уште посигурноста во комбинација со двојната густина Ева Мидал и нашата технологија за насоки за движење. Површина, додека вашиот среден ред останува во директен контакт со земјата. Систем на патентиран Salewa 3 F : Брзините чевли за пешачење за мажи нудат добра флексибилност, прецизно вклопување и цврста зафат уште од самиот почеток благодарение на патентираниот систем Salewa 3 F. Направени во САД или увезени. Етилен винил ацетат ѓон. Горниот материјал : Поставата за дишење на решетката, облогата на TPU. Внатрешен материјал : мрежа. Удобно чевли за пешачење за мажи за мажи : Ултра воз 3 е нашиот успешен чевли за пешачење за мажи за мажи во 3 -та генерација и погоден и за поплочени патеки и надвор од турнејата по патот. Горна мрежа за дишење : Чевлите за пешачење за дишење за мажи се завиткани во горниот дел од мрежата за дишење во пределот и делумно засилени со TPU. Технологија за насоки за движење : Отворените чевли за мажи нудат уште посигурноста во комбинација со двојната густина Ева Мидал и нашата технологија за насоки за движење. Површина, додека вашиот среден ред останува во директен контакт со земјата. Систем на патентиран Salewa 3 F : Брзините чевли за пешачење за мажи нудат добра флексибилност, прецизно вклопување и цврста зафат уште од самиот почеток благодарение на патентираниот систем Salewa 3 F. Ултра возот 3 е 3 -та генерација на нашите успешни чевли за пешачење со брзина. Тој е дизајниран за употреба на поплочени патеки, како и надвор од теренот. Предниот дел е завиткан во горниот дел од решетката за дишење што е засилена со обложување на TPU во области со голема облека. Со технологијата за насоки за движење, надворешната страна и мидината работат заедно за да го поддржат природното движење на стапалото и да обезбедат сигурност и стабилност на кој било терен. Функционалниот 3 F систем обезбедува флексибилност, привлечна и безбедна поддршка. Шалтерот за потпетици спречува лизгање на потпетиците и ја зголемува стабилноста и заштитната функција на чевлите. Ортолитското стапало обезбедува дополнително амортизирање, ја гуши влагата и ги одржува нозете ладни и суви. Продолжение на јазикот на јазикот спречува нечистотија или странски предмети да влезат во чевлите.

За стоката

Слична стока во категоријата

100% текстил Гума ѓон Contagrip Ta : Изграден за максимален зафат на лабава, мека, солидна и нерамна површина, Conta

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Гума ѓон Технологија на патентира�

100% синтетички Vibram единствен Горниот материјал : Синтетичка мрежа, TPU Поставена : мрежа Затворање : чипка �

Увезени Гума ѓон Добијте влечење : Outsole Maxtrac и мултинасочена шема на LUG за најдобра во влечење во класата..

Гума ѓон Лесна мијалник Ева : нуди амортизирање и флексибилност за долготрајна удобност Направено делу�

Гума ѓон Одговорна колекција : Рециклирана / репродуцирана Горниот материјал : Полиестерска мрежа, TPU Mudgu

Гума ѓон ГорТекс : ГорТекс ги задржува нозете сувиоднадвор, како и однатре Гума ѓон ГорТекс : ГорТекс ги �

Водоотпорни чевли за трчање на патеки : Во кои има заштитно капаче за пети, влажна влечка, мембрана на Го�

Направени во САД или увезени Гума ѓон Горниот дел од мрежата : Го подобрува протокот на воздух и помогне�

Синтетичка гума ѓон Единствено : единствениот TPU е издржлив и флексибилен, може да се наведнува со вас за

Гума ѓон Вратилото мери приближно глужд од лак Мизуно бран, со бранова структура со Ева на две нивоа на ц

Гума ѓон Графин подобрена со ГФлипена за повеќе отскокнување и амортизирање Графна подобрена гума за н�

Направени во САД или увезени Гума ѓон Пад од 0мм : Комплетно неутрален пад за најприродното искуство во т

Гума ѓон Лесна патека за чевли за мажи кои нудат прецизно, удобно вклопување со супериорен зафат за трча

Увезени Гума ѓон Останете фокусирани : Со нашата надворешна плоча Maxtrac и мултинасочена шема на Trailclaw Lug з�

[Горниот дел од дишењето]Летањето ткаен горен не е затнат и одржувајте ги нозете суви за време на вежбањ�

Аусенматеријал : Текстил / синтетика, Гума ѓон Основно вклопување : Лизгање на мрежи ја пренесува моќно�

100% синтетички Синтетички ѓон Солидна надворешна плоча за влечење надвор од патот Версарун амортизирањ�

Направени во САД или увезени Гума ѓон Лесен за активен начин на живот патеката Меса е направена со разг�

Затворање на чипка Затворање на чипка Nike 256832365XS женска технологија Pique Polo Golf BurtsСпринт Грин е дизајниран

Гума / синтетички ѓон Горна мрежа за дишење Одржување на нозете ладни и суви Засилена пети, пета и стра�

Направени во САД или увезени Нова лесна патека што работи чевли Во форма на стапало за удобност...

Увезени Гума ѓон Вратилото мери приближно глужд од лак Отворање на багажникот мери приближно 1 наоколу..

Scroll