Ново
Нокти за мебел за дома, завртки и сврзувачки елементи за реновирање на палецот, палецот за нокти, златен тон 11мм x таки 17мм 30 парчиња

Нокти за мебел за дома, завртки и сврзувачки елементи за реновирање на палецот, палецот за нокти, златен тон 11мм x таки 17мм

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.33

Материјал : метал; Содржина на пакетот : 30 парчиња X за реновирање на ноктите за реновирање. Вкупна висина : 17мм / 0,67 "; дијаметар на главата : 11мм / 7/16". Боја : златен тон. Тежина : 16g. Име на производот : нокти за реновирање. Се користат за да се постават белешки на таблата со плута. Овие нокти за тактики се совршени за да се обезбедат хартиени предмети или фотографии на таблата Корк, без да предизвикаат никаква штета. околу дома, канцеларија и училиште.

За стоката

Слична стока во категоријата

Месинг Направено во нас 300 парчиња по пакет Тешка градба на месинг со цврст месинг обезбедува највисок к

Добар избор за подарок тоа е исто така добар избор за подароци Уживајте во вашето време за купување Гро�

Име на производот : железни нокти; материјал : железо Боја : сребрен тон; должина : 64мм, 49мм, 38мм, 25мм...

Големина на главата : 5 / 8 "x 5 / 8" (17мм х 17мм) *** Шанк Должина : 5 / 8 "(17мм) Тешка тежина и висок квалитет, не како

Име на производот : Тапацир за тапацир Глава Дија : 11 мм / 3 / 7 "; вкупна должина : 16 мм / 5 / 8"; Боја : Зелена б�

Големина : 25мм Тип на производ : Копчиња Облик : круг Функција : Суво чистење Функција : без никел Карактер

Димензии : 15 / 16 "Дијаметар на главата × 5 / 8" должина Материјал : Овие силни тапацири се изработени од чели�

【Големина】 Вкупна висина : 17мм / 0,67 "; дијаметар на главата : 9,5мм / 0,37" 【Материјал】 Изработено од високо

Дијаметар на главата : 5 / 8 "[16 mm] Шанк Должина : 5 / 8" [16 mm] Направено од материјали од највисоко одделение, св

【Големина】 Вкупна висина : 23мм / 0,91 "; дијаметар на главата : 19мм / 0,75"; Висина на капачето : 5мм / 0,2 " 【Мате

Број на модел : ЕФ2308 АНТИЧКИ ТАКИ Снабдувања на DIY : Метал Потекло : Кина на копното Сертификација : Ништо..

Дијаметар на главата на ноктите : 7 / 16 инчи должина на ноктите за нокти (пост) : 1 / 2 инчи Високо квалитетни

【Големина】 Вкупна висина : 17мм / 0,67 "; дијаметар на главата : 11мм / 0,43"; Висина на капачето : 3,6мм / 0,14 "...

Водич за природна боја Неозначување Пластични плочки Бренд : групата Хилман Опис на производот Овие пло

Направено од железен материјал, цврст и издржлив во употреба Специјално совршен за мебел...

Големината на ноктите : 1 "Долга Количината на пакетот : 80 нокти приближно Челични нокти на багажникот за

Scroll