Ново
Wxlaa Стакло Фабрика Терариум Со Шарени LED Светло Маса Стакло Жардиниера За Вкусна Вода Садење Тегла Растат Хидропонски Растенија Канцеларија Дома Декорација 12cm

Wxlaa Стакло Фабрика Терариум Со Шарени LED Светло Маса Стакло Жардиниера За Вкусна Вода Садење Тегла Растат Хидропонски Растенија

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 348.80

Стаклената тегла со led плута е идеална за правење АКВАРИУМ DIY marimo. Тоа може да се користи морски вентилатор,школки,аквариум чакал, мов топка и други додатоци. Ќе добиете празна стаклена тегла со затворач од плута(шарена ЛЕД Светлина). Ве молиме прво спротивно од стрелките на часовникот отворете ЈА ЛЕД светилката, а потоа извадете изолиран бел пвц лист.затегнете во насока на стрелките на часовникот повторно. Затворачот од плута има шарена ЛЕД светилка. Имајте шарена светлина( светлината ќе менува различни бои на секои 5 секунди) ноќе кога ротирате во насока на стрелките на часовникот. Спецификација : Материјал : боросиликатно стакло отпорно на топлина. Големина : 6,5*12см. Облик : во облик на цилиндар. Боја : како што покажува сликата. Забелешка : Само Стаклена Тегла ПРЕДВОДЕНА Светлина Плута. Мининатурните занаети како што е прикажано на сликата не се вклучени. Може да има некои мали разлики во тонот на бојата на сликите и вистинската ставка. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. Вклучен пакет : 1x Стаклена Тегла 1x Плута Со Лер Без Малопродажна Кутија, Безбедно Пакување во Вреќа со Меурчиња.

За стоката

Слична стока во категоријата

Забавувајќи се на сонце : Нашите гуштери на гуштер обезбедуваат безбеден, забавен и интерактивен просто

[Дизајн На патент] Големина НА РК0120Н : 36 "х 18 " х 24" Цврстиот врв на екранот обезбедува вентилација и овозмо

Користете го морон за да станете меки, а вшмукувањето ќе биде поголемо 【Функција на производи】 Природн

[Широк спектар на употреба] оваа платформа за нуркање има повеќе функции за одмор на желките, качување, л

Материјал : Нашите душеци за резервоар за влекачи се изработени од лесни за чистење, водоотпорни, нелизг

Сите други модели имаат водоотпорна база што е : 4 „длабоко на моделите од 18“ ч, 6,3 “длабоки на моделите �

Совршен сет : Дали се борите да изберете играчка за вашето домашно милениче? Катсон ги направи следниве �

Лизгање на вратата и магнетната предвременост е лесен пристап и го спречува миленичето да избега и поуд

Пријателски потсетник : Структурата на склопот значи голем простор, лесен за движење и голем простор за

Дебелина на алуминиумска цевка : 1,5мм Вилица за повеќе хумано ракување Нема штета на змијата Рачка со р�

●Погоден За Мини Желки●Дизајниран За сместување на мини желки со големина од 23 инчи, што го прави одлич

Изработен од мек најлонски материјал што дише, цврст и издржлив.11 Комплет додатоци : 6 силни вшмукувачки

Смарт систем за спреј дизајниран со интелигентен контролер за тајминг, можете лесно да дадете стабилно

Стаклен терариум за влекачи или водоземци Патентирана вентилација на предниот прозорец...

Истегнатите Големини На Платно Вклучуваат Стандардни : 17 х 1,5 х 17 Големи : 24 х 1,5 х 24 ХГолеми : 30 х 1,5 х 30 Прег

【Станица за искоренување на растенијата】 Овој минималистички и стилски пластеник Terrarium работи добро з

Акрилик за филтрирање на светлина за да го заштитите вашиот уметнички принт од бледнее Уметничко печат�

Оваа ставка ја продава продавачот на трети страни Попустот е обезбеден од Ова е попуст со ограничено вр�

✅ 【тропаат патентирани лесно да се соберат, погодни за мали влекачи и водоземци или безрбетници, како ш

Акрилик за филтрирање на светлина за да го заштитите вашиот уметнички принт од бледнее Уметничко печат�

1, изработен од висококвалитетен здрав пластичен материјал, нетоксичен, без мирис, безбеден и издржлив...

Ажурирано, елегантно преземање на класичниот дизајн на Terrarium, ова предно отворање на отворот е идеално ж

Паметен Допир : навлажнувачите за замаглување на влекачи се дизајнирани со паметен допир, чувствителни

Истегнатите Големини На Платно Вклучуваат Стандардни : 17 х 1,5 х 17 Големи : 24 х 1,5 х 24 ХГолеми : 30 х 1,5 х 30 Прег

Scroll