Ново
Ангоили 1 парчиња Лесна Луксузна Чинија Со Овошје Стаклена Чинија Со Овошје Послужавник За Колачиња Послужавник За Ужина Послужавник Свадба Закуска Штанд За Торта

Ангоили 1 парчиња Лесна Луксузна Чинија Со Овошје Стаклена Чинија Со Овошје Послужавник За Колачиња Послужавник За Ужина Послужавник

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 951.36

МЕТАЛНА КОРПА користи Компактна големина, без да зазема премногу простор. ЧИНИЈА за КОЛАЧИЊА Избра добар материјал, не е лесно да се деформира или скрши. МЕТАЛ ФИОКА тоа може да биде во домот, бар, ресторан,. МИНИ ДЕСЕРТ ЧИНИИ оваа ставка е послужавник за сервирање овошје, кој е направен од материјал, безбеден за употреба. ПОСЛУЖАВНИК за НАКИТ и,. Пакет Листа 1 х Овошје Плоча Карактеристики-Големина : Прибл. 30. 00Х29. 00Х19. 00см / 11. 79Х11. 40Х7 послужавник за железна закуска. - Материјал : Железо И Стакло Десерт Сервис Плочи-Боја : златен метал стакло овошје плочи-тоа обезбедува доволно простор за вашата храна за чување бонбони. - Тоа може да биде во домот, бар, ресторан, итн торта кула. - Ја одликува фината структура, има држач за чинија за десерт за работен век. - Оваа ставка е послужавник за сервирање овошје, кој е направен од материјал, безбеден за употреба корпи за дели. - Совршено за овошје, суво овошје и друго складирање закуски користете штанд за прикажување торта.Опис на стоки За масичка за кафе послужавниците се одличен додаток на секоја просторија, декоративна и практична.Повеќеслојни Послужавници За Десерти оваа овошна чинија во Европски стил е изработена од цврсто стакло и железен материјал, и не е само за секојдневна употреба, туку и убав украс, нежен и убав, совршен за чување овошје и некои мали закуски.

За стоката

Слична стока во категоријата

?Пакетот вклучува : 1 еез картонски штанд за торта, со димензии 13,2 "х3, 5", во жолта боја ?Изработени од карто

Материјал : Пластика Големина : дијаметрите се соодветно прибл 6 инчи, 8 инчи НОВ ДИЗАЈН : прачките за шпил

Додадете талент на вашата маса со оваа модерна плоча за сервер за метална торта и купола што носи софист

3Ниво Торта Стојат : торта решетката дијаметар8.2 во, 9.6 во, 10.4 во Тоа е најдобриот избор за прикажување кол

3Ниво Торта Стојат : торта решетката дијаметар8.2 во, 9.6 во, 10.4 во Тоа е најдобриот избор за прикажување кол

Карактеристики : Класичен дизајн : Прецизен дизајн и поволна големина го прават ноќта на Вештерките да з

Дупките се со големина за да одговараат на стандардните стапчиња за лижавчиња од 5 / 32" (4мм), дупките се ра

Quollipop ДИСПЛЕЈ ДРВОТорта Поп Штанд Лижавче Дрво Држач Бонбони Маса Дисплеј Десерт Морон Држач Торта Топк

●Погоден● : за торта од 8 инчи ● Дијаметар● : 26,5 см(10,4 инчи) Quantionty® : 5 ЕЕЗ ●Премиум Материјал● : Изработе

Безбедносен Материјал Држач За Торта : Изработен од пп материјал за безбедност на храна, железо за столб

, исушете и одржувајте, заштедете време и енергија и подобрете ја ефикасноста на работата Може да ги зад�

Штандот за сервирање на нивоа лесно се собира со јасни упатства и едноставно се учествува за складирање

Дното антилизгање дизајн Лесно за складирање за зачувување на просторот Отпорност на топлина и отпорно

МИНИ ТАВИ за КЕКСИ Еднократно и издржливо, и миење, служење живот.​ СТАКЛЕНА ПОЛИЦА за ПРИКАЖУВАЊЕ Едно�

€ Десерт Штандови Големина : Висина 32 см / 12.5 во, Плочи 21 см / 8.26 во и 24 см / 9.44 во и 27 см / 10.62 во...

Голем биро рампа, 23 "х 16" со .08 " висина која ќе се сместат многу големини уреди Разновиден за дома, канцела

Dim димензијадијаметрите на плочите се 8,2"(21см) , 9,4"(24см), 10,6"(27см) Вкупната висина е 12" (32 см), има приближно 18

Овој држач за свадбени кекси со дијаметар од 12 инчи, висок 4,5 инчи, има кружен дрвен врв со дебелина од 1 и�

??КУПОЛА ЗА ПОСЛУЖАВНИК ЗА ТОРТА : ??Оваа покривка за свежо чување храна е изработена од врвен пс и матери�

Гаранцијата на производителот не може да се примени 5,3 х 2,0 инчи (13,5 х 5 см), 9,5 мл (260 гр) Направени во Јапони

Бонбони Вклучена Штанд : едно парче калапи, Материјалот од нерѓосувачки челик не ' рѓосува лесно Храна : �

Сирење Клоче Купола : € тоа може да биде широко во домови, продавници, хотели и така натаму, и е многу пра�

Scroll