Ново
Хофман Ткаенини Бали Батик 1895-230 Рачно Обоен Акварел Сафир

Хофман Ткаенини Бали Батик 1895-230 Рачно Обоен Акварел Сафир

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 351.84

Одлично за Шиење, Ватирање и Други Проекти За Изработка". Производи Со Врвен Квалитет". Ткаенината е 100% Памук И Е Широка 44 Инчи". Продадени од Дворот". Убава Декоратор Дома Декор Ткаенина. Цената е За Еден Двор од ткаенина од 1-ви квалитетен ватенка. Таа е широка 44/45 инчи. Купувам само ткаенини од Познати Производители и Дизајнери за да можете да бидете сигурни дека ќе го добиете најдоброто достапно. Тој е исечен Сосема Нов Директно Од Завртката и е одличен за вашите многубројни проекти за Шиење. Ткаенината е несечена, така што повеќе набавки ќе бидат испорачани како едно континуирано парче. Тоа Е Врвен Квалитет 100% Памук,нов, машина за перење и се чува внимателно во мојата продавница за чад/миленичиња. Ќе најдете Дека Е Одлично За правење ватенка, перници, облека, крпи/салфетки за маса, проекти за украсување на домот итн. Исто така, видете ги моите други ткаенини во мојата продавница, вклучувајќи голем Избор На Тематски Отпечатоци и панели, Празнична Ткаенина и Божиќни отпечатоци и многу повеќе! Исто така, ќе најдете многу групи координирани Снопови За Маснотии И други претходно исечени ткаенини подготвени за да започнете со шиење веднаш. Памучна Ткаенина за Шиење и Ватирање.

За стоката

Слична стока во категоријата

Симпатичниот Дизајн На Боја За Вратоврска Со Машна Е Лесен За Облека За Бебиња, Натерајте Го Вашето Мале

Содржина : 100% Полиестер Ширина : 58 / 60" Тежина : 100 GSM (Грама На Метар Квадратен) Истегнување : 2Насочно Истег�

95" Големина : XXL Големина патриотски кошули за жени секси патриотски кошули за жени плус големина туника

Остатоците од овци со двојно лице се со мека свилена кожа од велур и крзно од стрижење 0,81,8 см...

блузи за вежбање за жени вградени во спортски градник плус големина,блузи за вежбање за жени вградени в�

комплет за долна облека за жени 2023 затворање на дозвола секси долна облека женска долна облека секси цр�

Одлично за Станбени, На Отворено, Морски и Договор Ширина : 54 Инчи; Продадени од континуираниот двор ваш�

женски фустани венчаници фустани за гости за жени фустани за жени 2022 венчавки фустани за гости за жени ф

Почитувани Кралица ве молиме проверете ја нашата табела со големини, предлагаме да купите една големин�

christmas dress for women funny red dresses for women christmas women christmas sweater dress casual christmas dresses for women christmas dresses for women womens christmas dress christmas

Одличен комплет за подарок и цветна обвивка, украс за венчавки и забави, украси за коса, правење кукли, в�

100% Полиестер Машинско Перење Ако сакате уникатен дезен во вашата секојдневна гардероба, овој дуксер од

Нето Произведено во Сад Димензии на пакетот : 3,2 Л х 3,5 Ч х 3,5 В (инчи) Тежина на пакетот : 0,11 фунти ФалкНето �

Дигиталните Печатени ткаенини заштедуваат 65% од електричната енергија наспроти истата мера на ткаенин�

SIZE € ГОЛЕМИНА : 108 "(3 јарди) & ШИРИНА : 59".Секој (1 количина) = 3 ЈАРДИ Секоја количина се сече на одделни парчи

100% полиестер Направени во САД и увезени Затворање на кука и очи 715 дена испорака Изработено е од материј�

сите наши алишта се дизајнирани за азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните европски г

Различните видови слики се опционални производи Можете да ми кажете која или бојата ви е потребна, и тие

Големината Е Мала, Предлагаме Да Купите 12 Големина Нагоре лелеав фустан плус големина фустан за жени ма�

Ако избраната количина е 9 единици, тогаш целото парче ткаенина ќе биде од 9 јарди во должина и така натам

Состав : 100% Свила Занает : Облекување Тежина На Ткаенината : Лесна Инструкции за перење : се препорачува С

девојка бел фустан црна цвет девојка се облекуваат бебето велигден девојка се облекуваат девојка fishnet ф

Дигиталните Печатени ткаенини заштедуваат 65% од електричната енергија наспроти истата мера на ткаенин�

23 '' ♥ должина : 65cm / 25 【Упатство за нега】 Рачно миење и машинско миење, без пеглање, и природно исушен воз

100% Полиестер Произведено во САД и Увезено Повлечете го затворањето 715 дена испорака ①Материјал Е Напра�

2023 дозвола за продажба Најдобри подароци за жени 2023 Стандард за испорака 712 дена; Забрзани 35 дена Нови из

Ширина : 56 / 58" Тежина : 65 ГММ (Грама На Метар Квадратен) Содржина : 80% Полиестер, 20% Памук...

Scroll