Ново
Мачка животно животно од не'рѓосувачки челик шише со шише со шише доказ за вакуум изолирано термос колба 16 мл оригинална кожа завиткана покривка патување кафе

Мачка животно животно од не'рѓосувачки челик шише со шише со шише доказ за вакуум изолирано термос колба 16 мл оригинална кожа

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 351.84

Капацитет : 16 унци или 500 ml (10,2 "H x 2,6" дијаметар). Материјал : изграден од 18/8 не'рѓосувачки челик од храна, кој обезбедува ваш термос да биде издржлив, без БПА, а дозата не ги отсуствува вкусовите, исто така е изложено. Lifeивотниот век е повеќе од 8 години. Совршено печатење : Надворешниот слој на чашата е покриен со двослоен кукавид, што дополнително ги зголемува перформансите на изолацијата на чашата. Нано технологијата за печатење се користи за да се направи целата чаша повеќе еколошки и поубава, а различните модели на стилови го прават вашиот термос чаша поизразена. Нашето шише со термос од не'рѓосувачки челик е совршено за канцелариски или спортски кампување со велосипедизам за пешачење. Ве молиме слободно контактирајте не ако имате проблеми со квалитетот на производот по приемот на стоката. Ние ќе се справиме со вас во рок од 24 часа. Капацитет : 16 унци или 500 ml (10,2 "H x 2,6" дијаметар). Материјал : изграден од 18/8 не'рѓосувачки челик од храна, кој обезбедува ваш термос да биде издржлив, без БПА, а дозата не ги отсуствува вкусовите, исто така е изложено. Lifeивотниот век е повеќе од 8 години. Совршено печатење : Надворешниот слој на чашата е покриен со двослоен кукавид, што дополнително ги зголемува перформансите на изолацијата на чашата. Нано технологијата за печатење се користи за да се направи целата чаша повеќе еколошки и поубава, а различните модели на стилови го прават вашиот термос чаша поизразена. Нашето шише со термос од не'рѓосувачки челик е совршено за канцелариски или спортски кампување со велосипедизам за пешачење. Ве молиме слободно контактирајте не ако имате проблеми со квалитетот на производот по приемот на стоката. Ние ќе се справиме со вас во рок од 24 часа. Направете ја секоја голтка искуство. Како можеме да ги разоткриеме вообичаените работи за да ги подобриме? Како можеме да додадеме вредност во секојдневните моменти? Овие предизвици возбудуваат и нè туркаат да создадеме кул работи со значење. Устата на вакуумската чаша е внимателно полирана, подмачкана за да ги заштити усните, доволно големи за да се вклопи во целото парче мраз. Чашата е доволно голема за да држи 500 мл вода. Вакуумската чаша е тестирана и може постојано да се изолира до 24 часа, овозможувајќи ви да пиете топла вода во кое било време, каде било. Структура Вакуумската чаша е дизајнирана со капакот на чашата и копчето е притиснато, тоа е многу погодно. Завртката е дизајнирана со нишка за да го поцврсти капакот на чашата. Внатрешниот приклучок и надворешниот капак се вградени, а прстенот за запечатување на вода е вграден, спречете го истекувањето на водата. Погодно за оваа вакуумска чаша е изработена од висококвалитетен не'рѓосувачки челик, антиоксидација, антикорозија, без деформација, без бледнее, без БПА, безбеден и здрав. Без оглед на студентите, канцелариските работници, децата и постарите лица, ќе им треба таква кригла за да им донесат допир на топлина. Оваа кригла е идеална за забавен подарок, сувенир за настан во компанијата, награда за натпревар, роденденски подарок и многу повеќе. Ве молиме, белешки сугерираат миење со рака во ладна вода. Поради различни фактори на мерење, дозволени се грешки во мерењето од 1-2 см и разликата во бојата.

За стоката

Слична стока во категоријата

Одлично за топло и ладно : Конструкцијата со двојни wallидови обезбедува и топли или ладни пијалоци може д

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10.2x2.6 in ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена

не'рѓосувачки челик Направени во САД или увезени Големина : Ова сопствено шише со вода доаѓа во една гол�

【Нетоксично шише со вода】 Шише во вода направено од високо квалитетен 304 не'рѓосувачки челик, 100% БПА бе�

Може да се користи и како чаша од нерѓосувачки челик за вода за пиење ●ГОЛЕМИНА} големината е 266,7 см...

Оригиналната намера на дизајнот не е само шише со вода, туку и неверојатно уметничко дело кое ви овозмож

Вашиот Пијалок Во Движење Никогаш не Бил Подобар ЖИВОТОТ НА РАЗЛАДУВАЊЕ ви ги носи нашите најнови двој�

8in (600ml) Материјали : 304 не'рѓосувачки челик + храна одделение PP + ABS капакот Копачка за шише : Чувајте ја лад�

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10.2x2.6 in ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена

Патниците криглаат шише со вода за топол или ладен течен пијалок во ладна тенок облик се прави за патува

Обем : 17oz (500 ml) Ова е совршено за канцелариски или спортски кампување со велосипедизам за возење велосип�

Обем : 17oz (500 ml) Ова е совршено за канцелариски или спортски кампување со велосипедизам за возење велосип�

Дизајн на изглед, едноставен и стилски, удобен зафат, полесно истурање вода Дизајн на заклучување на ант

80% не'рѓосувачки челик, 20% пластика Дизајн на мечки за грижа : Мечките за грижа за грижа ги носат своите ви

Обем : 17oz (500 ml) Ова е совршено за канцелариски или спортски кампување со велосипедизам за возење велосип�

Отскокнете го капакот на чашата, операцијата со една рака, притиснете до капакот на чашата, возењето е д�

✔ [Одржување на температурата] Оваа изолирана кригла од не'рѓосувачки челик може да ја задржи температ�

Cup Термос чаша е изработена од не'рѓосувачки челик од одделение за храна 304, кој е многу здрав и безбеден,

Направено од не'рѓосувачки челик Превртете го плунката со отстранлива слама Висок сјај обложен со бела

Обем : 17oz (500 ml) Ова е совршено за канцелариски или спортски кампување со велосипедизам за возење велосип�

♥ Трајлив ентериер и надворешност од не'рѓосувачки челик ♥ Хуманизиран дизајн отпорен на топлина, изра

Квалитет на селото : не'рѓосувачки челик Популарни елементи : мали и свежи Применлив простор : Надвор Цел

Дизајн на двоен слој, школка PS, во внатрешноста на квалитетот 304 не'рѓосувачки челик Хуманизиран дизајн,

Изолиран вакуум Уживајте во вашиот пијалок топол или ладен Овој вакуум со не'рѓосувачки вакуум со не'рѓ

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10.2x2.6 in ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена

[Капацитет] 17 мл / 500 мл, 10,23 '' Х x 2,63 '', среден капацитет ги исполнуваат вашите дневни потреби за вода за до

Функција на температура на приказ Ова шише со вода може интелигентно да ја измери температурата и да ја

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10.2x2.6 in ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена

Scroll