Ново
Сафари од кожа на Нејт

Сафари од кожа на Нејт

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.00

80% полиестер, 20% памук. Увезени. Затворање на патент. Само миење на рацете. За да се обезбеди вашето задоволство од нашиот елек, ве молиме следете ја нашата табела за големина во описот!. 14 екстра-длабок џеб дизајн за максимално складирање, вклучувајќи 2 внатрешни џебови отпорни на вода за да ги чувате телефонот, камерата, парите и другите скапоцености безбедни и суви. Идеално за патување, риболов, лов, гледање птици, фотографија или која било друга активност на отворено. 80/20 Поли-котонска мешавина ја задржува формата и бојата на вашиот елек непроменети дури и по тешката употреба. Тежината на елекот дава безбедна вклопување што е толку удобно што ќе заборавите дека го носите. Поддржано од 1 година, гаранција без прашања! Патувачкиот елек на патот е совршен за употреба како патнички елек, елек за риболов, лов на елек, елек за пешачење, елек за гледање птици, елек за искачување на карпи, елек за фотографија, скриен носач, елек на отворено, и како околу сите Колациски елек. Од 14 -те дополнителни длабоки џебови, 4 се велкро, 2 имаат јкк патенти, 2 имаат спојки, а 6 имаат еластични за да се исполнат какви и да е вашето складирање; 4 од џебовите измерат длабоки над 8 инчи. 2 Д-прстени се прикачени на предниот дел, кои практично држат мами за риболов, чаши, пенкала и други додатоци. Кога ја поставувате нарачката, ве молиме следете ја табелата со големина во нашите слики бидејќи имаме нестандардна големина. Чувајте ја заштитата на дофат со производи за безбедност на Blue Stone!.

За стоката

Слична стока во категоријата

Затворање на патент Само миење на рацете Предна и задна товарење торба за игра со доказ за крв Големи пр�

најлон Увезени [Доволно капацитет на маг] 4 пушки Маг торбички за АК / АР, 4 помали торбички за магични пиш�

1000d најлон.进口 【Висок квалитет】 1000 D најлон, специјалната структура на ткаенината му дава одлична отпор

рефлектирајте ЈА IR светлината и може да се види Преку NVGs (не рефлектирајте ја видливата светлина) Големи

Големина (должина) : 2,75 инчи / 7,0 см (АПРОКС + / 5%) Поддршка за прицврстување на двострани допир (кука и јам�

Најлон Увезени ✔ [разноврсна половината од 36 '' до 46 ''; Прилагодливи ленти за рамо со големина од 13 '' до 27 '

Висок квалитет Тактички елек составен од 600 D ткаенина за разноврсност и издржливост Една големина одго

најлон Увезени Затворање на кука и Јамка ● Цврста ИзработкаНашиот Тактички Елек за Мажи е удобен, подви

Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба Одете на вашите нарачки за да започнете со в

Увезени Само миење на рацете Хантер специјалитети Крајниот комплет за мисирки ги вклучува најважните р

1000d најлон Направени во САД или увезени 【Висок квалитет】 1000 D најлон, специјалната структура на ткаенин

Scroll