Ново
Подароци за невестински туш, г -дин и г -ѓа скрипта свадба подарок 2 пакет може да лади пијат ладилници ладини црни

Подароци за невестински туш, г -дин и г -ѓа скрипта свадба подарок 2 пакет може да лади пијат ладилници ладини црни

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

Овој сет на парови Coolie прави симпатичен и практичен подарок за венчавки што среќната двојка може да го користи за наредните години. Зачува 12 мл лименки или шишиња од 12-16 мл. Набори рамно за лесно складирање. Машина за перење. Премиум 1/8 инчи дебела висока густина полиуретанска пена ги одржува пијалоците ладни. Кулињата прават одличен подарок или забава. Тие се меморија со цел!. Избравте 2 пакет - чувајте го како резервна копија или споделете го со пријател. Кулињата прават одличен подарок или забава. Без разлика дали ви треба подарок за ден на мајки за мама, баба, тетка или некој друг - или можеби роденденски подарок за тато, дедо или вашиот брат - ние ве покривме!. Без разлика дали сте медицинска сестра, наставник, инженер, сметководител или што и да е - ве покривме!. Без разлика дали сакате одредена раса на кучиња или сите кучиња, или можеби мачки, кози или заморчиња - ние ве покривме!. Од сопствени рамки за рамки и табли за сечење, до персонализирани ладилници за венчавки и марами за кучиња со името на вашето кученце - ние нудиме огромна разновидност на прилагодливи производи за да можете да дадете уникатен подарок совршен за примателот.

За стоката

Слична стока во категоријата

Совршено Вклопување : Дизајнирано за цврсто вклопување на поголеми лименки или шишиња со пивце кои се д�

НАПРАВЕТЕ ПРСКАЊЕ : Идеален За еден ден надвор на езерото, попладне со цевки или вечер на играта, овој ун�

Совршено Вклопување : Нашата Конзерва или Гушкач за Шишиња е дизајнирана цврсто да одговара на секоја с�

НАПРАВЕТЕ ПРСКАЊЕ : Идеален За еден ден надвор на езерото, попладне со цевки или вечер на играта, овој ун�

●Издржлив Материјал●овој леден ракав за кафе е изработен од издржлив неопрен со висока густина со фле�

Универзално вклопување : Совршено дизајниран да се вклопи во различни тенок лименки од 12 мл, од освежува

ТРОСЛОЈНА ИЗОЛАЦИЈА : Нашиот Голем Чилер За Пијалоци Од Нерѓосувачки челик одговара на повеќето лименк�

Стилски Може Поладна ОбвивкаГолемина 10, 5х4, 5 инчи Чувајте го вашиот пијалок изолиран и вашите раце зашт�

Совршено Вклопување : Нашата Конзерва или Гушкач за Шишиња е дизајнирана цврсто да одговара на секоја с�

Совршено Вклопување : Дизајнирано за цврсто вклопување на поголеми лименки или шишиња со пивце кои се д�

●Издржлив Материјал●овој леден ракав за кафе е изработен од издржлив неопрен со висока густина со фле�

Совршено Вклопување : Нашата Конзерва или Гушкач за Шишиња е дизајнирана цврсто да одговара на секоја с�

Стилски може да се ладиме големина 10.5x4,5 инчи Го задржува вашиот пијалок изолиран и вашите раце се зашти

Стилски може да се ладиме големина 10.5x4,5 инчи Го задржува вашиот пијалок изолиран и вашите раце се зашти

Совршено Вклопување : Дизајнирано за цврсто вклопување на поголеми лименки или шишиња со пивце кои се д�

Универзално Вклопување : Совршено дизајнирано за цврсто вклопување на различни тенки лименки од 12 мл, О�

Стилски Може Поладна ОбвивкаГолемина 10, 5х4, 5 инчи Чувајте го вашиот пијалок изолиран и вашите раце зашт�

Стилски Може Поладна ОбвивкаГолемина 10, 5х4, 5 инчи Чувајте го вашиот пијалок изолиран и вашите раце зашт�

Универзално Вклопување : Совршено дизајнирано за цврсто вклопување на различни тенки лименки од 12 мл, О�

Прилагодените Koozies се сигурен начин да го одржувате вашиот пијалок убав и освежувачки Поминете ги на ко�

Scroll