Ново
888 Дисплеј сад® 18 Парче Јасен Акрилен Накит Дисплеј Столбови Изложбени Тела Пекарница Продавница Средно Подигач Сет

888 Дисплеј сад® 18 Парче Јасен Акрилен Накит Дисплеј Столбови Изложбени Тела Пекарница Продавница Средно Подигач Сет

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 936.16

Дисплејот за накит може да се користи на врвот на суета или во плакар за прикажување накит, модели на автомобили, Авиони, колекции на кукли, украси, литература, како и други домашни производи. Музеите и галериите користат витрина за подигнување на артефакти и мали скулптури. Штандовите се јасни за навистина да ги направат вашите предмети поп додека ги прават пријатни за гледање. Овие елегантни Штандови се дизајнирани да привлечат внимание на широк спектар на стоки и да го привлечат вниманието на потенцијалната клиентела. Пластичните штандови за накит се ефикасна маркетинг алатка. Купете ги овие кревачи во комплети од 1, 2, 4, 6 и 12. Користете ги овие три парчиња акрилни кревачи за да прикажете која било стока што ја сакате.Големините се јасно прикажани на сликата. Секој од нашите ексклузивни Акрилни Екрани 888 се ултра јасни за најдобра презентација без да го жртвувате вниманието што го заслужува вашиот предмет. Пластичните штандови за накит се ефикасна маркетинг алатка. Можностите за изложба се безброј за оваа повеќенаменска единица! Овој изложбен кревач додава стил на која било ставка без да го тргне вниманието од производот. Овој изложбен кревач обезбедува елегантна презентација за скапоцени колекционерски предмети. Помалите кревачи се вклопуваат под поголемите, па ако не ги користите, можете уредно да ги чувате заедно. Можете да ги користите овие кревачи за малопродажба или дури и за лична употреба. Големините се јасно прикажани на сликата. Овие елегантни Штандови се дизајнирани да привлечат внимание на широк спектар на стоки и да го привлечат вниманието на потенцијалната клиентела. Овие кревачи се совршени за прикажување Фигурини или Модели, тие се користат и на саеми и изложби за реквизити. Овој изложбен кревач обезбедува елегантна презентација за скапоцени колекционерски предмети. Овие кревачи се совршени за прикажување Фигурини или Модели, тие се користат и на саеми и изложби за реквизити. Можностите за изложба се безброј за оваа повеќенаменска единица! Овој изложбен кревач додава стил на која било ставка без да го тргне вниманието од производот. Уживајте во прикажувањето на вашите производи со стил!. Секој изложбен кревач што е акрилик има прифатлива цена доволно за да ги купи единиците во големи количини за дополнителни заштеди!.

За стоката

Слична стока во категоријата

€ Десерт Штандови Големина : Висина 32 см / 12.5 во, Плочи 21 см / 8.26 во и 24 см / 9.44 во и 27 см / 10.62 во ● Материјал З

Овој држач за свадбени кекси со дијаметар од 12 инчи, висок 4,5 инчи, има кружен дрвен врв со дебелина од 1 и�

3Ниво Торта Стојат : торта решетката дијаметар8.2 во, 9.6 во, 10.4 во Тоа е најдобриот избор за прикажување кол

МЕТАЛНА КОРПА користи Компактна големина, без да зазема премногу простор ЧИНИЈА за КОЛАЧИЊА Избра доба�

€ Десерт Штандови Големина : Висина 32 см / 12.5 во, Плочи 21 см / 8.26 во и 24 см / 9.44 во и 27 см / 10.62 во ● Материјал З

Одлично за бонбони, десерт, леб, овошје итн Еднократно, издржливо, практично Направете свои штандови за �

ШТАНД ЗА ПРИКАЖУВАЊЕ КЕКСИ ; овој послужавник за сервирање на држачот за дисплеј може да се користи за п�

●Погоден● : за торта од 8 инчи ● Дијаметар● : 26,5 см(10,4 инчи) Quantionty® : 5 ЕЕЗ ●Премиум Материјал● : Изработе

10 инчен држач за торта изработен од висококвалитетен порцелан испорачан мек и мазен допир, дизајн на ра�

Убаво дополнете ги вашите колачи со овие тапани со рамна бела торта од 18 инчи Со минималистички изглед, �

Scroll