Ново
Mahza Thread Insert T Slot T-Track Sliding Nuter за прицврстувач на слот за алатки за обработка на дрво

Mahza Thread Insert T Slot T-Track Sliding Nuter за прицврстувач на слот за алатки за обработка на дрво

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 620.80

- Оревот има голема цврстина, добра отпорност на абење и силна способност за фиксирање. ✔УПЕР лесен и удобен за чување и носење!. Ширум опсегот на апликации. - Може целосно да ги задоволите вашите различни потреби за одржување или инсталација. ✔ Учител за монтирање на орманите на серверот за решетки, лавици за сервери, куќишта за опрема A/V и многу повеќе. - Оревот има голема цврстина, добра отпорност на абење и силна способност за фиксирање. ✔УПЕР лесен и удобен за чување и носење!. Ширум опсегот на апликации. - Може целосно да ги задоволите вашите различни потреби за одржување или инсталација. ✔ Учител за монтирање на орманите на серверот за решетки, лавици за сервери, куќишта за опрема A/V и многу повеќе. Карактеристики : Цврст и компактен пропуст на функционална-loosebrandstiance челик.

За стоката

Слична стока во категоријата

Дијаметар : 10мм Должина : 13мм Материјал : челик Заврши : Цинк Тип на нишка : 1,5мм (груб) Ние опфаќаме широк с�

Оревот има голема цврстина, добра отпорност на абење и силна способност за фиксирање Excеквентната отпо�

Материјал : Никел со облик на јаглероден челик Примена за 20мм серија од 6мм слот алуминиумска екструзија

Име на производот : Прицврстувач за кревети за нозе; Содржина на пакетот : 1 x Tee орев, 1 x прирабница...

За употреба со надворешно навојна ставка која мери 5 / 16 инчи и има 18 нишки по инч Пакетот содржи 25 парчињ�

Цена за : секој материјал : челик завршен : Црн цинк Серија : 10 Точка : Т орев со ширина на завртката на капа

Име на производот : Торев; Содржина на пакетот : 20 парчиња x Tорев Главна боја : сребрен тон; Материјал : Јаг

✯ истрог и издржлив Excеквентната отпорност на 'рѓа и оксидација не само што ја обезбедува нивната издрж�

Име на производот : вметнете орев; Содржина на пакет : 10 парчиња x Вметнете орев Главна боја : бронзен тон;

Се користи за прицврстување на метал на производи направени од дрво, табла за честички или пластика Сти�

Спецификација : М5 Пакетот вклучува : 10 x нишка Торев | 1 Изработено од висококвалитетен јаглероден челик..

✿Висококвалитетен Комплет За Асортиман На Цинк Обложен Со 4 Цинк ✿ Материјал : Тнавртките Направени од

Се користи за прицврстување на метал на производи направени од дрво, табла за честички или пластика...

Ореви за завртки за слот Т слот ореви се цврст челик со обвивка за црн оксид Црниот оксид не само што е ис

【Тип на производ】 4040 серии Т ореви, M6 T слот Орев чекан за прицврстувач на главата 【Пакетот вклучува】 п

Оревот има голема цврстина, добра отпорност на абење и силна способност за фиксирање All сите ореви и зав

Не е лесно да се лизга, мазна површина, лесна за употреба ✔ Побавете ја вашата инсталација полесна и поб�

Оревот има голема цврстина, добра отпорност на абење и силна способност за фиксирање Alaloso обезбедува ма

Дебелина на основната плоча : 1,5мм / 0,06 ''; Тип на нишка : целосна нишка; Големина на низата : 5 / 16 '' (г) Име на �

Scroll