Ново
ВИНГВО Блутут Таблет Тастатура, Црна Пренослива Тастатура Ултра Тенок Магнетни За Про 3 4 5 6 7

ВИНГВО Блутут Таблет Тастатура, Црна Пренослива Тастатура Ултра Тенок Магнетни За Про 3 4 5 6 7

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.67

МОДЕЛ НА АПЛИКАЦИЈА : Bluetooth тастатура за Про 3 4 5 6 7, физички се поврзува со вашиот таблет преку магнетизам и се поврзува преку Bluetooth. Кога е поврзан преку Bluetooth, ви овозможува да го користите вашиот таблет како лаптоп. BLUETOOTH 5.0 : безжичната тастатура поддржува стабилно, Со голема брзина Bluetooth 5.0 поврзување со опсег на сигнали до 10m. со функционални медиумски копчиња и подлога за допир, користете ја подлогата за допир и копчињата за медиуми за лесна контрола. ПРЕМИУМ КОПЧИЊА : оваа безжична тастатура обезбедува независни копчиња за кратенки. Пишувањето е тивко и секое копче може да издржи 3 милиони притискања на копчињата. Неговиот тенок случај ќе го чува екранот и ќе обезбеди чувствителни притискања на тастатурата. ИЗДРЖЛИВ и ФЛЕКСИБИЛЕН : Магнетната стабилност на преклопната површина на тастатурата обезбедува цврстина за таблетот и погодност за прилагодување на аголот на уредот. Тенок, компактен и лесен, можете да го користите насекаде, во секое време. ПОДОБРЕНИ ПЕРФОРМАНСИ : Оваа Тастатура Bluetooth има механички копчиња и преголема подлога за допир за полесно пишување, навигација и контрола на вашиот таблет. Компактни, но слични во перформансите на традиционалните тастатури со целосна големина. 1. МОДЕЛ НА АПЛИКАЦИЈА : Bluetooth тастатура за Про 3 4 5 6 7, физички се поврзува со вашиот таблет преку магнетизам и се поврзува преку Bluetooth. Кога е поврзан преку Bluetooth, ви овозможува да го користите вашиот таблет како лаптоп.2. ПОДОБРЕНИ ПЕРФОРМАНСИ : Оваа Тастатура Bluetooth има механички копчиња и преголема подлога за допир за полесно пишување, навигација и контрола на вашиот таблет. Компактни, но слични во перформансите на традиционалните тастатури со целосна големина.3. BLUETOOTH 5.0 : безжичната тастатура поддржува стабилно, Со голема брзина Bluetooth 5.0 поврзување со опсег на сигнали до 10m. со функционални медиумски копчиња и подлога за допир, користете ја подлогата за допир и копчињата за медиуми за лесна контрола.4. ПРЕМИУМ КОПЧИЊА : оваа безжична тастатура обезбедува независни копчиња за кратенки. Пишувањето е тивко и секое копче може да издржи 3 милиони притискања на копчињата. Неговиот тенок случај ќе го чува екранот и ќе обезбеди чувствителни притискања на тастатурата.5. ИЗДРЖЛИВ и ФЛЕКСИБИЛЕН : Магнетната стабилност на преклопната површина на тастатурата обезбедува цврстина за таблетот и погодност за прилагодување на аголот на уредот. Тенок, компактен и лесен, можете да го користите насекаде, во секое време.Спецификација : Тип На Ставка : БТ Тастатура Материјал : СТП, ABSModel : SF 1089a CColor : Blackbattery Тип : Вградена Во 350mah Литиум Јонска Батерија (Вклучена)Бт Верзија : БТ 5.0 Ефективно Работно Растојание : Во Рамките На 10m/32.8 Ftmodulation Режим : GFSKCharging Време : 2 до 3 Часаприменливи Модели : Погоден за Про 3 4 5 6 7како за употреба : Долго Притиснете го прекинувачот За Вклучување, Поврзете Го Бт За употреба. Специфичен референтен прирачник.Список на пакети : 1 x BT Тастатура1 x Кабел За Полнење1 x Упатство За Упатство : ве Молиме откинете ја заштитната фолија пред да ја користите подлогата за допир.

