Ново
Металик тркалезна торта за десерт за десерт за торта со столче 6 -тина горниот дел, дно од 8 инчи, висина од 7 инчи

Металик тркалезна торта за десерт за десерт за торта со столче 6 -тина горниот дел, дно од 8 инчи, висина од 7 инчи

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.33

Големина : Топ 8инч на дното : 6инч Висина : 7inch. Материјал : Метал, Димензии : - Висина 7 инчи Долна плоча 8 инчи горната плоча 6 инчи. Десертски лавици за приказ, штандови за торта, попладневна чај закуска услуга, држач за овошје итн. Погоден за свадбена забава, роденденска забава, празнична забава, банкет или кафе, бар, пекара, пекара, ресторан, прибор за дома. Користете го овој штанд за торта во вашата десертска лента, маса за торта, маса за забава, трпезариска маса, коктел маса и многу повеќе. Големина : Топ 8инч на дното : 6инч Висина : 7inch. Материјал : Метал, Димензии : - Висина 7 инчи Долна плоча 8 инчи горната плоча 6 инчи. Десертски лавици за приказ, штандови за торта, попладневна чај закуска услуга, држач за овошје итн. Погоден за свадбена забава, роденденска забава, празнична забава, банкет или кафе, бар, пекара, пекара, ресторан, прибор за дома. Користете го овој штанд за торта во вашата десертска лента, маса за торта, маса за забава, трпезариска маса, коктел маса и многу повеќе. Големина : Топ 8инч на дното : 6инч Висина : 7inch Материјал : Метал, Димензии : - Висина 7 инчи Долна плоча 8 инчи Горна плоча 6 инчи. Десертски лавици за приказ, штандови за торта, попладневна чај закуска услуга, држач за овошје итн. Погоден за свадбена забава, роденденска забава, празнична забава, банкет или кафе, бар, пекара, пекара, ресторан, прибор за дома. Користете го овој штанд за торта во вашата десертска лента, маса за торта, маса за забава, трпезариска маса, коктел маса и многу повеќе.

За стоката

Слична стока во категоријата

Поддршка за правоаголна торта од златна долина, чинија за торта со плочки со капакот на капакот на диспл

Алатка за скулптурирање на бонбони : При правење колачи, може да се обиде едноставно да се проба цвет, да

Транспарентен дизајн, можете да го видите изгледот на вашата вкусна храна, што е многу практично...

Покривка за стаклена торта со штанд : Керамичка торта чинија порцелан што служи чинија со тркалезен дес�

Getе добиете : 1* каубојска торта штанд, вкупно 3ниво Овој штанд за фарма може да има 24 кекси, 12 на дното, 8 на

Безбедно и издржливо : Нашиот штанд за златна торта е изработен од квалитетен картон, здрав и силен во др

Пластични паста за торта SOS е ставка „мора да има“ за поддршка на вашите нивоа колачи Многу силна и сани

Порцеланот е силен и издржлив Машина за миење садови, рерна, микробранова и замрзнувач безбедна Нема да

Пакетот вклучува 3 различна големина на штандот : димензијата на секоја од нив е L : 11,8 "d x 10.6" H; М : 9,8 "d x 8.3" h;

Дизајн : штандот за плата за домашна торта Амичи е совршен за секоја пригода Неговиот класичен дизајн на

Пластични шипки за торта со торта : Секоја пластична торта за торта е приближно 24 см / 9,4 инчи, густа и цвр

Тој е компактен и не зазема простор, погоден за забавите да поставуваат и да прикажуваат бонбони...

Направено од безбедносна пластика за храна, која е поудобна и безбедност од керамичките плочи Специјал�

? Овошна чинија можете да ја пополните со закуски за да им ја дадете на вашето семејство и пријатели, или

Држач за складирање на десертразумна големина, без да заземе премногу простор кога ќе се стави на бирот�

【Висококвалитетен материјал】 Нашата кутија за складирање на тесто направена од висококвалитетна акр�

Додадете го тој конечен декоративен допир во вашата посебна пригода ги поканивте вашите гости и ги сер�

DIY и широко користени Тортата попштанд е идеален за прикажување на лижавче, а двојно слојот фиксна дупка

Материјал штандот со розово злато е изработен од висок квалитет метал Технологија на храна, безбедна и

? Исклучителна занаетчиска измет за измет, сет, еколошка боја униформно ја спречува површината на торта�

Количина : 1 штанд за торта Материјал : Меламин Димензии : 11,5 "W x 8" H Завртки за склопување Уживајте во прид�

Пакетот вклучува : 100 мини бази за торта со картони за еднократна употреба Големина на кругот : S3.1inch, M3.5inch

Двоен wallид двострана Дизајнираното кутија за пакети вклучува : Редовни крофни со големина...

Разновиден дизајн : Нашиот штанд за приказ на крофни може да се користи за широк спектар на прилики, вклу

Scroll