Ново
Tfcocft Торта Штанд, Десерт Маса Дисплеј Во Собата, Овошје Десерт Дисплеј Плоча, еднорог животно црвена галаксија шема

Tfcocft Торта Штанд, Десерт Маса Дисплеј Во Собата, Овошје Десерт Дисплеј Плоча, еднорог животно црвена галаксија шема

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 671.68

€ Десерт Штандови Големина : Висина 32 см/12.5 во, Плочи 21 см/8.26 во и 24 см/9.44 во и 27 см/10.62 во. ● Материјал За Држач За торта : Плочата Е Изработена од Пластика, Централната Колона Е Изработена од Железо. € Овошје Десерт Дисплеј Плоча : Погоден За Прикажување На Кекс, Овошје, Крофни, Бонбони, Чоколадо и Други Десерти За Да Се Направи Споделување Повеќе Церемонијални! Тоа е Совршен Подарок за Пријателите и Роднините. € Чувство На Искуство : Материјалот е Сигурен и Издржлив. Доволно За Задоволување На Дневните Потреби. Одлично Е Да Ги Прикажувате На Свадби, Фестивали, Годишнини, Забави, Чајни Забави или Семејни Собири!. Откако Ќе Го Добиете Производот, Доколку Имате Какви било Прашања, Можете Директно Да Ме Контактирате, а јас Ќе Ви Одговорам во рок од 24 Часа и Ќе Ви Го Решам Проблемот. ● Нашите производи поддржуваат прилагодено. Можете да ја замените шемата на производот со која било шема што ја сакате. Само треба да ни дадете слики. ● Прилагодените производи се добар избор дали се користат или се даваат на роднини и пријатели. Бидејќи ова може да ја одрази вашата уникатност и внимателност. Вашите роднини и пријатели ќе ја почувствуваат вашата љубов и пријателство. ● Рачно Мерење, Ве Молиме Дозволете Мала Грешка во Големината. ● Боите Може Да Постојат Мала Разлика поради Различни Екрани.

За стоката

Слична стока во категоријата

Штандот за сервирање на нивоа лесно се собира со јасни упатства и едноставно се учествува за складирање

Производот е лесен и компактен, лесен за носење и лесен за употреба за прикажување забави Едноставен ди�

, исушете и одржувајте, заштедете време и енергија и подобрете ја ефикасноста на работата Може да ги зад�

Гаранцијата на производителот не може да се примени 5,3 х 2,0 инчи (13,5 х 5 см), 9,5 мл (260 гр) Направени во Јапони

3Ниво Торта Стојат : торта решетката дијаметар8.2 во, 9.6 во, 10.4 во Тоа е најдобриот избор за прикажување кол

* Мазната површина лесно се чисти Изработени од високо , издржливи и за бејкер Способен за ротирање во 360

Dim димензијадијаметрите на плочите се 8,2"(21см) , 9,4"(24см), 10,6"(27см) Вкупната висина е 12" (32 см), има приближно 18

3Ниво Торта Стојат : торта решетката дијаметар8.2 во, 9.6 во, 10.4 во Тоа е најдобриот избор за прикажување кол

●Погоден● : за торта од 8 инчи ● Дијаметар● : 26,5 см(10,4 инчи) Quantionty® : 5 ЕЕЗ ●Премиум Материјал● : Изработе

Quollipop ДИСПЛЕЈ ДРВОТорта Поп Штанд Лижавче Дрво Држач Бонбони Маса Дисплеј Десерт Морон Држач Торта Топк

Порцелан Големина на производот : Д19,8 Ч2 Материјал : Порцелан Земја На Производство : Јапонија Специфика�

Дупките се со големина за да одговараат на стандардните стапчиња за лижавчиња од 5 / 32" (4мм), дупките се ра

Dim димензијадијаметрите на плочите се 8,2"(21см) , 9,4"(24см), 10,6"(27см) Вкупната висина е 12" (32 см), има приближно 18

€ Десерт Штандови Големина : Висина 32 см / 12.5 во, Плочи 21 см / 8.26 во и 24 см / 9.44 во и 27 см / 10.62 во ● Материјал З

Голем биро рампа, 23 "х 16" со .08 " висина која ќе се сместат многу големини уреди Разновиден за дома, канцела

+Украси За Торта за свадбена / Свршувачка : направете ја вашата роденденска торта сјајна и издвоена,роде�

€ Десерт Штандови Големина : Висина 32 см / 12.5 во, Плочи 21 см / 8.26 во и 24 см / 9.44 во и 27 см / 10.62 во ● Материјал З

Стаклена Торта купола чинија сервирање покритие скара храна покритие капакот на тортата е лесен за упо�

Заштедете скапоцен простор на работната површина со десертните чинии за кујната Стилски дизајн, погоде

3Ниво Торта Стојат : торта решетката дијаметар8.2 во, 9.6 во, 10.4 во Тоа е најдобриот избор за прикажување кол

Користете го како чинија За Торта, чинија за сервирање, сад за удирање, чипс и чинија за салса, сад за сал�

Керамика [12,0 х 1,3 инчи (30,5 х 3,2 см)] Керамика, Произведена Во Јапонија Овој производ е производ со индивиду�

[Исклучителен држач за торта изработен од висококвалитетни материјали] изработен е од висококвалитете�

? ВИСОКО РАЗНОВРСЕН, совршен подарок за секој хоби пекар и совршен начин да ги претставите вашите вкусни

Scroll