Ново
ЕВА ПЕНА Гира, Тегови За Вежбање Во Водна Боја, Тегови За Аеробик Во Вода, Тегови За Вода, Тегови За Базен Со Мрена Тегови За Вежбање

ЕВА ПЕНА Гира, Тегови За Вежбање Во Водна Боја, Тегови За Аеробик Во Вода, Тегови За Вода, Тегови За Базен Со Мрена Тегови За

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 372.64

Удобно : Исклучителна форма и удобно држење. Висок Квалитет : Користење на висококвалитетен ева материјал, умерена цврстина и издржливост. Повеќе Бои : 3 различни бои за да изберете, задоволете ги вашите различни потреби. Опсег на Примена : Погоден за спортови на вода, спортови во затворен простор. Идеален Избор : Зголемете ја тежината на водата, одлична за вежбање вода. Спецификации : Состојба : 100% Бренд Нов Тип : Пловечки Рачкаматеријал : Пена Материјалопционална Боја : Розова Бела, Сина Бела, сива црвена тежина : Околу 248 применливи сценарија : спортови на вода, спортови во затворен простор.Функција : Зголемете ја тежината со вода, намалете без вода, зголемете ја тежината кога користите за фитнес и намалете ја водата кога не ја користите.Пакет Листа : 1 х Лебдечки Гира.

За стоката

Слична стока во категоријата

●Отпорност на лизгање● : мерцеризираниот стисок не се лизга, ја продлабочува текстурата и го подобрува

●Забелешка : Инсталирајте соодветна мрена за тежина според вашата ситуација за да избегнете прекумерн�

[Хуманизиран дизајн] : Гумена Покриена рачка, елегантен изглед за корисниците на унисекс Тежински плочи

Шестоаголна фиксна гира : без лабава, без тркалање, без оштетување на подот, пвц пластична обвивка, гира �

ТЕЖИНА НА ГЛУЖДОТ / ЗГЛОБОТ : со вклучена Торба За НосењеСо премиум фитнес опрема бренд Нордиско Кревањ

РазноврснаТегови нудат можност за насочување на одредени мускулни групи или постигнување тренинг за ц�

Атрактивни МускулиСовршени За употреба во која било вежба или програма за тонирање и вајање на рацете, �

Материјал : Изработен од висококвалитетен полипропилен, нетоксичен и безбеден за употреба Единечна гол

ИЗГРАДЕТЕ СИЛАИзградете, тонирајте ги и извајајте ги мускулите додека согорувате калории и го зголемув

Три спецификации : 10кг (5кгх2), 15кг (7,5 кг ● 2) и 20кг (10кг € 2), можете да изберете соодветно според вашите пот�

Scroll