Ново
SIP овозможено IP Strobe

SIP овозможено IP Strobe

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.67

- ги исполнува барањата за АДА за сигнализација и известување за телефонија- Релеј-контролиран сензор- Сензор за тампер- Поставување на веб-база- POE-Powered- SIP RFC 3261 Компатибилен- 10/100 Mbps- POE 802.3 AF во согласност или 10 до 20 до 20 до 20 VDC на 1000 m A- Лесна моќност : 90 Candela (LED диоди со 5 вати)- Стапка на блиц : 2 на секунда- Оперативна температура : -30 до 55 C (-22 до 131 F)- Регулаторна усогласеност : FCC класа A UL 60950.

За стоката

Слична стока во категоријата

Лесна инсталација без жичен LAN Dect технологија 2.7 "192x64пиксели графички LCD со задно осветлување HD глас : HD с�

Влез на светски свет : Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz Заштита на безбедност : Преоптоварување на преоптоварување, над

HD аудио со широкопојасен кодек G.722 и OpВисока дефиниција од 2,8инчен 320х240 пиксели во боја 6 SIP линии 3 копчињ

5 инчи 16bit TFT дисплеј во боја (320 x 240) Овозможува поголема флексибилност на карактеристиките и апликациите

Подобрениот дизајн на усните ги надминува другите производи на пазарот 【Целосна заштита на телото и вк

Ве молиме, осигурете се дека и бројот на моделот и батеријата се совпаѓаат со вашиот уред пред да го наба

Shoretel 110 IP телефон Копчиња за карактеристики : Трансфер, конференција, задржување, редицијално, интерком,

Технологија за поврзување на слушалката : Кабел Технологија за поврзување на основната единица : кабел..

IP телефонот SIPT42 S е динамична алатка за деловни комуникации за супериорни говорни комуникации и прошире

Совршена инсталација и обезбедување на серијалот T4 U поддржува ефикасно обезбедување и без напор масов�

Аудиофил звук : Телефонска конференција во канцеларија изграден со уникатна акустична архитектура кој�

2,8 инчи (320х240) ЛЦДекран во боја, интегриран Bluetooth Поддржува 3 реда, 3 сметки за SIP и 4насочно конференција на

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

Specs Спецификации за напојување】 : Полнач за лаптоп / адаптер / кабел во светот Влезен опсег на напон : 100

Polycom® VVX® 250 Business IP Phone FourLine, Основен IPбиро телефон со приказ на боја Поликом vvx® 250 деловна IP биро телефон е

【FEATURES】 : Special design and high quality materials ensure that the adapter is kept in low temperature to charge safely, and Certified by FCC CE ROHS, We focon producing high quality

Технологија за поврзување на слушалката : Кабел Технологија за поврзување на основната единица : кабел..

Влез : 100 V 240 V ширум светот Замена : Овој адаптер е сосема нова замена, а не оригинална Заштита на излез на

Спецификации : Полнач за лаптоп / адаптер / кабел ширум светот Користете го опсегот на напон на напон : 1

Одговара на 8800 серија Cisco Ip Телефон, на пр 8811, 8841, 8851 и 8861 Побрза и полесна инсталација од конкурентскиот к

Поддржува 8 телефонски линии (СИП сметки) : целосен дувплекс звучник, слушалки, индикатор за чекање на по�

Голем 5,7 ”целосен VGA (640x480) LCD екран на допир во боја Поддршка за слушалки со Bluetooth На екранот QWERTY тастатур�

Нова мало 1годишна гаранција SNOM 2346 SNOM 821 IP Телефон Vo IP ID на повикувач USB моќност над Етернет (црна)...

Scroll