За стоката

Item Type:
BT Keyboard
Material:
PU, ABS
Model:
SF 1089A C
Color:
Black
Battery Type:
Built in 350mAh Lithium Ion Battery (Included)
BT Version:
BT 5.0
Effective Operating Distance:
Within 10m/32.8ft
Modulation Mode:
GFSK
Charging Time:
2 to 3 Hours
Applicable Models:
Suitable for Pro 3 4 5 6 7
How to Use:
Long press the switch to turn on, connect BT to use. Specific reference manual.:
Package List:
1 x BT Keyboard:
1 x Charging Cable:
1 x Instruction Manual:
Note:
Please tear off the protective film before using the touchpad.:

Слична стока во категоријата

⌨Целата црна тастатура Компатибилна со ВАШИОТ БЛУ КСИ се вклопува и добро се надополнува со речиси сек�

? [ВОДООТПОРНА] Тастатура Со Боксови Компатибилна со Acer Concept D 5 (CN51771) Одржувајте ЈА вашата работна станиц�

?КОМПАТИБИЛНОСТБезжична Тастатура За Мајкрософт Површина Про 7 Плус (2021) / Про 7 (2019) / Про 6 / Површина П�

Најдобар ПОДАРОК за секоја пригода Висококвалитетни налепници за различни Тастатури Десктоп, Лаптоп и

Извлекувач На Клучеви Пакетот Вклучува 1x 132 парчиња Тастатури Цветови Од Цреша + Извлекувач Нема Детали

Тивки Копчиња : оваа безжична преклоплива тастатура прифаќа тивки копчиња ви овозможуваат да се концен�

Механичка тастатура со повеќе режими, прилагодени светла Може да се користи без инсталирање на уредот...

€Удобно чувство● со висококвалитетен PBT материјал и процес на Печатење Со Сублимација на Боја Класичн�

Тип На Ставка : Англиска Тастатура 7 Боја на Задно Осветлување : 7 Елегантно led осветлување со режим на све

Без кабли : Користете Bluetooth Врска со вашите мобилни уреди како што се таблети и мобилни телефони...

21 клучеви компактен распоред, опремен со одвојлив кабел Од Типот Ц, заштеда на простор, лесен за носење и

Се користи процесот на печатење со сублимација на боја.Сликите и ликовите се јасни и остануваат секогаш

7 Опции за позадинско осветлување на бои : Префрлете ја боја на позадинско осветлување со притискање на �

●Ултраширока Компатибилност●овој прилагоден сет на капачиња за тастатура се состои од 137 капачиња за �

? [ВОДООТПОРНА] Тастатура Со Боксови Компатибилна со Дел Географска Ширина 7330 2во1 Одржувајте ЈА вашата р

【ВНИМАНИЕ, перфекционистите купуваат претпазливо.Секоја клучна капа е рачно изработена и нема да биде

ЕДНОСТАВЕН РАСПОРЕД : Едноставен распоред на тастатурата, нема потреба да научите никаков процес на ада

⌨Целата црна тастатура Компатибилна со ВАШИОТ DELL XPS 14 Z (L412 Z) се вклопува и добро се надополнува со речис�

? [LED ПОЗАДИНСКО ОСВЕТЛУВАЊЕ] Тастатура Со Боксови Компатибилна Со Samsung Galaxy Tab а 8.4 (2020) Вклучува интегрира�

Без кабли : Користете Bluetooth Врска со вашите мобилни уреди како што се таблети и мобилни телефони Донесет�

●ПРИЛАГОДЕТЕ ГО РЕЖИМОТ НА УПОТРЕБА НАСЕКАДЕ во СЕКОЕ време : Целосен Режим на Ротација Од 270°за да зашт

БТ 5.0 поддржува 3 уреди фн господар контрола, која може да се управува слободно и погодно во различни мес�

? [ВОДООТПОРЕН] Бокс Бран Тастатура Компатибилен Со Дел Прецизност 15 (5570) Одржувајте ЈА вашата работна ст

⌨Целата црна тастатура Компатибилна Со Вашиот Samsung SMJ200 F се вклопува и добро се надополнува со речиси се

Најдобар ПОДАРОК за секоја пригода Висококвалитетни налепници за различни Тастатури Десктоп, Лаптоп и

⌨Целата црна тастатура Компатибилна Со Вашата Samsung Galaxy SMG977 се вклопува и добро се надополнува со речиси

●ПОВРЗУВАЊЕ СО ПОВЕЌЕ УРЕДИ И ШИРОКА КОМПАТИБИЛНОСТ ● оваа безжична блутут тастатура со повеќе уреди �

€Отворач На Прекинувачи За Тастатурагејмерите И корисниците на енергија на тастатури за игри со висок�

Пријателски за патувања совршени за оние што се напредуваат, тастатурата Brydge Pro+ за i Pad има мултидопир, а�

Голем Фонт, Распоред Со Целосна Големина : 105 копчиња, тастатура за распоред со целосна големина со елега

Scroll