Ново
Лилибели 17 мл вакуум изолирана шише со вода од не'рѓосувачки челик, спортско кафе, патување со чаша, флас, оригинална кожа завиткана од БПА бесплатно, запалена флами

Лилибели 17 мл вакуум изолирана шише со вода од не'рѓосувачки челик, спортско кафе, патување со чаша, флас, оригинална кожа

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.33

Обем : 17oz (500 ml) Ова е совршено за канцелариски или спортски кампување со велосипедизам за возење велосипед. Изолиран вакуум : Осигурете се дека вашиот пијалок по избор ја одржува својата температура за многу часови што доаѓаат. Најдобри материјали : Направено од материјал од не'рѓосувачки челик и завиткана од кожа. Лесно за носење : доказ за протекување, без излевање, големина е совршена, што може лесно да се стави во држачот на чашата за автомобили, решетката за велосипеди или торбата за патувања. Како подарок : совршен подарок за роденден, Денот на вineубените или празник за себе, пријатели и семејство.

За стоката

Слична стока во категоријата

Големина : шише со вода од не'рѓосувачки челик 17 мл Совршена големина, форма стил на шише со сода...

Во отклучената состојба, притиснете го копчето до капакот лесно, можете да го капаците со едната рака и �

Квалитет на селото : не'рѓосувачки челик Популарни елементи : мали и свежи Применлив простор : Надвор...

Еднообразно Греење : корејскиот тенџере од нерѓосувачки челик прифаќа интегриран дизајн, рамно дно, едн

Телото на шишето е изработено од нерѓосувачки челик 304, а пластичниот дел од капакот е пп за храна, кој е �

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10.2x2.6 in ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена

Обем : 17oz (500 ml) Ова е совршено за канцелариски или спортски кампување со велосипедизам за возење велосип�

304 не'рѓосувачки челик Направени во САД или увезени ✿ Оваа кригла е изработена од висококвалитетен не

Cup Термос чаша е изработена од не'рѓосувачки челик од одделение за храна 304, кој е многу здрав и безбеден,

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10.2x2.6 in ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена

Оригиналната намера на дизајнот не е само шише со вода, туку и неверојатно уметничко дело кое ви овозмож

✔ [Одржување на температурата] Оваа изолирана кригла од не'рѓосувачки челик може да ја задржи температ�

Лесно за носење и чистење : Вакуум изолирана големина на шише со вода е 2,8 x 11 инчи, 20 мл, волумен 600 мл Отст�

【Издржлив и безбеден материјал】 : Дијамантското шише со вода е изработено од висококвалитетен материј

?ЕДИНСТВЕНИОТ ОТПОРЕН НА ИСТЕКУВАЊЕ100% доказ за олово е дизајниран да се справи со кафе и други топли пиј

Дизајн на двоен слој, школка ПС, лагер ПС, капак ПП Хуманизиран дизајн, компактен, водоотпорен, безбеден,

ГОЛЕМИНА и МАТЕРИЈАЛ : ова шише со вода за патување има капацитет од 19 унци, висок 8,75 инчи и широк 4,4 на 2,83

8in (600ml) Материјали : 304 не'рѓосувачки челик + храна одделение PP + ABS капакот Копачка за шише : Чувајте ја лад�

Оваа чаша за кафе е изработена од материјали од одделение за храна Оваа внимателно дизајнирана комбина�

Одлично за топло и ладно : Конструкцијата со двојни wallидови обезбедува и топли или ладни пијалоци може д

Совршена големина : 16,9 унца / 500 мл Нашите шишиња со вода се дизајнирани со совршена големина и за деца и з

Отскокнете го капакот на чашата, операцијата со една рака, притиснете до капакот на чашата, возењето е д�

Материјал : надворешниот слој на шишето со термална вода прифаќа два слоја технологија за печатење кожа

Може да се користи и како чаша од нерѓосувачки челик за вода за пиење ●ГОЛЕМИНА} големината е 266,7 см...

[Капацитет] 17 мл / 500 мл, 10,23 '' Х x 2,63 '', среден капацитет ги исполнуваат вашите дневни потреби за вода за до

✔ [Одржување на температурата] Оваа изолирана кригла од не'рѓосувачки челик може да ја задржи температ�

Функција на температура на приказ Ова шише со вода може интелигентно да ја измери температурата и да ја

♥ Трајлив ентериер и надворешност од не'рѓосувачки челик ♥ Хуманизиран дизајн отпорен на топлина, изра

Внимателен дизајн на капакот на чашата : По истражувањето на пазарот, го редизајниравме овој капак на ча

Патниците криглаат шише со вода за топол или ладен течен пијалок во ладна тенок облик се прави за патува

Scroll