Ново
УПКОХ Стаклени Тави Стаклени Тави Гранит Садови За Готвење Тенџере За Супа Од Млеко Со Капак Сос Тенџере Со Рачка Кујнски Сад За Готвење За Супа Од Супа Од Млеко Сад

УПКОХ Стаклени Тави Стаклени Тави Гранит Садови За Готвење Тенџере За Супа Од Млеко Со Капак Сос Тенџере Со Рачка Кујнски Сад

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.33

лесен и удобен за чистење и лесен за чување кога не се користи. Добар подарок за вашето семејство и пријатели кои готват, и тие ќе го направат тоа. Нелеплив дизајн и мазна површина и работат. Рамно дно, брза спроводливост на топлина и еднообразно греење. Удобен дизајн на рачката за да избегнете повреди на рацете. Може да се користи за млеко, супа, тестенини, храна за помош на бебиња, кафе и така натаму. Опис Ова Е мултифункционален сад за готвење, кој не може да готви млеко, туку и да готви инстант тестенини, супа и така натаму. Направено од материјал од висока класа и безбедно. Хуманизирана рачка за лесно земање храна. Отпорна на топлина и анти - врел рачка, овој сад за млеко е практичен и удобен. Карактеристики-Боја : Како Што Е Прикажано-Материјал : Големина На Железо : Околу 31,00Х18, 00Х9, 00см/ 12, 18Х7, 07Х3, 54инч-Може да се користи за млеко, супа, тестенини, храна за помош на бебиња, кафе и така натаму.- лесен и удобен за чистење и лесен за чување кога не се користи.- Рамно дно, брза спроводливост на топлина и еднообразно греење. Удобен дизајн на рачката за да се избегнат повреди на рацете-нелеплив дизајн и мазна површина и ракување.- Добар подарок за вашето семејство и пријатели кои готват, и тие ќе го направат тоа.- Боја : Избрана Боја.- Големина : 31Х18Х9СМ. Пакет Вклучувајќи 1 х Тенџере со Капак.

За стоката

Слична стока во категоријата

Лесен и лесен за ракување Компатибилен со гасни пожари и индукција индукција Произведено Во Јапонија Н�

● Недостатокот на железо е прилично чест ширум светот особено кај жените така што готвењето храна во та

И Безбеден Материјал : материјал Со Висок бор, отпорност на висока температура, што значи дека можете ди�

Тенџере со Тенџере Со Сос Од Нерѓосувачки Челик Нелеплив Тенџере За Зачини Дрвена Рачка Сад За Топење П�

Произведени Во Белгија 5слојна конструкција од раб до раб за рамномерна дистрибуција на топлина Патент�

ЛЕ ПУТЕР користи Мултифункционална употреба, може да биде како тенџере со млеко, мешање тенџере за сала�

Телото на тенџерето е изработено од нерѓосувачки челик 316 со технологија за гравирање на кристали од са�

● Вкупно нелеплив ентериер кој обезбедува извонредни перформанси ● Тврдите анодизирани садови со теж�

Кујна најдобар партнер Висококвалитетен дебел материјал од нерѓосувачки челик, не е лесен за ' рѓа, отпо

Изграден и рафиниран од задебелен нерѓосувачки челик и третиран со фино полирање, доаѓа со убав изглед,

Немагнетен материјал од нерѓосувачки челик, три слоја од дното, лесен за чистење Трислојно комплексно д

1 Изработено од екопријателско стакло отпорно на топлина без олово, чисто и издржливо, лесно за чистење..

Мерења : Пакетот вклучува 2 држачи за садови, секоја мерка приближно 8 "на 7" Материјал : Овие држачи за сад�

Едноставен изглед едноставен и јасен чаша Рационализирана задебелена рачка со задебелени уши удобна з�

Одлични перформанси : безбедни, нетоксични, еколошки премази Готвењето храна не е леплива и има подолга

НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ЗА ХРАНА : Изработен од материјал од нерѓосувачки челик 304, издржлив за употреба и ле�

Порцелан Големина на производот : Л7,6 инчи (19,3 см), С5,7 инчи (14,5 см), Н5,7 инчи (5 см), Ц15,7 фл оз (400...

МИНИ ТЕНЏЕРЕ не исчезнува, ситно полиран, површината е мазна, без бруси и се чувствува удобно Керамичкат

●Изработен од висококвалитетен материјал од легура на алуминиум, отпорност на висока температура, брз�

Немагнетна Тава, Вок од нерѓосувачки Челик, Супер Голем Вок Со Тркалезно Дно, Голем Кујнски вок...

Работете совршено како тава, тава за омлет, тава за стек, итн Храна одделение леано железо тава за лесно �

Надворешни Димензии : 8,3 инчи (212 мм) (не вклучувајќи рачка) Дијаметар На Дното : 5,5 инчи (140 мм) Внатрешни Ди�

Scroll