Ново
XZGDEN Супериорен Портата Тркало Пролетта Вртлив Рицинус 2 инчи 50 мм Високи Перформанси Тркала За Врати Направени Од Метал Или Дрво Високо скалабилни 30 мм Носивост 75 к

XZGDEN Супериорен Портата Тркало Пролетта Вртлив Рицинус 2 инчи 50 мм Високи Перформанси Тркала За Врати Направени Од Метал

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 729.60

Тоа е толку едноставно!И ние би можеле да им обезбедиме на секој скапоцен клиент професионална настава преку интернет 24 часа. Послушните тркала со мазно тркалање се движат течно по сите рамни површини без да го џвакаат бетонот во вашата гаража.Послушните тркала со мазно тркалање се движат течно по сите рамни површини без да го џвакаат бетонот во вашата гаража. Дизајн На Пружина Што Апсорбира удари : должината на пружината може да се продолжи и да се собере на 30мм. ● Опсегот на телескопската пружина е 030 мм.?Овие тркала со лизгачки врати и ролки на тркалата на вратите имаат пролетен дизајн внатре.●Командна Линија ● Поради рачното мерење, може да има некои помали грешки. Тие се солидно решение за лесно позиционирање на вашите челични држачи на која било посакувана област и други опасности и нервози.2 : ако не можете да ја пронајдете вистинската висина, методот НА заварување САМ може да се користи за лесно фиксирање на фиксната положба нагоре за да не заглави без да ја отвори вратата.?Конструкција со двојно лежиште, лесна за движење, со силна носивост, максималното оптоварување е 75 кг.?Овие тркала можат автоматски да ја прилагодат висината на нерамна земја, истовремено осигурувајќи дека вратата се отвора и затвора слободно, намалувајќи ја бучавата!. Едноставно стапете во контакт со нас,и ние ќе ви вратиме.●Спецификација}име На Производ : ролери На Портата материјал : најлон, полиуретан, нерѓосувачки челик боја : црна, бела, портокалова дијаметар на тркалото : 50 мм ширина на тркалото : 24 мм/0,9 инчи висина на тркалото : 72 мм максимална носивост : 75 кгквантитет : 1 ® Како да ја изберете големината?Слика 1 : Измерете го растојанието од дното на железната порта до дното. Материјал : бели/црни најлонски ролки, црни/портокалови полиуретански ролки, бесшумни, нелепливи, отпорни на абење и отпорни на притисок, силна стабилност, силни и издржливи.?Конструкција со двојно лежиште, лесна за движење, со силна носивост, максималното оптоварување е 75 кг. Висок квалитет : тркалото на портата со пружина, амортизерот е изработен од висококвалитетен челичен материјал, површината е поцинкувана, отпорна на ' рѓа, има функција за апсорпција на удари и е издржлива. Висок квалитет : тркалото на портата со пружина, амортизерот е изработен од висококвалитетен челичен материјал, површината е поцинкувана, отпорна на ' рѓа, има функција за апсорпција на удари и е издржлива. Повеќенаменски : вртлива врата, лизгачка врата, решетка за складирање, количка, кутија за летање, количка, кутија за алат, звучник, ормар, засилувач, решетка за опрема, разни мебел итн.

За стоката

Слична стока во категоријата

Тркалца Тркалца Од Нерѓосувачки Челик Ролери За Лизгачки Врати Мечка 120 КГ Спална Соба Висечки Тркала З�

Послушните тркала со мазно тркалање се движат течно по сите рамни површини без да го џвакаат бетонот во

Послушните тркала со мазно тркалање се движат течно по сите рамни површини без да го џвакаат бетонот во

Послушните тркала со мазно тркалање се движат течно по сите рамни површини без да го џвакаат бетонот во

Вртлив тркалце со средна должност, капацитет од 70 фунти, 15 / 8 Во Гумено тркало Диа, држач за плочи, светол

Послушните тркала со мазно тркалање се движат течно по сите рамни површини без да го џвакаат бетонот во

Послушните тркала со мазно тркалање се движат течно по сите рамни површини без да го џвакаат бетонот во

Послушните тркала со мазно тркалање се движат течно по сите рамни површини без да го џвакаат бетонот во

Послушните тркала со мазно тркалање се движат течно по сите рамни површини без да го џвакаат бетонот во

Послушните тркала со мазно тркалање се движат течно по сите рамни површини без да го џвакаат бетонот во

Тип : Мебел Рициново; Број На Модел : ксм12ФЛ Материјал : најлон тркало Универзална топката тркалање флекс

Послушните тркала со мазно тркалање се движат течно по сите рамни површини без да го џвакаат бетонот во

Послушните тркала со мазно тркалање се движат течно по сите рамни површини без да го џвакаат бетонот во

Послушните тркала со мазно тркалање се движат течно по сите рамни површини без да го џвакаат бетонот во

Послушните тркала со мазно тркалање се движат течно по сите рамни површини без да го џвакаат бетонот во

Послушните тркала со мазно тркалање се движат течно по сите рамни површини без да го џвакаат бетонот во

Scroll