Ново
Lyе ја канцеларијата креативна личност Нордиска инс Ветер едноставна романтична спална соба за кревети во кревет, минималистичка ламба за маса

Lyе ја канцеларијата креативна личност Нордиска инс Ветер едноставна романтична спална соба за кревети во кревет, минималистичка

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 6518.72

Материјал за тело на ламби : Керамика. Класификација на бои : сива. Стил : нордиски. Тип на прекинувач : Прекинувач за копче за притискање. Материјал за сенка : крпа. Материјал за тело на ламби : Керамика. Класификација на бои : сива. Стил : нордиски. Тип на прекинувач : Прекинувач за копче за притискање. Материјал за сенка : крпа. Материјал за тело на ламба : Керамика.Колор Класификација : Греј.Сил : Нордиќ. Извор : без извор на светлина. Почитуван простор : Дневна соба, просторија за студии, спална соба. Пакетот вклучува : 1 *Табела за ламба (со исклучок на други експонати) Белешки : 1. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како и стилот прикажан на сликата.2. Поради различни техники на лично мерење, може да има физички грешки во 1-3мм. Ви благодариме! Поради различните поставки за осветлување и екранот, бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликата. Ве молиме, дозволете ги разликите во големината на големината, како резултат на рачните мерења. Пакетот вклучува само главен производ.

За стоката

Слична стока во категоријата

Карактеристиката на американскиот стил на земја е од боја до форма Од материјалот до изворот на светлин

Севкупно : 28 3 / 4 "Висока Сенката е 14" преку горниот дел x 16 "преку долниот x 11" висока Користете една максима

Овие ламби за табели за ноќни места ќе испуштаат нежна топла светлина, го олеснува создавањето удобна и

Големина десно : Оваа ламба за табели за стапчиња мери 14 "H и 7" W, што го прави совршен за странични маси, об

Вклучени LED светилки за заштеда на енергија : Компатибилен со паметните места на Alexa (продадени одделно),

Топлината на лесен и етеричен дух на сенките почнуваат да скокаат во самракот за да изнесат малку емоци�

Материјал за тело на ламби : Керамика Материјал за сенка : крпа Тип на прекинувач : Прекинувач за копче за

Било какви проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас директно, ние ќе ви одговориме во рок од 24 ч

Декоративна табела за табели за нежно осветлување и допир на елеганција Нежно заоблена керамичка база �

Додадете современо чувство во секоја просторија со овие привлечни четкани никел допир ламбад современ�

Материјал за тело на ламби : Керамика Материјал за сенка : ПВЦ Тип на прекинувач : Прекинувач за копче за �

Бесплатна испорака по нарачки над CAD C 28 $ Модна иновативна уметничка атмосфера светлина во кревет дизај�

Топлината на лесен и етеричен дух на сенките почнуваат да скокаат во самракот за да изнесат малку емоци�

Материјал : Пластична ткаенина, гранки од ковано железо, монистра на LED ламби ; Напојување на електрична �

? Порта за полнење】 Светилката за ноќна ноќ е опремена со вградена USB порта за полнење (5 V / 2 A) за да ви ово

Вклучени се сијалици : бр Тип на прекинувач : Прекинувач на копчето стабилен и не е лесен за паѓање...

Max Wattage : 60 W, E26 / E27 штекер, AC100240 V (не е вклучен во ламбата), се препорачува да се користи LED сијалица 510 W Оваа

Материјал : Акрилик Светилка со три бои и ламба со шеснаесет бои (по избор) Светлина со три бои : топла све

Направени во Индија или увезени Направени во Индија или увезени Големина на ламбата : Висина : 13 : x Дијам�

❤ 【3 Начини за непречена контрола на допир на допир】 Нашата ламба за табели на допир ви овозможува да н�

✱ 【Посебна форма на месечината】 Златна маса за ламби на златна маса има бела стаклена светска сенка и �

Loveе го сакате кабелот завиткан од свила, кој е премногу убав за да се скриете зад мебелот Земањето калап

Направени во Индија или увезени Направени во Индија или увезени Големина на ламбата : Висина : 9 : x Дијаме

Интерактивни ламби на далечина Останете во контакт со вашето семејство и пријатели, без разлика каде ж�

Обликот на кристалната топка свети одвнатре Навој со челични прстени и поставете ги на нозете на топкат

Материјал за тело на ламби : Керамика Напон : 110 V ~ 240 V (инклузивно) Тип на прекинувач : Прекинувач за копче

【? ? ? ?????? ???????? ??????? ????】 Вграден безжичен полнач + Bluetooth звучник + ноќна светлина + држач за телефони мултиф

Бесплатна испорака по нарачки над CAD C 28 $ Модна иновативна уметничка атмосфера светлина во кревет дизај�

2) 60 вати максимум E26 тип на сијалица (не е вклучена) Повлечете го прекинувачот на ланецот 330 парчиња сечењ

? 【Големина на производот】 Големина на ламбата : 6 "W x 6" DX14.5 "H Големина на сенка : 6" WX 6 "DX 5,5" H Основна голем�

Scroll