Ново
Изградена широка каскада со каскада со двојно wallид изолирано шише од не'рѓосувачки челик со капаче од чевли, сина омбре, 18 унци, 18 унци

Изградена широка каскада со каскада со двојно wallид изолирано шише од не'рѓосувачки челик со капаче од чевли, сина омбре, 18

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 347.68

Одлично за топло и ладно : Конструкцијата со двојни wallидови обезбедува и топли или ладни пијалоци може да се чуваат на оптимална температура подолго. Може да ги одржува вашите пијалоци ладни 24 часа и да се загреваат 6 часа. Производство на разноврсно пиење : Навојниот капа на чевли лесно се отвора и се затвора за заптивка за протекување. Капакот Chug ви помага да го испиете омилениот пијалок толку брзо колку што сакате и ви треба. Широкото отворање на устата е одлично за додавање вода, мраз и за да се направи супер лесен за чистење. Издржлива конструкција : Изработено од високо квалитетен степен на храна 18/8 не'рѓосувачки челик, двојна wallидна вакуумска градба која помага да се спречи формирање на кондензација од надворешната страна на Тумблер. Се одликува со силиконски гумен зафат што е пријатно за одржување. Лесно за чистење : Наменето за лесно и удобно чистење. Безбеден капак на машината за миење садови за миење садови, телото за миење раце. Пријателски за чаши за автомобили : Шишето е високо 10,43 "и има дијаметар од 2,76" што ја прави нејзината големина совршена за да се вклопи во држачите на чаши со стандардна големина. Одлично за топло и ладно : Конструкцијата со двојни wallидови обезбедува и топли или ладни пијалоци може да се чуваат на оптимална температура подолго. Може да ги одржува вашите пијалоци ладни 24 часа и да се загреваат 6 часа. Производство на разноврсно пиење : Навојниот капа на чевли лесно се отвора и се затвора за заптивка за протекување. Капакот Chug ви помага да го испиете омилениот пијалок толку брзо колку што сакате и ви треба. Широкото отворање на устата е одлично за додавање вода, мраз и за да се направи супер лесен за чистење. Издржлива конструкција : Изработено од високо квалитетен степен на храна 18/8 не'рѓосувачки челик, двојна wallидна вакуумска градба која помага да се спречи формирање на кондензација од надворешната страна на Тумблер. Се одликува со силиконски гумен зафат што е пријатно за одржување. Лесно за чистење : Наменето за лесно и удобно чистење. Безбеден капак на машината за миење садови за миење садови, телото за миење раце. Пријателски за чаши за автомобили : Шишето е високо 10,43 "и има дијаметар од 2,76" што ја прави нејзината големина совршена за да се вклопи во држачите на чаши со стандардна големина. Ова шише со каскада од 32 унци со капаче за чевли ве одржува хидрирани и ви овозможува да го пиете омилениот пијалок толку брзо колку што ви треба. Безбедно и лесно гушкање во движење. Тоа е идеален избор за разладена или нанесена вода, но исто така и како што одговара за да се одржи топло топло чоколадо или кафе за патувањето. Може да ги задржи вашите пијалоци ладни 24 часа или да се загреваат 6 часа. Капакот за силиконски зафат е дизајниран за удобно држење. Навојниот капак со силиконски заптивка лесно се отвора и затвора и создава заптивка за протекување за да се спречи истурање. Главното тело на шишето е направено од не'рѓосувачки челик со двојни wallидови. Конструкцијата со двојни wallидови помага да се спречи формирање на кондензација надвор од шишето. И капакот и шишето се безбедни машини за миење садови. Големина за да се вклопи во повеќето стандардни држачи за чаши. Има 32 унци.

За стоката

Слична стока во категоријата

Обем : 17oz (500 ml) Ова е совршено за канцелариски или спортски кампување со велосипедизам за возење велосип�

Не'рѓосувачки челик Гумен облога Вградена слама Останете хидрирани со ова шише со вода од не'рѓосувачки

€Капацитет оваа патна кригла изолирана со двоен ѕид има капацитет од 13 Oz / 380 ML, лесен за носење,тесниот д

Капацитет : 16 унци или 500 ml (10,2 "H x 2,6" дијаметар) Материјал : изграден од 18 / 8 не'рѓосувачки челик од храна, �

8in (600ml) Материјали : 304 не'рѓосувачки челик + храна одделение PP + ABS капакот Копачка за шише : Чувајте ја лад�

Обем : 17oz (500 ml) Ова е совршено за канцелариски или спортски кампување со велосипедизам за возење велосип�

Cup Термос чаша е изработена од не'рѓосувачки челик од одделение за храна 304, кој е многу здрав и безбеден,

Изолиран вакуум Уживајте во вашиот пијалок топол или ладен Овој вакуум со не'рѓосувачки вакуум со не'рѓ

Лесно за носење и чистење : Вакуум изолирана големина на шише со вода е 2,8 x 11 инчи, 20 мл, волумен 600 мл...

Зачудувачката чаша е погодна за вас кои се заслепуваат ★ Ефект на зачувување на топлината ★ Зачувување

Совршена големина : 16,9 унца / 500 мл Нашите шишиња со вода се дизајнирани со совршена големина и за деца и з

Совршена големина : 17 унца / 500 мл Нашите шишиња со вода се дизајнирани со совршена големина и за деца и за

Може да се користи и како чаша од нерѓосувачки челик за вода за пиење ●ГОЛЕМИНА} големината е 266,7 см...

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10.2x2.6 in ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена

【Издржлив и безбеден материјал】 : Дијамантското шише со вода е изработено од висококвалитетен материј

[Капацитет] 17 мл / 500 мл, 10,23 '' Х x 2,63 '', среден капацитет ги исполнуваат вашите дневни потреби за вода за до

Отскокнете го капакот на чашата, операцијата со една рака, притиснете до капакот на чашата, возењето е д�

Еднообразно Греење : корејскиот тенџере од нерѓосувачки челик прифаќа интегриран дизајн, рамно дно, едн

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10.2x2.6 in ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена

?ЕДИНСТВЕНИОТ ОТПОРЕН НА ИСТЕКУВАЊЕ100% доказ за олово е дизајниран да се справи со кафе и други топли пиј

Материјал : надворешниот слој на шишето со термална вода прифаќа два слоја технологија за печатење кожа

Обем : 17oz (500 ml) Ова е совршено за канцелариски или спортски кампување со велосипедизам за возење велосип�

Обем : 17oz (500 ml) Ова е совршено за канцелариски или спортски кампување со велосипедизам за возење велосип�

Со толку многу впечатливи бои што се нудат, ако е стилски и тренд е високо на вашата агенда, не изгледа по

Патниците криглаат шише со вода за топол или ладен течен пијалок во ладна тенок облик се прави за патува

Scroll