Ново
Alltope himidifier himidifier со тајмер, рептил Mister автоматски систем за гребење со 360 ° прилагодливи млазници за загрозување, магла за влекачи со екран на допир за растата на вле

Alltope himidifier himidifier со тајмер, рептил Mister автоматски систем за гребење со 360 ° прилагодливи млазници за загрозување,

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 591.68

【360 ° Прилагодливи ротирачки млазници】 Овој господар на маглата на влекачи доаѓа со 2 прилагодливи млазници што можат да ротираат 360 °. Прилагодете го аголот на прскање на главата за да ги задржите терариумите на влекачи исполнети со влага за целата побарувачка. Ситното пристаниште за спреј ја спречува маглата за вода рамномерно, давајќи му на вашата жаба терариум соодветно ниво на влажност. 【Интелигентна функција за тајминг】 Овластувач на влекачи со тајмер само 3 копчиња за поставување на господинот на влекачот. Копче за копче за режим за автоматски/рачен режим. Програмата за меморија ќе ги запомни претходните поставки автоматски, нема потреба да го ресетирате тајмерот секој пат кога ќе ја рестартирате моќноста на уредот. 【LED екран на допир】 LED екранот на допир на екранот е лесно да се постави времето на спреј за циклус или времето на стоп на циклусот. Споредено со традиционалниот магла за влекачи, нашиот систем за гребење на влекачи не е опремен со базен, така што ќе можете да ја чувате количината на вода како ваша желба. 【Лесно да се инсталира DIY】 Пакетот има целосни додатоци и алатки што ви требаат за да го поставите овој магла за влекачи. Вклучувајќи главна единица, 2 глави за спреј, црево за вода од 5 метри PE, секач за цевки, глава за само-примирје, мета, лактот 5 R клип, 2 приклучоци и 5 кабелски врски, USB приклучок 5 V2 A, упатство за упатства и детален прирачник за графики. Погледнете го прирачникот за инсталирање на овлажнител на влекачи и обрнете внимание на поврзувањето на цевката за вода со влезот/излезот на водата. 【Широк апликација】 Системот за гребење на влекачи не само што може да се користи во влекачи, како што се змија, желка, жаба, туку и да се користи во растенијата од дождовни шуми. Можете да го направите да работи како распрскувач на стаклена градина, систем за наводнување на растенија и автоматски растителни водари. 【Како да се постави】 Поставете го времето на спреј : Зголемете се за 5 секунди за секој печат и циклус од 5-60 секунди; Поставете го прекинувањето : Зголемете се за 1 час за секој печат, возење велосипед од 1-24 часа. Почекајте 5 секунди за автоматско вклучување на режимот на јамка. Специфичните чекори за работа можат да се видат во видеото, или упатството за упатства опремени во производот. 1 、 Исечете ја цевката за вода. 2 、 Инсталација на млазници. 3 、 Поставете го приклучокот на крајот. 4 、 Поврзете ги излезот на вода и влезот на вода. 5 、 Ставете ја главата на филтерот во бурето. 6 、 Приклучете ја моќноста.

За стоката

Слична стока во категоријата

Оваа ставка ја продава продавачот на трети страни Попустот е обезбеден од Ова е попуст со ограничено вр�

Истегнатите Големини На Платно Вклучуваат Стандардни : 17 х 1,5 х 17 Големи : 24 х 1,5 х 24 ХГолеми : 30 х 1,5 х 30 Прег

Користете го морон за да станете меки, а вшмукувањето ќе биде поголемо 【Функција на производи】 Природн

[Широк спектар на употреба] оваа платформа за нуркање има повеќе функции за одмор на желките, качување, л

【Станица за искоренување на растенијата】 Овој минималистички и стилски пластеник Terrarium работи добро з

Ажурирано, елегантно преземање на класичниот дизајн на Terrarium, ова предно отворање на отворот е идеално ж

Совршен сет : Дали се борите да изберете играчка за вашето домашно милениче? Катсон ги направи следниве �

Фестивалски кучиња бандани и јаки Фестивалски јаки за мачки Облеки за роденден на кучиња Различни слат�

Материјал : Нашите душеци за резервоар за влекачи се изработени од лесни за чистење, водоотпорни, нелизг

Изработен од мек најлонски материјал што дише, цврст и издржлив.11 Комплет додатоци : 6 силни вшмукувачки

Истегнатите Големини На Платно Вклучуваат Стандардни : 17 х 1,5 х 17 Големи : 24 х 1,5 х 24 ХГолеми : 30 х 1,5 х 30 Прег

Акрилик за филтрирање на светлина за да го заштитите вашиот уметнички принт од бледнее Уметничко печат�

Лизгање на вратата и магнетната предвременост е лесен пристап и го спречува миленичето да избега и поуд

Паметен Допир : навлажнувачите за замаглување на влекачи се дизајнирани со паметен допир, чувствителни

Смарт систем за спреј дизајниран со интелигентен контролер за тајминг, можете лесно да дадете стабилно

Додатоци за резервоарот Геко : Рептил хамак е многу, лесен за сушење, не деформиран и издржлив...

Стаклен терариум за влекачи или водоземци Патентирана вентилација на предниот прозорец Подигната долн

Дебелина на алуминиумска цевка : 1,5мм Вилица за повеќе хумано ракување Нема штета на змијата Рачка со р�

●Погоден За Мини Желки●Дизајниран За сместување на мини желки со големина од 23 инчи, што го прави одлич

Забавувајќи се на сонце : Нашите гуштери на гуштер обезбедуваат безбеден, забавен и интерактивен просто

✅ 【тропаат патентирани лесно да се соберат, погодни за мали влекачи и водоземци или безрбетници, како ш

Scroll