Ново
Jxlhzlf торба за рачки за велосипеди 4,5L водоотпорен електричен велосипед предна торба со изолација на торбичка на допир на допир со лента за рамо

Jxlhzlf торба за рачки за велосипеди 4,5L водоотпорен електричен велосипед предна торба со изолација на торбичка на допир на

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 287.84

4.5 L капацитет : Мали големи имаат голем капацитет, оваа торба за рачка за велосипеди со капацитет од 4,5 L е доволна за вашиот мобилен телефон, банка за напојување, паричник, алатки за велосипеди, пумпа, итн. Лесно за инсталирање и ослободување : со 3 парчиња куки и велкро ленти на Назад, лесно за инсталирање и ослободување, погоден за повеќето велосипеди, електричен, преклопен велосипед, велосипед на патот, планински велосипед, итн. Водоотпорен и екран на допир : Водоотпорен полиестерски материјал. Висок чувствителен голем екран на допир на TPU, одговара за поголемиот дел од GPS за мобилни телефони и мапа итн. Мулти-намена торба : со прилагодлива лента за рамо, не само како торба за рачка за велосипеди, исто така како торба за рамо Изграден термички изолација алуминиумски филм, кој може да ги задржи работите топли. >> Материјал : водоотпорен полиестер, метален патент, пластика >> распространета големина : 12.6x1.57x7.1 инч (LXWXH) >> Отворена големина : 9.4x5.5x6,7 инчи (LXWXH) >> Тежина : 9.5. Лесно за инсталирање и ослободување : Со 3 парчиња куки и велкро ленти на задниот дел, лесно за инсталирање и ослободување, погодни за повеќето велосипеди, електричен, преклопен велосипед, велосипед на патот, планински велосипед, итн.

За стоката

Слична стока во категоријата

Scroll