Ново
Тренер за Удар со фудбалска Топка бурја со Прилагодлив Појас За Половината Фудбал/Одбојка/Тренер За Рагби Опрема За Фудбалска Обука Помош За Деца Возрасни Контрол?

Тренер за Удар со фудбалска Топка бурја со Прилагодлив Појас За Половината Фудбал/Одбојка/Тренер За Рагби Опрема За Фудбалска

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 431.84

Пакет Испратен До вас : ќе добиете 6 парчиња задебелени соло фудбалски тренери со деликатна изработка; доволната количина може да ги задоволи вашите различни замени, споделување и дневни потреби и можете да вежбате со вашите партнери. Подобрен Материјал : капакот на ременот и топката на подобрениот тренер за фудбалски удар е изработен од неопрен со задебелен квалитет со проширен еластичен ремен; сигурниот материјал овозможува соло помагала за обука на топки да издржат висока температура и сончева светлина и е поотпорен на абење. Разновидни Апликации : опремата за обука на топки може да се примени на одбојка, фудбал и други видови спортски топки за деца, тинејџери и возрасни; можете да ги користите во теретана, базен, плажа и други места. Повеќекратна Функција : овој тренер за фудбалски топки може да ја прошири контролата на тренерите врз вештините на топката, да ја подобри способноста за реакција, стрелање, додавање, фаќање и склон, да го подобри поголемиот дел од нивото и да добие разни спортски тренинзи. Соло Пракса : овој фудбалски тренер користи еластична лента за поврзување со појасот на половината и капакот на топката, за да може да го постигне ефектот на враќање, со што не ви треба партнер за обука; силниот прицврстувач за кука и јамка спречува паѓање на топката, и тоа е сладок подарок за вашите пријатели, соседи, деца, освојувајќи ги срцата на децата. /.

За стоката

Слична стока во категоријата

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограм Кошарка...

100% сосема нов и висококвалитетен производ Тип : Топката Големина на топката : 9,5 инчи (дијаметар)...

Купувајте ја Нашата Продавница со над 32.000 спортски и забавни автограми, сувенири и многу повеќе Ние сме

Купете ја нашата продавница со над 32.000 автограми за спорт и забава, меморијали и многу повеќе Ние сме би�

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограмирани Фудбалс�

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограм Бејзбол Ако е

Гумен материјал : играчките за кучиња Hippih за мали кучиња се изработени од екстратешка природна гума со д

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограм Бејзбол Ако е

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Топчиња За Голф Со Авто

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограм Бејзбол...

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани бејз

Функција : Играчки за перница за рака / играчки за олеснување на стресот / Внатрешен декоратор / Вентила

[2 Пакет Куче Играчка Топки] Ценет и најдобар пакет на 2 куче играчка топки, овие куче збогатување играчки

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани бејз

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани бејз

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани бејз

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани бејз

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограм Бејзбол...

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограм Бејзбол Ако е

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани бејз

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани бејз

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограм Бејзбол МАЈКЛ

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; МЛБ игра користеше

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани бејз

●Пакет Играчки за мачки вклучувајќи : 4 x волнени топчиња за мачки со предиво со ѕвонче, 4 x пролетни играч

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограм Бејзбол...

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани бејз

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Игра Користи Бејзбол...

Scroll