Ново
Махкрафт Сина Црна Кадифена Чипка Ткаенина Африканска Чипка Ткаенина Извезена нигериска Чипка ткаенина француски Тул Чипка Ткаенина - 120см-5 Јарди Чипка Ткаенина з

Махкрафт Сина Црна Кадифена Чипка Ткаенина Африканска Чипка Ткаенина Извезена нигериска Чипка ткаенина француски Тул Чипка Ткаенина

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 639.84

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Извезен, Еколошки, Мек, Многу нежен и убав , е совршен за Модна Облека , Свадба, Забава и сл. Дизајн : оваа ткаенина изгледа Ретро, стилски и уникатно. ДЕКО СПОРЕД ВАШАТА ИДЕЈА : тоа е исто така поради мекоста на чипка, така што нејзината пластичност е многу силна. Тоа може да се облекуваат вашиот здолниште, маса, цвет шише, ТВ, маса, ресторан стол, лак, мека, свадба, партија, роденден, итн. Сега свртете го умот за да започнете. МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : погоден за шиење фустани мода венчаници кошули здолништа шалови шалови, навлаки за перници, чаршафи, завеси, чевли Од Африканска чанта, украси за домови, забави итн. Одличен материјал за свадба, забава, прослава, фестивал, модна облека. ДОБАР МАТЕРИЈАЛ за ШИЕЊЕ : погоден за уметност и занаети, САМ, шиење, бележник, облека за кукли, паричник, играчки за шиење, тилда, крпеница, ватирање и други проекти за шиење, почетна практика. 100% ГАРАНЦИЈА ЗА НАПЛАТА : овој производ ќе дојде со вистинска доживотна гаранција која е добра за една бесплатна замена. Превозот Во Светот!!!. Совршените материјали придонесуваат за одлична венчаница : Користете За Венчаница, Вечерен Фустан,Невестински Фустан,Костим,Танцувачки Фустан,Домашен Декор, Мотив За Облекување, Каде И да замислите. Фустан направен во Оваа Апликација За Чипка го прави вашиот изглед пошармантен и елегантен. Тип на производ : нигериска чипка ткаенина по Двор, Чипка Ткаенина За Шиење Фустани Облека-Чипка Ткаенина За Фустани-Чипка Ткаенина за Занаети-Чипка Ткаенина за Венчаница - Чипка Ткаенина За Завеси-Чипка Ткаенина За Маса-Декоративна Чипка Ткаенина-Материјали За Шиење Ткаенина-Материјал За Шиење И Материјали, чипка ткаенина за Декорација Занает Моден Дизајн Венчаница Фустан. МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : погоден за шиење фустани мода венчаници кошули здолништа шалови шалови, навлаки за перници, чаршафи, завеси, чевли Од Африканска чанта, украси за домови, забави итн. Одличен материјал за свадба, забава, прослава, фестивал, модна облека. Совршен Подарок : Совршени подароци За ентузијаст За Шиење, женски семејства, пријатели, девојки, роденден, Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Денот на Благодарноста, Божиќ итн. Оваа ткаенина е одлична за рустикална свадба, украси за свадбена торта, гроздобер чајна забава, гроздобер свадба, божиќен чаршав, чаршав за туширање за бебиња.

За стоката

Слична стока во категоријата

должина : 34cmheelвисина : 5cmsole Материјал : Guberpackage : 1 Пар Чевли(Не Вклучувајќи Кутија За Чевли) Големина Детал�

Дигиталните Печатени ткаенини заштедуваат 65% од електричната енергија наспроти истата мера на ткаенин�

SIZE € ГОЛЕМИНА : 108 "(3 јарди) & ШИРИНА : 59".Секој (1 количина) = 3 ЈАРДИ Секоја количина се сече на одделни парчи

женски блузи со долги ракави карирани кошули за жени блузи со едно рамо за жени женска блуза ј2к кошула т

96% вискоза+4% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење женски врвови со ракави за да се

95" Големина : XXL Големина патриотски кошули за жени секси патриотски кошули за жени плус големина туника

23 '' ♥ должина : 65cm / 25 【Упатство за нега】 Рачно миење и машинско миење, без пеглање, и природно исушен воз

Ширина : 56 / 58" Тежина : 65 ГММ (Грама На Метар Квадратен) Содржина : 80% Полиестер, 20% Памук Рашири : Нема Истег�

Изработени од висококвалитетна спандекс ткаенина, супер мека и растеглива чипка, добро истегнување,мек

Од Кеј Англија Патеки е прекрасна традиционална цветна колекција инспирирана од гроздобер со акцентни

Совршена Облека За Лето, Пролетumn и Зима Почитувани Кралица ве молиме проверете ја нашата табела со голе

Вистински Мултикам 70 Негира Најлон Ткаенина Широк 60 инчи, 100% Најлон Секоја купена единица ќе биде еден л

Scroll