Ново
Индиски убави традиционални висечки ламби и нијанси Везници и огледало делови за домашно украсување уметност 3 слој ламба

Индиски убави традиционални висечки ламби и нијанси Везници и огледало делови за домашно украсување уметност 3 слој ламба

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.67

Направени во Индија или увезени. Направени во Индија или увезени. Големина на ламбата : Висина : 13 : x Дијаметар : 26 инчи) //////// (34 x 66 cm). (приближно). Материјал : Памук. Упатство за нега : миење на рацете. Ова прекрасно уметничко дело може да се користи како : секоја сијалица во боја, LED светлата може да се вклопат внатре. Ова ќе му даде поинаков изглед на вашата просторија за седење, балкон, површина за живеење или вашата канцеларија, препорачливо за време на празничните времиња. Направени во Индија или увезени. Направени во Индија или увезени. Големина на ламбата : Висина : 13 : x Дијаметар : 26 инчи) //////// (34 x 66 cm). (приближно). Материјал : Памук. Упатство за нега : миење на рацете. Ова прекрасно уметничко дело може да се користи како : секоја сијалица во боја, LED светлата може да се вклопат внатре. Ова ќе му даде поинаков изглед на вашата просторија за седење, балкон, површина за живеење или вашата канцеларија, препорачливо за време на празничните времиња. Индиска традиционална ламба за молња. Декоративно уметничко дело со елегантни бои. Убави предмети во форма на висечки ламби изработени од фини огледала и везови работат со традиционален изглед, лесен за склоп и изработени од памучна крпа. Најдобро одговара за виси на балкон, тревник, тераса, сали итн. Единствен подарок за Дивали.

За стоката

Слична стока во категоријата

Сет од 2 ламби Секој е 38 1 / 2 "Високо во целост Основите на многу дно се 5" квадратни x 1 1 / 2 "високи Тапаните н

Топлината на светлината и етеричниот дух на сенките почнуваат да скокаат во самракот, изнесувајќи малк�

Топлината на светлината и етеричниот дух на сенките почнуваат да скокаат во самракот, изнесувајќи малк�

Декоративна табела за табели за нежно осветлување и допир на елеганција Нежно заоблена керамичка база �

Тој е погоден за различни стилови како што се американски класичен, европски луксуз и американска еднос

Држачот на железната ламба усвојува жица од ковано железо, а исклучителната метална заграда е многу ста

Материјал : Акрилик Светилка со три бои и ламба со шеснаесет бои (по избор) Светлина со три бои : топла све

Севкупно : 29 1 / 2 "Висока Сенката е висока 16" ширина x 11 " Користете една максимална стандардна основна сија

Материјал за тело на ламби : Керамика Напон : 110 V ~ 240 V (инклузивно) Тип на прекинувач : Прекинувач за копче

Иновативен дизајн, пријатни бои, исклучителна изработка, добри подароци, деловни колеги, клиенти, прија�

Дизајн на сенка на ламби за печурки, погоден за вашата спална соба, студија, ноќна ноќ, соба за игри, днев�

Големина : 30*61 см Материјал : Хардвер + стакло Процес : Боја за печење Област : дневна соба, спална соба, сту

Севкупно : 28 3 / 4 "Висока Сенката е 14" преку горниот дел x 16 "преку долниот x 11" висока Користете една максима

Бесплатна испорака по нарачки над CAD C 28 $ Модна иновативна уметничка атмосфера светлина во кревет дизај�

Scroll