Ново
Цврста Поли Памучна Италијанска Газа Ткаенина, Банана)

Цврста Поли Памучна Италијанска Газа Ткаенина, Банана)

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 216.00

Ширина : 56/58". Тежина : 65 ГММ (Грама На Метар Квадратен). Содржина : 80% Полиестер, 20% Памук. Рашири : Нема Истегнување. Раб/Селвеџ : Директно Раб. Трговија На Големо/Преуредување : Да. Цените на големо започнуваат од 25 јарди. Класичната италијанска газа Ткаенина има Суптилно Ткаење, давајќи му малку повеќе сила, но ткаенината е сепак многу Лесна И Газирана, Мека Со Малку четкано Чувство ,Убава Лелеава Завеса Совршена За, здолништа, палта, јакни, панталони, работна облека, тапацир, драперија, Везови И Самодоверба Проекти и многу Повеќе !!!.

За стоката

Слична стока во категоријата

Ако избраната количина е 9 единици, тогаш целото парче ткаенина ќе биде од 9 јарди во должина и така натам

должина : 34cmheelвисина : 5cmsole Материјал : Guberpackage : 1 Пар Чевли(Не Вклучувајќи Кутија За Чевли) Големина Детал�

Почитувани Кралица ве молиме проверете ја нашата табела со големини, предлагаме да купите една големин�

100% Полиестер Увезени 6 инчи на 25 јарди (75 стапки) Одличен Квалитет Одлично за свадбен декор, занаети, паку

женски фустани венчаници фустани за гости за жени фустани за жени 2022 венчавки фустани за гости за жени ф

Добро изработени од : квадратните масни четвртини од квадратна ткаенина доаѓаат од материјал, може да с�

21" Ракав : 24 : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 115см / 45.24" Ракав : 24см / 9 : ХГолеми САД : 10 ВЕЛИКА

Овој ултра мек фланелен од руно е со мала тежина и дише Велурната завршница им дава на овие ткаенини од р

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Нигериска Ткаенина Од ТантелаЕколошка, Мека, Извезена , Многу деликатна и �

Еластично затворање Се препорачува да се користи иста боја / пониско сушење / метод за миење раце за внат

Одличен комплет за подарок и цветна обвивка, украс за венчавки и забави, украси за коса, правење кукли, в�

тинејџерка предводени светла мали деца предводени патики чевли за 4 годишни чевли за деца 11 години чевл�

Произведено во САД Или Увезено танга бела танга лесна танга женска секси длабока в врат сјајна танга бо�

✈ ✈+За Превозот На Yubnlvae Quited : Испорачан во Рок од 48 часа по нарачките,стандардна Испорака : 715 дена, Забрз�

Проѕирна Мрежа На девојчиња Апликации Со Долги Ракави Фустан Со Квадратен Врат Мама И Јас Бохо Цветно С�

95" Големина : XXL Големина патриотски кошули за жени секси патриотски кошули за жени плус големина туника

Зајаците рекс се "Кралот" на изборот на зајаци Кожи Од зајаци Од Прво Одделение Рекс имаат најмеко, свиле

Остатоците од овци со двојно лице се со мека свилена кожа од велур и крзно од стрижење 0,81,8 см...

100% постелнина Направени во САД и увезени Затворање на копчињата 715 дена испорака Бојата може да биде мал

сите наши алишта се дизајнирани за азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните европски г

женски блузи со долги ракави карирани кошули за жени блузи со едно рамо за жени женска блуза ј2к кошула т

комплет за долна облека за жени 2023 затворање на дозвола секси долна облека женска долна облека секси цр�

SIZE € ГОЛЕМИНА : 108 "(3 јарди) & ШИРИНА : 59".Секој (1 количина) = 3 ЈАРДИ Секоја количина се сече на одделни парчи

Одлично за Станбени, На Отворено, Морски и Договор Ширина : 54 Инчи; Продадени од континуираниот двор ваш�

Совршена Облека За Лето, Пролетumn и Зима Почитувани Кралица ве молиме проверете ја нашата табела со голе

Вистински Мултикам 70 Негира Најлон Ткаенина Широк 60 инчи, 100% Најлон Секоја купена единица ќе биде еден л

мали чевли за девојче 24 години облека за девојчиња предводени чевли за деца чевли за девојчиња 56 години

Состав : 100% Свила Занает : Облекување Тежина На Ткаенината : Лесна Инструкции за перење : се препорачува С

Scroll