Ново
ИМУМИНОЈ од 2 Рачка Со Гира Кревање Тегови Со Мрена За Вежбање Теретана

ИМУМИНОЈ од 2 Рачка Со Гира Кревање Тегови Со Мрена За Вежбање Теретана

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.33

Тегови ги принудуваат екстремитетите да работат еднострано. Прекумерната компензација е невозможна со тегови, што го прави ефикасен за елиминирање на нерамнотежата на силата. Овие тежински плочи се прицврстени со јаки заклучени со ѕвезди за да се спречи лизгање за време на вежбата. Тегови може да се користат за вежби. Поради нивната големина и разноврсност, тие можат да се користат за создавање на модели на движење за развој на задача или сила на движење. совршен за разни загревања спортски и вежби за сила како раце, рамо, стомак, нозе или грб. Боја : црна + црвен материјал : пвц + челик големина : 42см Содржина : 2 х гира бар 4х орев.

За стоката

Слична стока во категоријата

Вежби За Сила Предводени Од тренер : Преземете ја апликацијата i Fit за да започнете бесплатен пробен пери

[ЗДРАВ ЖИВОТ] во деновите кога не можат да излезат на вежбање, на децата не смее да им недостасува ефекти�

Големините на тежината се соодветно означени на нивните краеви за лесно разликување WF Атлетски Снабдув

Совршен за тренинг со целосна телесна тежина Цврста конструкција дизајнирана за намалување на бучават�

● ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН ПРИЛАГОДЛИВ КОМПЛЕТ ЗА ГИРАкомплетот За прилагодување На Гира Е изработен од врвен

ТЕЖИНА НА ГЛУЖДОТ / ЗГЛОБОТ : со вклучена Торба За НосењеСо премиум фитнес опрема бренд Нордиско Кревањ

Атрактивни МускулиСовршени За употреба во која било вежба или програма за тонирање и вајање на рацете, �

Материјал : Изработен од висококвалитетен полипропилен, нетоксичен и безбеден за употреба Единечна гол

Времето за вежбање е кратко,а ефектот е брз Само 6 минути аеробни вежби дневно можат да ја постигнат целт

Ergономскиот стисок може да ги задоволи потребите за вежбање на горните и долните екстремитети Помогнет�

Тешка, Комерцијална Квалитетна Аеробна Гира Која Е Изградена да Трае! Обработено леано железо обвиткан�

Усвоен од висококвалитетен материјал, тој е издржлив и долготраен за употреба Можете безбедно да го кор

●Безбедносен Материјал qTpr+Неопрен+Pp Површината Ви Дава Сигурен Стисок и Го Штити Подот од Оштетување П�

●Повеќе процес совршен●дизајнот на рамката по повеќеслојниот процес, опремен со безбедносни материја

●4 Во 1 Мултифункционален Сет На Гира ● Со него, можете да добиете и пар тегови, мрена, котлети и штандови

●Тегови● : тегови имаат одлична изработка и затоа се погодни за насочени тренинзи за сила и издржливос�

●Материјал од леано железо : изработен е од цврсто леано железо фалсификувано и фрлено во едно парче, со

Удобно : Исклучителна форма и удобно држење Висок Квалитет : Користење на висококвалитетен ева материја

РазноврснаТегови нудат можност за насочување на одредени мускулни групи или постигнување тренинг за ц�

Модните Налепници се Пакуваат со Заштита од Сонце и Водоотпорна Функција Нема потреба да се грижите дек

Цврстиот, безбеден држач за гира држи 2 тегови со прилагодлива тежина на брендот Power Dyne за дополнителна б

Гумени тегови : тегови За Раце се изградени според професионален квалитет и дизајнирани за комерцијалн�

Атрактивни МускулиСовршени За употреба во која било вежба или програма за тонирање и вајање на рацете, �

?●3 во 1 Прилагодлив Комплет Со Мрена Со Гира : овој прилагодлив комплет тегови со мрена со гира може да с�

[СЕОПФАТНИ СЕТОВИ ЗА ВЕЖБАЊЕ] 2во1 гирамрена одговара на сите ваши потреби Совршен е за зголемување на му

ИЗГРАДЕТЕ СИЛАИзградете, тонирајте ги и извајајте ги мускулите додека согорувате калории и го зголемув

Нелизгачки дизајн кој секогаш останува на шипката, ви дава подобар стисок и ја подобрува формата за пом�

Scroll