Ново
Кригла за кафе, термос, чаша за патувања, кафеава кафе, изолирана кригла за кафе, зебра печати црвена роза леопард шема за печатење

Кригла за кафе, термос, чаша за патувања, кафеава кафе, изолирана кригла за кафе, зебра печати црвена роза леопард шема за печатење

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1094.40

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см/10.2x2.6 in. ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена од 304 материјал од не'рѓосувачки челик. Капацитет од 500 мл. Преносни и издржливи. ★ Изолирана кригла за кафе : На површината на термовите се отпечатени разни обрасци, бидејќи целина има силно украсно и практично. Повеќе исклучителни обрасци можат да влезат во мојата продавница за да ги видат. ★ Термос за топли пијалоци : Нашата кригла за патување со кафе е мала во големина и големи во капацитет, лесен за транспорт и складирање. Тоа е совршен подарок за пријателите и семејството. Ние исто така поддржуваме прилагодување на моделот. ★ Купете со доверба : Ако имате какви било прашања или незадоволство, ве молиме слободно да ни кажете, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Дајте ви добро искуство за купување. ★ 100% сосема нов и висок квалитет. ★ Поддршка за прилагодување. Бидејќи прилагодувањето е многу значајно. ★ Рачно мерење, оставете мала грешка на големината. ★ Боите може да постојат мала разлика како резултат на различни екрани.

За стоката

Слична стока во категоријата

Дизајн на изглед, едноставен и стилски, удобен зафат, полесно истурање вода Дизајн на заклучување на ант

Дизајн на двоен слој, школка ПС, лагер ПС, капак ПП Хуманизиран дизајн, компактен, водоотпорен, безбеден,

СОВРШЕНИ ПОДАРОЦИНашата приспособлива гимнастика ќе биде совршен подарок за Денот На Мајката, Денот На

Обем : 17oz (500 ml) Ова е совршено за канцелариски или спортски кампување со велосипедизам за возење велосип�

Телото на шишето е изработено од нерѓосувачки челик 304, а пластичниот дел од капакот е пп за храна, кој е �

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10.2x2.6 in ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена

Одлично за топло и ладно : Конструкцијата со двојни wallидови обезбедува и топли или ладни пијалоци може д

Обем : 17oz (500 ml) Ова е совршено за канцелариски или спортски кампување со велосипедизам за возење велосип�

Обем : 17oz (500 ml) Ова е совршено за канцелариски или спортски кампување со велосипедизам за возење велосип�

Прекрасна И Практична, Силна Флексибилност, Опозиција Со Висока Температура ,Топлинска Изолација,Без И�

8in (600ml) Материјали : 304 не'рѓосувачки челик + храна одделение PP + ABS капакот Копачка за шише : Чувајте ја лад�

【Издржлив и безбеден материјал】 : Дијамантското шише со вода е изработено од висококвалитетен материј

Може да се користи и како чаша од нерѓосувачки челик за вода за пиење ●ГОЛЕМИНА} големината е 266,7 см...

[Капацитет] 17 мл / 500 мл, 10,23 '' Х x 2,63 '', среден капацитет ги исполнуваат вашите дневни потреби за вода за до

ГОЛЕМИНА и МАТЕРИЈАЛ : ова шише со вода за патување има капацитет од 19 унци, висок 8,75 инчи и широк 4,4 на 2,83

€Капацитет оваа патна кригла изолирана со двоен ѕид има капацитет од 13 Oz / 380 ML, лесен за носење,тесниот д

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10.2x2.6 in ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена

✔ [Одржување на температурата] Оваа изолирана кригла од не'рѓосувачки челик може да ја задржи температ�

【Нетоксично шише со вода】 Шише во вода направено од високо квалитетен 304 не'рѓосувачки челик, 100% БПА бе�

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10.2x2.6 in ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена

Може да има некои суптилни разлики помеѓу боите на сликите и предметите ✔ [Одржување на температурата]

Капацитет : 16 унци или 500 ml (10,2 "H x 2,6" дијаметар) Материјал : изграден од 18 / 8 не'рѓосувачки челик од храна, �

Функција на температура на приказ Ова шише со вода може интелигентно да ја измери температурата и да ја

Материјал : надворешниот слој на шишето со термална вода прифаќа два слоја технологија за печатење кожа

✔ [Одржување на температурата] Оваа изолирана кригла од не'рѓосувачки челик може да ја задржи температ�

Отскокнете го капакот на чашата, операцијата со една рака, притиснете до капакот на чашата, возењето е д�

80% не'рѓосувачки челик, 20% пластика Дизајн на мечки за грижа : Мечките за грижа за грижа ги носат своите ви

Патниците криглаат шише со вода за топол или ладен течен пијалок во ладна тенок облик се прави за патува

304 не'рѓосувачки челик Направени во САД или увезени ✿ Оваа кригла е изработена од висококвалитетен не

Scroll