Ново
Остатоци од овци, Остатоци Од Овча Кожа, Остатоци Од Овча Волна И Остатоци, Кожни Парчиња Овча Кожа, Големини Од Мал Прст до Голема Дланка или Поголеми, 1 Фунта/Торба

Остатоци од овци, Остатоци Од Овча Кожа, Остатоци Од Овча Волна И Остатоци, Кожни Парчиња Овча Кожа, Големини Од Мал Прст до

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.67

Остатоците од овци со двојно лице се со мека свилена кожа од велур и крзно од стрижење 0,8-1,8 см. Различни големини, форми и бои. Доаѓаат од крзно облека одлуки. Апликации : Поправка и Шиење на горниот дел или поставата на крзно облека, ракавица, капа, подигање, заграда, миленичиња играчка, килим, перница, морска покривка,чевли лагер; Алатки за специјално чистење и полирање; или За Уметност, Занаети, Печат, Резба И Хоби Работилница. ако сакате да нарачате остатоци од овча волна со одредена боја, ве молиме контактирајте не. Остатоците од овци доаѓаат од изработка на облека со дополнителна мека свилена кожа од велур и меко крзно, неговото врвно двојно лице е совршено за поправка и шиење на горниот дел или облогата на крзнени палта, елеци, ракавици, капи, чизми, мафини, загради, играчки за миленичиња,фрлаат килими, перници, навлаки за седишта, облога за чевли, мамки за риболов, брисеви за боја на кожа; Алатки за специјално чистење и полирање; или за уметност, занаети, печат, резба и хоби работилница, употребата е ограничена само на вашата имагинација, и можете да ја направите за не многу пари и да завршите со прекрасен уникатен оригинален предмет од овча кожа.

За стоката

Слична стока во категоријата

Одлично за Станбени, На Отворено, Морски и Договор Ширина : 54 Инчи; Продадени од континуираниот двор ваш�

100% полиестер Направени во САД и увезени Затворање на кука и очи 715 дена испорака Изработено е од материј�

Вклучува (17) копчиња за цвеќе Пакет Копчиња За Филц Во Форма на Цвет За шиење или занаетчиски проекти...

Зајаците рекс се "Кралот" на изборот на зајаци Кожи Од зајаци Од Прво Одделение Рекс имаат најмеко, свиле

2023 дозвола за продажба Најдобри подароци за жени 2023 Стандард за испорака 712 дена; Забрзани 35 дена Нови из

✈ ✈+За Превозот На Yubnlvae Quited : Испорачан во Рок од 48 часа по нарачките,стандардна Испорака : 715 дена, Забрз�

Дигиталните Печатени ткаенини заштедуваат 65% од електричната енергија наспроти истата мера на ткаенин�

Памук, Мрежа Материјал со врвен Квалитет : Нашите машки капи и опавче. капа за туширање капа за бејзбол к�

Произведено во САД Или Увезено танга бела танга лесна танга женска секси длабока в врат сјајна танга бо�

Од Кеј Англија Патеки е прекрасна традиционална цветна колекција инспирирана од гроздобер со акцентни

П : како да го измиете овој фустан?А : Машина .П : дали ткаенината е растеглива?Емаил : ! Ткаенината е прилич

Големината Е Мала, Предлагаме Да Купите 12 Големина Нагоре лелеав фустан плус големина фустан за жени ма�

Почитувани Кралица ве молиме проверете ја нашата табела со големини, предлагаме да купите една големин�

сите наши алишта се дизајнирани за азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните европски г

Ширина : 56 / 58" Тежина : 65 ГММ (Грама На Метар Квадратен) Содржина : 80% Полиестер, 20% Памук Рашири : Нема Истег�

SIZE € ГОЛЕМИНА : 108 "(3 јарди) & ШИРИНА : 59".Секој (1 количина) = 3 ЈАРДИ Секоја количина се сече на одделни парчи

23 '' ♥ должина : 65cm / 25 【Упатство за нега】 Рачно миење и машинско миење, без пеглање, и природно исушен воз

●Висококвалитетен Материјал : мека текстура, мала тежина, дише, пријателска за кожата, долгорочна удобн

Симпатичниот Дизајн На Боја За Вратоврска Со Машна Е Лесен За Облека За Бебиња, Натерајте Го Вашето Мале

Реклами За испорака : Обично Во 714 работни дена, брза испорака 57 дена Ако имате било каков проблем, ве мол�

мали чевли за девојче 24 години облека за девојчиња предводени чевли за деца чевли за девојчиња 56 години

Содржина : 100% Полиестер Ширина : 58 / 60" Тежина : 100 GSM (Грама На Метар Квадратен) Истегнување : 2Насочно Истег�

Дигиталните Печатени ткаенини заштедуваат 65% од електричната енергија наспроти истата мера на ткаенин�

КОЈА Е СУПЕР АПСОРБИРАЧКАТА ТКАЕНИНА Од Сф2онге? Едноставно ставете ја практичната крпа што треба да ја

Scroll