Ново
Торбичка За Филтер За јаглерод омерта Капо Со Двојна Велкро Заптивка | Торбичка Обложена Со Јаглерод Со Технологија На Активен Јаглен

Торбичка За Филтер За јаглерод омерта Капо Со Двојна Велкро Заптивка | Торбичка Обложена Со Јаглерод Со Технологија На Активен

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 398.40

Водоотпорен, издржлив, рециклиран полиестерски екстериер. Лесно обложена внатрешна обвивка направена од 100% памук. Безбедно, двојно затворање со кука и јамка. Технологијата на филтер за јаглерод омерта ги одржува несаканите мириси безбедно запечатени внатре. Елегантен дизајн со низок профил со отстранливо лого за вашата приватност. Водоотпорен, издржлив, рециклиран полиестерски екстериер. Лесно обложена внатрешна обвивка направена од 100% памук. Безбедно, двојно затворање со кука и јамка. Технологијата на филтер за јаглерод омерта ги одржува несаканите мириси безбедно запечатени внатре. Елегантен дизајн со низок профил со отстранливо лого за вашата приватност.

За стоката

Слична стока во категоријата

#Материјал : Добро изработена Од Еколошка полиестерска ткаенина со влечење патенти +Лесен и Издржлив : л�

Водоотпорен МатеријалИзработен од ПВЦ, не грижете се дали предметите во торбата ќе се навлажни, одржува

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

Водоотпорен МатеријалИзработен од кожа, не грижете се дали предметите во торбата ќе се навлажни, одржув

Големина9" долг х 6 " широк Организирајте ги вашите маски,тоалети, personal работи и чувајте ги чисти Изработе

●ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ јасниот оддел ви овозможува лесно да го пронајдете она што ви треба, а водоотпорниот џ

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време...

Водоотпорен МатеријалИзработен од ПВЦ, не грижете се дали предметите во торбата ќе се навлажни, одржува

Големина9" долг х 6 " широк Организирајте ги вашите маски,тоалети, personal работи и чувајте ги чисти Изработе

Оваа козметичка кеса е изработена од стп материјал Патничката торба за шминка е против гребење, против �

Големина9" долг х 6 " широк Организирајте ги вашите маски,тоалети, personal работи и чувајте ги чисти...

Водоотпорен МатеријалИзработен од кожа, не грижете се дали предметите во торбата ќе се навлажни, одржув

Големина : 25 х 13 х 14см / 10 х 5,5 х 5 инчи Материјал : Полиестер, Оксфорд Мулти Прегради Тоалетна Торба Практи

УНИКАТЕН ДИЗАЈН Чувајте се што е организирано во вашата торба кога патувате, на деловно работење или ка�

Тоа може да продавници Чешел, И Многу Повеќе Предмети; Подарок за Роденден, Годишнина, Свадба Погоден и з

Големина9" долг х 6 " широк Организирајте ги вашите маски,тоалети, personal работи и чувајте ги чисти...

Големина9" долг х 6 " широк Организирајте ги вашите маски,тоалети, personal работи и чувајте ги чисти...

Големина9" долг х 6 " широк Организирајте ги вашите маски,тоалети, personal работи и чувајте ги чисти...

Големина9" долг х 6 " широк Организирајте ги вашите маски,тоалети, personal работи и чувајте ги чисти Изработе

ПАРТНЕР ЗА ЖИВОТ : Луксеорија Рачно Изработена кожна тоалетна торба / патничка козметичка торба е вашио�

Овој комплет за тоалети е изработен од густа платнена ткаенина, издржлива, водоотпорна и ја штити вашат�

Големина9" долг х 6 " широк Организирајте ги вашите маски,тоалети, personal работи и чувајте ги чисти...

Водоотпорен МатеријалИзработен од кожа, не грижете се дали предметите во торбата ќе се навлажни, одржув

УНИКАТЕН ДИЗАЈН : комплетот за перење 3 ПАРЧИЊА вклучува 1 торба за тоалет+1 козметичка торба+1 торба за че

Scroll