Ново
Кригла за кафе, термос, кригла за патување со кафе, термос за топли пијалоци, термос на кафе, ретро геометриска бохо уметност

Кригла за кафе, термос, кригла за патување со кафе, термос за топли пијалоци, термос на кафе, ретро геометриска бохо уметност

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.33

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см/10.2x2.6 in. ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена од 304 материјал од не'рѓосувачки челик. Капацитет од 500 мл. Преносни и издржливи. ★ Изолирана кригла за кафе : На површината на термовите се отпечатени разни обрасци, бидејќи целина има силно украсно и практично. Повеќе исклучителни обрасци можат да влезат во мојата продавница за да ги видат. ★ Термос за топли пијалоци : Нашата кригла за патување со кафе е мала во големина и големи во капацитет, лесен за транспорт и складирање. Тоа е совршен подарок за пријателите и семејството. Ние исто така поддржуваме прилагодување на моделот. ★ Купете со доверба : Ако имате какви било прашања или незадоволство, ве молиме слободно да ни кажете, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Дајте ви добро искуство за купување. ★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см/10.2x2.6 in. ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена од 304 материјал од не'рѓосувачки челик. Капацитет од 500 мл. Преносни и издржливи. ★ Изолирана кригла за кафе : На површината на термовите се отпечатени разни обрасци, бидејќи целина има силно украсно и практично. Повеќе исклучителни обрасци можат да влезат во мојата продавница за да ги видат. ★ Термос за топли пијалоци : Нашата кригла за патување со кафе е мала во големина и големи во капацитет, лесен за транспорт и складирање. Тоа е совршен подарок за пријателите и семејството. Ние исто така поддржуваме прилагодување на моделот. ★ Купете со доверба : Ако имате какви било прашања или незадоволство, ве молиме слободно да ни кажете, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Дајте ви добро искуство за купување. ★ 100% сосема нов и висок квалитет. ★ Поддршка за прилагодување. Бидејќи прилагодувањето е многу значајно. ★ Рачно мерење, оставете мала грешка на големината. ★ Боите може да постојат мала разлика како резултат на различни екрани.

За стоката

Слична стока во категоријата

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10.2x2.6 in ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена

♥ Трајлив ентериер и надворешност од не'рѓосувачки челик ♥ Хуманизиран дизајн отпорен на топлина, изра

ГОЛЕМИНА и МАТЕРИЈАЛ : ова шише со вода за патување има капацитет од 19 унци, висок 8,75 инчи и широк 4,4 на 2,83

Може да се користи и како чаша од нерѓосувачки челик за вода за пиење ●ГОЛЕМИНА} големината е 266,7 см...

Дизајн на двоен слој, школка PS, во внатрешноста на квалитетот 304 не'рѓосувачки челик Хуманизиран дизајн,

Обем : 17oz (500 ml) Ова е совршено за канцелариски или спортски кампување со велосипедизам за возење велосип�

Квалитет на селото : не'рѓосувачки челик Популарни елементи : мали и свежи Применлив простор : Надвор Цел

Одлично за топло и ладно : Конструкцијата со двојни wallидови обезбедува и топли или ладни пијалоци може д

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10.2x2.6 in ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена

Телото на шишето е изработено од нерѓосувачки челик 304, а пластичниот дел од капакот е пп за храна, кој е �

Во отклучената состојба, притиснете го копчето до капакот лесно, можете да го капаците со едната рака и �

Обем : 17oz (500 ml) Ова е совршено за канцелариски или спортски кампување со велосипедизам за возење велосип�

Обем : 17oz (500 ml) Ова е совршено за канцелариски или спортски кампување со велосипедизам за возење велосип�

Дизајн на изглед, едноставен и стилски, удобен зафат, полесно истурање вода Дизајн на заклучување на ант

Отскокнете го капакот на чашата, операцијата со една рака, притиснете до капакот на чашата, возењето е д�

Cup Термос чаша е изработена од не'рѓосувачки челик од одделение за храна 304, кој е многу здрав и безбеден,

Со толку многу впечатливи бои што се нудат, ако е стилски и тренд е високо на вашата агенда, не изгледа по

?ЕДИНСТВЕНИОТ ОТПОРЕН НА ИСТЕКУВАЊЕ100% доказ за олово е дизајниран да се справи со кафе и други топли пиј

Обем : 17oz (500 ml) Ова е совршено за канцелариски или спортски кампување со велосипедизам за возење велосип�

Патниците криглаат шише со вода за топол или ладен течен пијалок во ладна тенок облик се прави за патува

304 не'рѓосувачки челик Направени во САД или увезени ✿ Оваа кригла е изработена од висококвалитетен не

Висококвалитетните материјали обезбедуваат безбедна употреба додека одржуваат највисок квалитет ❥То

Функција на температура на приказ Ова шише со вода може интелигентно да ја измери температурата и да ја

СОВРШЕНИ ПОДАРОЦИНашата приспособлива гимнастика ќе биде совршен подарок за Денот На Мајката, Денот На

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10.2x2.6 in ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена

Лесно за носење и чистење : Вакуум изолирана големина на шише со вода е 2,8 x 11 инчи, 20 мл, волумен 600 мл...

Scroll