Ново
Прилагодливи Тегови Мрена Тежина Сет, 44 фунти/20 КГ Тежина Тегови Во Собата со бар-Гира Мрена 3 во 1 За Мажи Жени Дома Салата Тренингот Анти-Капка &засилувач; Не Се Лизг

Прилагодливи Тегови Мрена Тежина Сет, 44 фунти/20 КГ Тежина Тегови Во Собата со бар-Гира Мрена 3 во 1 За Мажи Жени Дома Салата

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.33

?●3 во 1 Прилагодлив Комплет Со Мрена Со Гира : овој прилагодлив комплет тегови со мрена со гира може да се користи како пар со гира од 2x22lbs или мрена од 22lbs/44lbs : овој прилагодлив сет со гира доаѓа со лента за поврзување што може лесно да се закачи на двете тегови за да се трансформира во мрена. Исто така, постојат прилагодливи таблички со тежина што ви овозможуваат да ја прилагодите тежината на гира/мрена на саканата поставка. Помага во тонирање и обликување на рацете, рамената, грбот и зајакнување на мускулите. ?●Безбедни И Издржливи Челични Тегови+ : овој комплет со тежина на мрена со гира е прецизно исечен од едно парче висококвалитетен челик, кој е безбеден, издржлив од јп или железни тегови, нежен, без мирис и не ' рѓосува; прицврстениот гумен прстен може лесно да се инсталира во жлебот на гира за да се избегнат гребнатини на подот. Ова е безбедно и модерно. ?●Поставувањето На Мрена Со Навртки за надградба ви овозможува да вежбате мртви лифтови или сквотови. Овој комплет со мрена е совршен за подобрување на целокупното здравје или поттикнување на губење на тежината. Тоа помага да се зајакне горниот дел од телото, основните мускули и долниот дел од телото. Погоден за домашно, канцелариско и вежбање во теретана. И најдобар избор за подароци на роднини и пријатели. ?€Поставување На Повеќе Тежини : Пакетот вклучува 4х4, 4лб плочи; 4х2, 8лб плочи; 4х2, 2лб плочи; 1х1, 32лб Поврзувачка Шипка, 2х3, 3лб Рачка прачка. Најниските Гумени Прстени Ги Спречуваат вдлабнатините и Ги Штитат подовите. Прачка со гира завиткана во дебел сунѓер, подебелиот сунѓер полесно се вклопува во сатерата на вратот и полесно. Ги штити Рамото И Вратот при сквотирање!. Крст текстура во форма на дијамант, нелизгање, ви дава стабилен стисок кога користите тегови.

За стоката

Слична стока во категоријата

[Хуманизиран дизајн] : Гумена Покриена рачка, елегантен изглед за корисниците на унисекс Тежински плочи

[СЕОПФАТНИ СЕТОВИ ЗА ВЕЖБАЊЕ] 2во1 гирамрена одговара на сите ваши потреби Совршен е за зголемување на му

ТЕЖИНА НА ГЛУЖДОТ / ЗГЛОБОТ : со вклучена Торба За НосењеСо премиум фитнес опрема бренд Нордиско Кревањ

Атрактивни МускулиСовршени За употреба во која било вежба или програма за тонирање и вајање на рацете, �

Нелизгачки дизајн кој секогаш останува на шипката, ви дава подобар стисок и ја подобрува формата за пом�

Удобно : Исклучителна форма и удобно држење Висок Квалитет : Користење на висококвалитетен ева материја

Така, можете да се фокусирате на вежбање сила, тренинг на мускулите и губење на тежината Вклучете повеќе

[ЗДРАВ ЖИВОТ] во деновите кога не можат да излезат на вежбање, на децата не смее да им недостасува ефекти�

Вежби За Сила Предводени Од тренер : Преземете ја апликацијата i Fit за да започнете бесплатен пробен пери

Ergономскиот стисок може да ги задоволи потребите за вежбање на горните и долните екстремитети Помогнет�

ИЗГРАДЕТЕ СИЛАИзградете, тонирајте ги и извајајте ги мускулите додека согорувате калории и го зголемув

Тешка, Комерцијална Квалитетна Аеробна Гира Која Е Изградена да Трае! Обработено леано железо обвиткан�

Атрактивни МускулиСовршени За употреба во која било вежба или програма за тонирање и вајање на рацете, �

● Печатен број на тежина на секое крајно капаче и кодиран во боја за брза идентификација,обложен Со Нео�

●Отпорност на лизгање● : мерцеризираниот стисок не се лизга, ја продлабочува текстурата и го подобрува

Шестоаголна фиксна гира : без лабава, без тркалање, без оштетување на подот, пвц пластична обвивка, гира �

Усвоен од висококвалитетен материјал, тој е издржлив и долготрајна употреба Висококвалитетни материја

●Тегови● : тегови имаат одлична изработка и затоа се погодни за насочени тренинзи за сила и издржливос�

Три спецификации : 10кг (5кгх2), 15кг (7,5 кг ● 2) и 20кг (10кг € 2), можете да изберете соодветно според вашите пот�

ДЕЦАТА ВЕЖБААТ ИГРАЧКИ доаѓа со едноставен и светол дизајн, така што лесно може да го привлече внимание�

●4 Во 1 Мултифункционален Сет На Гира ● Со него, можете да добиете и пар тегови, мрена, котлети и штандови

ТЕЖИНА НА ГЛУЖДОТ / ЗГЛОБОТ : со вклучена Торба За НосењеСо премиум фитнес опрема бренд Нордиско Кревањ

Големините на тежината се соодветно означени на нивните краеви за лесно разликување WF Атлетски Снабдув

Scroll