Ново
Borkem American Clear Crystal Table Larm, плетени ткаенини во форма на барел, ламба, ламба за декорација на домашни услови за домашна ноќ, за дневна соба за дневна соба во спална соба

Borkem American Clear Crystal Table Larm, плетени ткаенини во форма на барел, ламба, ламба за декорација на домашни услови за

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.33

✨ Висококвалитетна лабачка ткаенина, висококвалитетен материјал за пренесување на светлина, деликатна текстура, широко поле на визија и мека светлина . ✨ Прекинувач за копче, меѓународен универзален приклучок, прекинувач за притискање на копчињата е поудобен и практичен . ✨ Стандарден држач за ламби E27 : Усвоен е меѓународен стандарден држач за ламба E27, кој може да користи различни извори на светлина E27 (Едисон сијалици, LED светилки, светилки со блескаво, светилки за заштеда на енергија), лесен за замена и одржување. (Сијалиците не се вклучени) . ✨ Енергија заштеда и без треперење, создавајќи елегантна атмосфера кога светлата во спалната соба се вклучени . и канцеларија. Оваа биро ламба е исто така одлична за семејството и пријателите што треба да ги користат на родендени, Божиќ, Денот на благодарноста или други прослави . ✨ Висококвалитетна лабачка ткаенина, висококвалитетен материјал за пренесување на светлина, деликатна текстура, широко поле на визија и мека светлина. LED светилки, блескаво светилки, светилки за заштеда на енергија), лесни за замена и одржување. (Сијалиците не се вклучени) . ✨ Енергија заштеда и без треперење, создавајќи елегантна атмосфера кога светлата во спалната соба се вклучени . и канцеларија. Оваа биро за ламба е исто така одлична за семејството и пријателите да ги користат на родендени, Божиќ, Денот на благодарноста или други прослави . Опис на производот : Тип : Табела за ламба. : 52x30cm = 20*11,8 инчи.voltage : 85 V ~ 265 V.поурна : 0-60 W.Number of Bulbs : 1. Switch Mode : Switch Switch.Light : E27.Space : 10-15 квадратни метри. Целиот мебел, како што се маси за кревет, странични маси, клупи, маси за јадење, гардероби, странични маси или маси за кафе. Без оглед дали е вклучен изворот на светлина : Бр.

За стоката

Слична стока во категоријата

Топлината на лесен и етеричен дух на сенките почнуваат да скокаат во самракот за да изнесат малку емоци�

Обликот на кристалната топка свети одвнатре Навој со челични прстени и поставете ги на нозете на топкат

? 【Големина на производот】 Големина на ламбата : 6 "W x 6" DX14.5 "H Големина на сенка : 6" WX 6 "DX 5,5" H Основна голем�

2) 60 вати максимум E26 тип на сијалица (не е вклучена) Повлечете го прекинувачот на ланецот...

[Светло со напојување со батерии] Светлината на сините птици се управува со 3 батерии АА (не вклучува), за�

Loveе го сакате кабелот завиткан од свила, кој е премногу убав за да се скриете зад мебелот Земањето калап

Вклучени LED светилки за заштеда на енергија : Компатибилен со паметните места на Alexa (продадени одделно),

Уникатен 3Д визуелен ефект : Ноќното светло е стан што е направен со 3Д технологија за да се покаже оптичк

Топлината на светлината и етеричниот дух на сенките почнуваат да скокаат во самракот, изнесувајќи малк�

Направени во Индија или увезени Направени во Индија или увезени Големина на ламбата : Висина : 9 : x Дијаме

Декоративна табела за табели за нежно осветлување и допир на елеганција Нежно заоблена керамичка база �

Декорација на ламби за спални соби : Оваа ламба управувана со батерии има уникатен модерен изглед за соз

Ефектот на декорацијата е многу добар, светлината не е премногу светла, но читањето не е исто така пробл�

Држачот на железната ламба усвојува жица од ковано железо, а исклучителната метална заграда е многу ста

Бесплатна испорака по нарачки над CAD C 28 $ Модна иновативна уметничка атмосфера светлина во кревет дизај�

Max Wattage : 60 W, E26 / E27 штекер, AC100240 V (не е вклучен во ламбата), се препорачува да се користи LED сијалица 510 W...

Топлината на лесен и етеричен дух на сенките почнуваат да скокаат во самракот за да изнесат малку емоци�

Било какви проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас директно, ние ќе ви одговориме во рок од 24 ч

Светилките на Тифани се исклучителни рачно изработени ламби кои ќе додадат елеганција и креативност во

Тежина : 4кг Материјал : Метал Димензии : 42 55см Напон : 110, мелење, полирање, позлата Корозија, абење, 'рѓа, в�

Топлината на лесен и етеричен дух на сенките почнуваат да скокаат во самракот за да изнесат малку емоци�

Погодно : Прилагодливо осветлување, флексибилно и лесен за употреба Одржување : Лесно е да се исчисти, да

Материјал : Акрилик Светилка со три бои и ламба со шеснаесет бои (по избор) Светлина со три бои : топла све

Иновативен дизајн, пријатни бои, исклучителна изработка, добри подароци, деловни колеги, клиенти, прија�

Scroll