Ново
Стаклена Чаша Псвод 500мл Стаклено Шише, Со Капак И Слама, Смути Со Сок Од Кафе Вода,Шолја За Пиење За Домашно Канцелариско Училиште, Големина:15 * 8,5 см погодно

Стаклена Чаша Псвод 500мл Стаклено Шише, Со Капак И Слама, Смути Со Сок Од Кафе Вода,Шолја За Пиење За Домашно Канцелариско

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.33

со својата над прекрасна модерна изработена конзерва сигурно ќе даде прекрасен изглед на вашата забава или дом д|кор, ќе ги импресионира сите наоколу со својот вкусен прекрасен изглед. ?Изработен од висок боросиликатен стаклен материјал, цврст, издржлив, отпорен на топлина и студ. ? стаклена гимнастика за вода, млеко, кафе, сок, милкшејк, чај со меурчиња, топли и ладни пијалоци. ?Стаклено Шише Со Вода Со Слама и Капаци , Лесно за пиење и спречување на истурање вода. ?Јасен дизајн, едноставен и свеж стил, оваа чаша ќе биде убав подарок за, девојки и жени. Псводматеријал : стаклена форма отпорна На Топлина : дизајн и боја на тркалезно стакло : печатење применливи луѓе : јавен капацитет : 500мл.

За стоката

Слична стока во категоријата

Стаклени Шишиња Со Капачиња : уникатната форма и проѕирниот дизајн ги прават попрактични и попрецизни з

?Ви благодариме Подарокизненадете ја со благодарност ледено кафе стаклена чаша со капак и слама! Овааesе

●Подигнете Го Вашиот Животен Стил : Евхингеја е за живеење живот во стил! Нашите стаклени чаши со капаци

Стаклени Чаши во форма на конзерва : Стаклени Чаши оваа стаклена чаша дизајнирана со капак од бамбус, до�

●Пиењето Стаклени Проѕирни стаклени чаши со рачка ви овозможува поудобно да ја држите чашата ●Совршен

Чаша со стаклена вода шише со сок од стаклена сок е во вистинска големина за сервирање чаша чај, млеко, к�

СУПЕРВРЕДНОСТ ПАКЕТ : 16 парчиња максимален капацитет 16оз стаклени шишиња со сок со 16 црни херметички ка�

Ќе Добиете : 1 * 20oz најдобра медицинска сестра некогаш печатење тегла стакло, 1 * бамбус капак со" најдобра

ДИЗАЈН НА НАУЧНА РАЧКАвоково чашите за кафе за повеќекратна употреба имаат ergономска рачка, така што ле�

Висококвалитетната кригла го прави совршен подарок за секого Печатени само на најквалитетни чаши Печа�

Погоден за складирање на големи количини готова храна, кисели краставички или конзервирана храна и сув�

Изработени од високо боросиликатно стакло Се користи за топли или ладни пијалоци Голем капацитет од 16 м

●☀●Шишето со вода може да држи течност● стакленото шише со вода е погодно за ладна / топла вода, а шише�

Пакетот Вклучува : комплетот за чаши за смути е опремен со 2 широки Чаши за уста боба, 4 капаци за чаши, 2 сл

Во собата на 3 Стакло Мејсон Тегла Тамблери Вклучува завртки врвни капаци и сламкидобро за дома или пату

Споделете со Вашите Пријатели : дизајнирани со прекрасни модели на цвеќиња од маргаритка, нашите шолји �

Креативна Забава живописен Рачно Изработен Дизајн на керамика, Мазна површина и цврста неверојатна фор

Комплет Стаклена Чаша Во Боја од 4 Парчињаовој симпатичен комплет вклучува 4 ледени шолји за кафе во бој�

●Чаши за пиење Со Стаклена Слама : овие проѕирни стаклени чаши се изработени од висококвалитетно и издр

Стаклото го решава проблемот да ја држите надворешноста надвор додека истовремено ви дозволува да се о�

Поништи Лесно импресионирајте ги вашите деца, пријатели, соработници, персонал, семејство со овие прекр

ЕДНОКРАТНО И ПОВТОРНО ПОЛНЕЊЕ : шише за пиење боросиликатно стакло, заштедува пластичен отпад и нема БП�

Тешка двојна ѕидна изолација со цврсто едноделно надворешно тело и рачка за носење Вклучен Е Капак со н�

Scroll