Ново
Rери 4 Парчиња Симпатична Маргаритка Стаклена Чаша Со Капаци и Сламки 16оз Стакло За Пиење Во Форма На Конзерва Капак Од Бамбус Слама Ледена Шолја За Кафе Пиво Може С?

Rери 4 Парчиња Симпатична Маргаритка Стаклена Чаша Со Капаци и Сламки 16оз Стакло За Пиење Во Форма На Конзерва Капак Од Бамбус

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.33

Споделете со Вашите Пријатели : дизајнирани со прекрасни модели на цвеќиња од маргаритка, нашите шолји за ледено кафе се погодни за да ги испратите на вашата пријателка, сестра, ќерка, мајка, тетка, колешка, учителка итн., добар избор да ја покажете својата љубов кон нив. Симпатичен Дизајн На Цвеќе Од Маргаритка : нашите стаклени шолји за ладено кафе се дизајнирани со живописни модели на цвеќиња од маргаритка, главно во розова, виолетова, жолта и бела боја, живописни и убави, привлечни и привлечни, додавајќи многу забава кога пиете. Задоволете Ги Вашите Потреби за Пиење : нашата чаша за цвеќе е со капацитет од околу 16 мл, околу 5,9 х 3 инчи/ 14,8 х 7,6 см (висина и дијаметар), лесно за пиење доволно вода во секојдневниот живот. Користете Со Доверба : нашатаugетска шолја за кафе е формирана од квалитетно стакло и капак од бамбус, мазна и сигурна, печатењето е јасно, капакот од бамбус е внимателно полиран и нема брус, може да ви служи долго време. Споделен Пакет : ќе добиете 4 парчиња чаши од цветно стакло, секое парче има 1 капак и 1 слама, убава комбинација и богата количина што може лесно да ги задоволи вашите барања за пиење и потребите за подароци. Карактеристики : Нашите слатки чаши за пиење имаат убав капацитет, може да се применат за многу пијалоци, како што се кафе, ладна пијалак, смути, чај, милкшејк, сок, сода, кола, пиво и така натаму. Големи во горната уста и мазни по површина, нашите стаклени чаши во форма на конзерва со капаци и сламки лесно се чистат со раце, заштедувајќи време и енергија. Спецификации : Материјал : стакло, Големина на капакот од бамбус : Околу 5,9 х 3 инчи/ 14,8 х 7,6 См (висина и дијаметар) Капацитет : Околу 16 Мл Боја : Како што е прикажано на Сликите Пакетот вклучува : 4 х Маргаритки цвет ледено кафе стакло со Капак И Слама Белешки : Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки во големината. Бојата може да постои мала разлика поради различни екрани. Поради печатената шема на површината на нашето стакло, најдобро е да не ја миете во машина за миење садови за да избегнете оштетување на моделот. Стаклени производи, ве молиме ракувајте внимателно.

За стоката

Слична стока во категоријата

Вклучуваедна чаша за стакло од 16 унци (висина од 3" дијаметар х 5,25") со капак од бамбус и слама од нерѓосув�

Пакетот Вклучува : комплетот за чаши за смути е опремен со 2 широки Чаши за уста боба, 4 капаци за чаши, 2 сл

Поништи Лесно импресионирајте ги вашите деца, пријатели, соработници, персонал, семејство со овие прекр

ЕДНОКРАТНО И ПОВТОРНО ПОЛНЕЊЕ : шише за пиење боросиликатно стакло, заштедува пластичен отпад и нема БП�

Стаклени Шишиња Со Капачиња : уникатната форма и проѕирниот дизајн ги прават попрактични и попрецизни з

Пинта Големина Мејсон Тегли Вклучува Шест Тегли, Шест Капаци Од Гингам и Шест Бели Сламки Отпорот На ист

?Ви благодариме Подарокизненадете ја со благодарност ледено кафе стаклена чаша со капак и слама! Овааesе

Мерки 5.25 "Х х 3" В х 4 " Л (со рачка) Старомоден Мејсон ТеглаКапацитет 16 мл Мијалник за садови безбедно...

Со дизајнот на шишето со рамно дно, производот може да се стави на која било рамна површина Со капак и сл�

16оз Мејсон Тегла Стакло Кригла w / Се Справи Голем Вујко Специјални Убав Страшно Смешно...

Висококвалитетната кригла го прави совршен подарок за секого Печатени само на најквалитетни чаши...

Погоден за складирање на големи количини готова храна, кисели краставички или конзервирана храна и сув�

Конфигурација на производотсет за водено стакло секое стакло од тегла за ѕидање доаѓа Со чист природен

Гаранцијата на производителот не може да се примени 24% водечки кристален воден бокал...

Оваа ставка е чаша од нерѓосувачки челик која е издржлива и практична, не е лесна или деформирана Со нег�

Креативна Забава живописен Рачно Изработен Дизајн на керамика, Мазна површина и цврста неверојатна фор

Диспензерот за стаклено Вино : Можете Да ја инсталирате славината на неа, што ќе го направи поудобно и по

Ова стаклено шише со вода може да се користи за полнење на многу видови течности, како што се ладна топла

Може да функционира и како украс за вашата забава Чашите за промена на бојата со капаци и сламки имаат к�

Совршен за боба меур чај бисери, пијалаци, млеко тресе, протеински шејкови 2 Стаклени Ѕидарски Тегли за п

Комбинации на вредности : она што ќе го добиете се 4 комплети стаклени чаши со стаклени сламки и пластичн

ДИЗАЈН НА НАУЧНА РАЧКАвоково чашите за кафе за повеќекратна употреба имаат ergономска рачка, така што ле�

КЛАСИЧЕН Очила Дијаметар : 3.1", Висина : 5.1", Капацитет : 14 мл ДОБРО ЗА вас ќе го направи тоа право!! Сите наши

Scroll