Ново
Вакуум од кожа од не'рѓосувачки челик изолирана кригла портокалова термос шише со вода за топли и ладни пијалоци деца возрасни 16 мл

Вакуум од кожа од не'рѓосувачки челик изолирана кригла портокалова термос шише со вода за топли и ладни пијалоци деца возрасни

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 399.84

Може да има некои суптилни разлики помеѓу боите на сликите и предметите. ✔ [Одржување на температурата] - Оваа изолирана кригла од не'рѓосувачки челик може да ја задржи температурата на водата во вашата чаша неколку часа и има добар ефект на задржување на топлина и задржување на мразот. ★ Ефект на зачувување на топлината ★ Зачувување на топлина трае неколку часа (Забелешка : Времето за зачувување на топлината може да биде различно на секое место, ладниот воздух може да го намали неговиот ефект за зачувување на топлината, но не грижете се, ова е само мал ефект) ★ за шемата ★ Дали ја имате оваа неволја? Кога вашето дете има училишна забава, треба да пиете вода, но тешко е да најдете своја чаша за вода меѓу куповите чаши за вода. ★ ЗАБЕЛЕШКА ★ Поради ефектите од осветлувањето, поставките за следење, итн. ✔ [Висококвалитетни материјали] : Телото на тенџерето е изработено од не'рѓосувачки челик, а додатоците се изработени од PP материјали за храна. ✔ [Солидно и издржливо] : Ова шише со термичка изолација користи структура од не'рѓосувачки челик докажан од 'рѓа, што значи дека може да работи толку напорно како што правите, без да влијаете на неговите перформанси. ✔ [Мултифункционално покритие] : Како горниот капак на чашата, може да се осигура дека прекинувачот внатре нема да се исфрли, со што ефикасно спречуваше да се истури течноста. Нано технологијата за печатење се користи за да се направи целата чаша повеќе еколошки и поубава, а различните модели на стилови го прават вашиот термос чаша поизразена.✔ [Одржување на температурата] - Оваа изолирана кригла од не'рѓосувачки челик може да ја задржи температурата на водата во вашата чаша неколку часа и има добар ефект на задржување на топлина и задржување на мразот. Ова е идеален термос да се стави во автомобил, работна торба, училишна торба или патување со вас. Можете добро да ја искористите оваа чаша во зима и лето. Внатрешниот сад е изработен од двојно слој структура од не'рѓосувачки челик. ✔ [Совршено печатење] : Надворешниот слој на чашата е покриен со двослојно кравјо, што дополнително ги зголемува перформансите на изолацијата на чашата. Зачудувачката чаша е погодна за вас кои се заслепуваат. Значи, ние ќе сториме се што можеме за да ги заштитиме вашите интереси. Тој се истакнува во група обични чаши. Може да се користи и како чаша од не'рѓосувачки челик за вода за пиење. ★★★★★ - . ✔ [Висококвалитетни материјали] : Телото на тенџерето е изработено од не'рѓосувачки челик, а додатоците се изработени од PP материјали за храна. Нашето верување е дека интересите на нашите клиенти се најголеми. Нано технологијата за печатење се користи за да се направи целата чаша повеќе еколошки и поубава, а различните модели на стилови го прават вашиот термос чаша поизразена. Дојдете и изберете! ! ! ★★★★★ - ★ Услуга по продажбата ★ Ако од која било причина не сте 100% задоволни од вашата стока, ве молиме известете ни за задоволително решение што го сакате и ние ќе работиме на тоа што е можно поскоро. Ова е идеален термос да се стави во автомобил, работна торба, училишна торба или патување со вас. Донесена е технологијата со висока вакуумска ласкање. Висококвалитетните и исклучителни обрасци се отпечатени на вашето тело на чашата. Донесена е технологијата со висока вакуумска ласкање.

За стоката

Слична стока во категоријата

Еднообразно Греење : корејскиот тенџере од нерѓосувачки челик прифаќа интегриран дизајн, рамно дно, едн

Обем : 17oz (500 ml) Ова е совршено за канцелариски или спортски кампување со велосипедизам за возење велосип�

✔ [Одржување на температурата] Оваа изолирана кригла од не'рѓосувачки челик може да ја задржи температ�

Обем : 17oz (500 ml) Ова е совршено за канцелариски или спортски кампување со велосипедизам за возење велосип�

Обем : 17oz (500 ml) Ова е совршено за канцелариски или спортски кампување со велосипедизам за возење велосип�

Обем : 17oz (500 ml) Ова е совршено за канцелариски или спортски кампување со велосипедизам за возење велосип�

Одлично за топло и ладно : Конструкцијата со двојни wallидови обезбедува и топли или ладни пијалоци може д

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10.2x2.6 in ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10.2x2.6 in ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена

304 не'рѓосувачки челик Направени во САД или увезени ✿ Оваа кригла е изработена од висококвалитетен не

Патниците криглаат шише со вода за топол или ладен течен пијалок во ладна тенок облик се прави за патува

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10.2x2.6 in ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена

Функција на температура на приказ Ова шише со вода може интелигентно да ја измери температурата и да ја

?ЕДИНСТВЕНИОТ ОТПОРЕН НА ИСТЕКУВАЊЕ100% доказ за олово е дизајниран да се справи со кафе и други топли пиј

Cup Термос чаша е изработена од не'рѓосувачки челик од одделение за храна 304, кој е многу здрав и безбеден,

Капацитет : 16 унци или 500 ml (10,2 "H x 2,6" дијаметар) Материјал : изграден од 18 / 8 не'рѓосувачки челик од храна, �

Дизајн на изглед, едноставен и стилски, удобен зафат, полесно истурање вода Дизајн на заклучување на ант

Совршена големина : 17 унца / 500 мл Нашите шишиња со вода се дизајнирани со совршена големина и за деца и за

Изолиран вакуум Уживајте во вашиот пијалок топол или ладен Овој вакуум со не'рѓосувачки вакуум со не'рѓ

Зачудувачката чаша е погодна за вас кои се заслепуваат ★ Ефект на зачувување на топлината ★ Зачувување

Совршена големина : 16,9 унца / 500 мл Нашите шишиња со вода се дизајнирани со совршена големина и за деца и з

Дизајн на двоен слој, школка ПС, лагер ПС, капак ПП Хуманизиран дизајн, компактен, водоотпорен, безбеден,

[Капацитет] 17 мл / 500 мл, 10,23 '' Х x 2,63 '', среден капацитет ги исполнуваат вашите дневни потреби за вода за до

Прекрасна И Практична, Силна Флексибилност, Опозиција Со Висока Температура ,Топлинска Изолација,Без И�

Scroll