Ново
Хинди Тастатура Етикети Распоред На Транспарентна Позадина Со Сини, ЦРВЕНИ ИЛИ Жолти Букви

Хинди Тастатура Етикети Распоред На Транспарентна Позадина Со Сини, ЦРВЕНИ ИЛИ Жолти Букви

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 52.64

Најдобар ПОДАРОК за секоја пригода. Висококвалитетни налепници за различни Тастатури Десктоп, Лаптоп и Лаптоп. Хинди Азбуката се шири на проѕирна-мат налепница, со букви во црвена боја. Налепниците се изработени од висококвалитетен транспарентен-мат винил, дебелина - 80мкн, типографски метод. Примена на налепници на тастатурата правилно еднаш, и можете да бидете свесни дека буквите ќе останат засекогаш. Распоредот на етикетите На Хинди е дизајниран и изработен од мат висококвалитетен, проѕирен винил, при што сите знаци/букви се печатат под филмот. Сите етикети имаат заштитно палто за да ја обезбедат нивната издржливост со години. Висококвалитетни транспарентни налепници за различни тастатури и лаптопи. Хинди ликовите/буквите се шират на проѕирен (јасен) - мат винил, во различни бои, погоден за повеќето тастатури, без оглед на нивната боја или нијанса. Јасна / транспарентна позадина овозможува прикажување на постоечките/оригиналните знаци. Процесот на апликација е многу едноставен и исправен. Англиските знаци се наоѓаат под секоја налепница со цел точно да се означи која хинди налепница/знак да се примени на кој соодветен клуч. Процесот на аплицирање не трае повеќе од 10-15 минути. И можете да уживате во вашата сосема нова, двојазична-хинди-англиска тастатура. Распоредот на етикетите е наменет да ја поедностави вашата работа, да ја направи комуникацијата уште позадоволувачка, како и помалку време додека ја правите на компјутер. Откријте Го Светот на совршенство и едноставност со нашиот производ. НАШЕТО МОТО Е-КВАЛИТЕТ! Производот наведен погоре е заштитен со авторски права, е произведен и дистрибуиран Од Кралската Галакси Дооел. Употребата на објавените слики, дистрибуцијата ИЛИ препродажбата НЕ е овластена Од Кралската Галакси Дооел и е во директна повреда на нејзините писмени услови. Федералниот закон предвидува строги граѓански и кривични казни за неовластено користење, дистрибуција или препродажба на производ заштитен со авторски права, неговите огласи со сите објавени слики. За сите барања во врска со употребата на слики од овој производ, неговата дистрибуција и препродажба, ве молиме контактирајте не преку е-пошта.

За стоката

Слична стока во категоријата

Овој заштитник на подлогата за допир е изработен од висококвалитетен материјал кој е ултра тенок транс�

Висококвалитетен материјал, издржлив Ултра тенко, мазно чувство, го намалува бучавата при пишување...

ЗАШТИТЕТЕ ГО вашиот ЛАПТОП : 2 ПАРЧИЊА дизајн, спречете ја подлогата за лаптоп од прашина, дамки, испакна�

Ве молиме погледнете го насловот за компатибилни модели Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен фи�

Дизајниран САМО ЗА да биде компатибилен Со Macbook Air 13,6 инчен m2 chip 2022 2023 (модел : A2681) & компатибилен Со Macbook Pro

[ + ] КОМПАТИБИЛЕН со : (1) Macbook Pro 13Инчен 2022 2021 2020 со apple M2 / M1 процесор (модел : a2338), (2) macbook Pro 13Инчен Почетокот

Оваа заштитна налепница за подлога За Патека На Допир ќе ја заштити кожата на вашиот лаптоп од мали греб

Ве молиме погледнете го насловот за компатибилни модели Спречете го општото абење на копчињата на таст�

Најдобар ПОДАРОК за секоја пригода Висококвалитетни налепници за различни Тастатури Десктоп, Лаптоп и

КОМПАТИБИЛНОСТ : капакот на тастатурата совршено за 2022 ГОДИНА ASROG ZephyrG14 GA402 GA402 RJ, ROG ZephyrG15 GA503 GA503 QS GA503 QM 15.6",

Најдобар ПОДАРОК за секоја пригода Висококвалитетни налепници за различни Тастатури Десктоп, Лаптоп и

Најдобар ПОДАРОК за секоја пригода Висококвалитетни налепници за различни Тастатури Десктоп, Лаптоп и

[ + ] КОМПАТИБИЛЕН СО распоредот НА ТАСТАТУРАТА EU ЕУ / ВЕЛИКА БРИТАНИЈА (iso верзија) САМО : за најновата 2023 20

Грчки транспарентен со налепници со портокалови букви Висококвалитетни Налепници за тастатура за Секо

Ве молиме погледнете го насловот за компатибилни модели Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен фи�

ЗАШТИТЕТЕ ГО вашиот ЛАПТОП : 2 ПАРЧИЊА дизајн, спречете ја подлогата за допир на лаптопот од прашина, дам�

Оваа заштитна налепница за подлога За Патека На Допир ќе ја заштити кожата на вашиот лаптоп од мали греб

CASEBUY DELL XPS 13 КАПАКОТ НА ТАСТАТУРАТА : Совршено одговара за 2019 DELL XPS 13 9380 & 2018 Ослободување DELL XPS 13 9370 & 2017 Осло

Најдобар ПОДАРОК за секоја пригода Висококвалитетни налепници за различни Тастатури Десктоп, Лаптоп и

☞(Проверете Го Распоредот на Тастатурата Со Слика 2 Прво) капакот на тастатурата одговара само На Логит�

Најдобар ПОДАРОК за секоја пригода Висококвалитетни налепници за различни Тастатури Десктоп, Лаптоп и

☞(Проверете Го Распоредот на Тастатурата Со Слика 2 Прво) капакот на тастатурата одговара само 2022 2021 Нов

НАЈТЕНКИОТ ЗАШТИТЕН КАПАК ВО СВЕТОТпремиум материјал со 0,025 мм за да го задржи истото тактилно чувство �

ЗАШТИТЕТЕ ГО вашиот ЛАПТОП : 2 ПАРЧИЊА дизајн, спречете ја подлогата за допир на лаптопот од прашина, дам�

XSKN силиконска тастатура кожата е компатибилна со 2021 објавена американска верзија Apple 14,2инчен Mac Book Pro M1 Pr

Scroll