Ново
888 Дисплеј сад® 18 Парче Јасен Акрилен Накит Дисплеј Столбови Изложбени Тела Пекарница Продавница Средно Подигач Сет

888 Дисплеј сад® 18 Парче Јасен Акрилен Накит Дисплеј Столбови Изложбени Тела Пекарница Продавница Средно Подигач Сет

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 936.16

Дисплејот за накит може да се користи на врвот на суета или во плакар за прикажување накит, модели на автомобили, Авиони, колекции на кукли, украси, литература, како и други домашни производи. Музеите и галериите користат витрина за подигнување на артефакти и мали скулптури. Штандовите се јасни за навистина да ги направат вашите предмети поп додека ги прават пријатни за гледање. Овие елегантни Штандови се дизајнирани да привлечат внимание на широк спектар на стоки и да го привлечат вниманието на потенцијалната клиентела. Пластичните штандови за накит се ефикасна маркетинг алатка. Купете ги овие кревачи во комплети од 1, 2, 4, 6 и 12. Користете ги овие три парчиња акрилни кревачи за да прикажете која било стока што ја сакате.Големините се јасно прикажани на сликата. Секој од нашите ексклузивни Акрилни Екрани 888 се ултра јасни за најдобра презентација без да го жртвувате вниманието што го заслужува вашиот предмет. Пластичните штандови за накит се ефикасна маркетинг алатка. Можностите за изложба се безброј за оваа повеќенаменска единица! Овој изложбен кревач додава стил на која било ставка без да го тргне вниманието од производот. Овој изложбен кревач обезбедува елегантна презентација за скапоцени колекционерски предмети. Помалите кревачи се вклопуваат под поголемите, па ако не ги користите, можете уредно да ги чувате заедно. Можете да ги користите овие кревачи за малопродажба или дури и за лична употреба. Големините се јасно прикажани на сликата. Овие елегантни Штандови се дизајнирани да привлечат внимание на широк спектар на стоки и да го привлечат вниманието на потенцијалната клиентела. Овие кревачи се совршени за прикажување Фигурини или Модели, тие се користат и на саеми и изложби за реквизити. Овој изложбен кревач обезбедува елегантна презентација за скапоцени колекционерски предмети. Овие кревачи се совршени за прикажување Фигурини или Модели, тие се користат и на саеми и изложби за реквизити. Можностите за изложба се безброј за оваа повеќенаменска единица! Овој изложбен кревач додава стил на која било ставка без да го тргне вниманието од производот. Уживајте во прикажувањето на вашите производи со стил!. Секој изложбен кревач што е акрилик има прифатлива цена доволно за да ги купи единиците во големи количини за дополнителни заштеди!.

За стоката

Слична стока во категоријата

Одлично за бонбони, десерт, леб, овошје итн Еднократно, издржливо, практично Направете свои штандови за �

ШТАНД ЗА ПРИКАЖУВАЊЕ КЕКСИ ; овој послужавник за сервирање на држачот за дисплеј може да се користи за п�

Материјал : Пластика Големина : дијаметрите се соодветно прибл 6 инчи, 8 инчи НОВ ДИЗАЈН : прачките за шпил

Безбедносен Материјал Држач За Торта : Изработен од пп материјал за безбедност на храна, железо за столб

Комплет Стаклени Садови : : овој држач за торта со капак е така што дури и машината за миење садови е безб�

€ Десерт Штандови Големина : Висина 32 см / 12.5 во, Плочи 21 см / 8.26 во и 24 см / 9.44 во и 27 см / 10.62 во ● Материјал З

?Лижавче Дисплеј Држач Десктоп Лижавче Прикажи База Торта Поп Лавици Лижавче Стојат За Свадба Продавни�

Користете го како чинија За Торта, чинија за сервирање, сад за удирање, чипс и чинија за салса, сад за сал�

Керамика [12,0 х 1,3 инчи (30,5 х 3,2 см)] Керамика, Произведена Во Јапонија Овој производ е производ со индивиду�

Dim димензијадијаметрите на плочите се 8,2"(21см) , 9,4"(24см), 10,6"(27см) Вкупната висина е 12" (32 см), има приближно 18

Железо МЕЛАМИН СВАДБА ТОРТА ШТАНД изгледа одлично на секој настан додека ги истакнувате вашите слатки �

, исушете и одржувајте, заштедете време и енергија и подобрете ја ефикасноста на работата Може да ги зад�

Безбедносен Материјал Држач За Торта : Изработен од пп материјал за безбедност на храна, железо за столб

Дупките се со големина за да одговараат на стандардните стапчиња за лижавчиња од 5 / 32" (4мм), дупките се ра

Бонбони Вклучена Штанд : едно парче калапи, Материјалот од нерѓосувачки челик не ' рѓосува лесно...

€ Десерт Штандови Големина : Висина 32 см / 12.5 во, Плочи 21 см / 8.26 во и 24 см / 9.44 во и 27 см / 10.62 во ● Материјал З

* Мазната површина лесно се чисти Изработени од високо , издржливи и за бејкер Способен за ротирање во 360

Убаво дополнете ги вашите колачи со овие тапани со рамна бела торта од 18 инчи Со минималистички изглед, �

Scroll