Ново
Тастатура за игри, Utechsmart Saturn Rainbow LED Backlit 104 Клучен компјутер компјутер жичен тивок игри тастатура со одмор на зглобот

Тастатура за игри, Utechsmart Saturn Rainbow LED Backlit 104 Клучен компјутер компјутер жичен тивок игри тастатура со одмор

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 639.84

7 Опции за позадинско осветлување на бои : Префрлете ја боја на позадинско осветлување со притискање на светло копче (сина, зелена, црвена, розова виолетова, жолта, цијан, розова). Со автоматска можност за транзиција на дишењето и прилагодлива карактеристика на осветленоста на осветлувањето. Заклучување/отклучување Карактеристики на клучот за победа : Оневозможува клучеви од менито за Windows/Contect за да се спречат случајни прекини во играта; Заменливи насоки ↑ ← ↓ клучеви и копчињата „WASD“ и клучеви за победа можат да бидат оневозможени за игри. 20 Мултимедијални функции : Со лесен пристап 12 клучеви за медиуми; 104+ копчиња за гравура на ласер со гумена обвивка; Одличен ергономски дизајн со 10 водоотпорни дренажни дупки. Карактеристиките на марки се достапни со 9 комплети на LED светло прилагодени комбинации. 19 клучеви што не се конфликт : Симултано работење до 19 клучеви без конфликт. Оваа тастатура им овозможува на повеќе клучеви да работат истовремено. Дозволете ви да уживате во игри со висок степен со брз одговор. Компатибилна : Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, или Windows XP, ограничена поддршка за тастатура на Mac OS. 7 Опции за позадинско осветлување на бои : Префрлете ја боја на позадинско осветлување со притискање на светло копче (сина, зелена, црвена, розова виолетова, жолта, цијан, розова). Со автоматска можност за транзиција на дишењето и прилагодлива карактеристика на осветленоста на осветлувањето. Заклучување/отклучување Карактеристики на клучот за победа : Оневозможува клучеви од менито за Windows/Contect за да се спречат случајни прекини во играта; Заменливи насоки ↑ ← ↓ клучеви и копчињата „WASD“ и клучеви за победа можат да бидат оневозможени за игри. 20 Мултимедијални функции : Со лесен пристап 12 клучеви за медиуми; 104+ копчиња за гравура на ласер со гумена обвивка; Одличен ергономски дизајн со 10 водоотпорни дренажни дупки. Карактеристиките на марки се достапни со 9 комплети на LED светло прилагодени комбинации. 19 клучеви што не се конфликт : Симултано работење до 19 клучеви без конфликт. Оваа тастатура им овозможува на повеќе клучеви да работат истовремено. Дозволете ви да уживате во игри со висок степен со брз одговор. Компатибилна : Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, или Windows XP, ограничена поддршка за тастатура на Mac OS. Utechsmart Saturn Marquee има тастатура за игри со осветлување на USB Multimedia.

За стоката

Слична стока во категоријата

? [КОМПАКТНА] Тастатура Со Боксови Компатибилна Со Linsay F10 IPKIDS (10.1 инчи) На само 3 / 16 од инч, Тастатурата Со С

Најдобар ПОДАРОК за секоја пригода Висококвалитетни налепници за различни Тастатури Десктоп, Лаптоп и

? [ТАСТАТУРА со TRACKPAD] Boxwave Тастатура Компатибилна СО SZTPSLS Таблет Андроид 10 S10 (10.1 инчи) Тастатурата Slim Keys Blue

⌨Целата црна тастатура Компатибилна Со Вашиот Samsung M30s се вклопува и добро се надополнува со речиси секо

●Компатибилност / Тастатура Компатибилна со i OS и android оперативни системи кои поддржуваат Bluetooth, вклучув

【Одлично е да се допре】 висококвалитетен PBT материјал, одлично чувство на рака, не сјајно по долгорочно

⌨Целата црна тастатура Компатибилна со Вашиот ONEPL G UW (Веризон) се вклопува и добро се надополнува со реч

Без кабли : Користете Bluetooth Врска со вашите мобилни уреди како што се таблети и мобилни телефони...

⌨Целата црна тастатура Компатибилна со Вашиот Realme 2 Pro се вклопува и добро се надополнува со речиси секо

⌨Целата црна тастатура Компатибилна Со Вашиот Samsung SMJ337 V се вклопува и добро се надополнува со речиси се

? [LED ПОЗАДИНСКО ОСВЕТЛУВАЊЕ] Тастатура Со Боксови Компатибилна со Baiwoyer Android 11 Таблет K118 (10.1 in) Вклучува ин

Дизајн На преклопување : оваа силиконска тастатура има дизајн на преклопување, така што лесно може да се

Пријателски за патувања совршени за оние што се напредуваат, тастатурата Brydge Pro+ за i Pad има мултидопир, а�

⌨Целата црна тастатура Компатибилна со Вашиот MOTOROLA DROID MAXX 2 се вклопува и добро се надополнува со речиси

БТ 5.0 поддржува 3 уреди фн господар контрола, која може да се управува слободно и погодно во различни мес�

МОДЕЛ НА АПЛИКАЦИЈА : Bluetooth тастатура за Про 3 4 5 6 7, физички се поврзува со вашиот таблет преку магнетизам

? [ВОДООТПОРЕН] Бокс Бран Тастатура Компатибилен Со Дел Прецизност 15 (5570) Одржувајте ЈА вашата работна ст

? [ВОДООТПОРНА] Тастатура Со Боксови Компатибилна со Дел Географска Ширина 7330 2во1 Одржувајте ЈА вашата р

€Удобно чувство● со висококвалитетен PBT материјал и процес на Печатење Со Сублимација на Боја Класичн�

⌨Целата црна тастатура Компатибилна со Вашиот Видеокон ГРАФИТ V45 DB се вклопува и добро се надополнува с

Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 или подоцна Хром оперативен систем УСБ влез Добијте распоред на тастат

Тивки Копчиња : оваа безжична преклоплива тастатура прифаќа тивки копчиња ви овозможуваат да се концен�

Без кабли : Користете Bluetooth Врска со вашите мобилни уреди како што се таблети и мобилни телефони Донесет�

Безжична тастатура со повеќе уреди : Прекрасна тастатура за типот на сè со лесно префрлување помеѓу три

⌨Целата црна тастатура Компатибилна со Вашиот Gigabyte Gsmart Classic се вклопува и добро се надополнува со речис

? [ВОДООТПОРНА] Тастатура Со Боксови Компатибилна со Acer Concept D 5 (CN51771) Одржувајте ЈА вашата работна станиц�

Scroll