Ново
ДОИТУЛ Промешајте Стапчиња 50 Еез Стапчиња За Мешање Дрвја Стапчиња За Вртење За Коктели Мешалка За Мешање Коктел Мешалка За Мешање Топли Ладни Пијалоци Коктели Пи?

ДОИТУЛ Промешајте Стапчиња 50 Еез Стапчиња За Мешање Дрвја Стапчиња За Вртење За Коктели Мешалка За Мешање Коктел Мешалка За

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 168.48

?Изработени од пластика : одлично за забави и настани. ?Вклучете : 50 стапчиња за мешање дрвја со бои, добри по изглед, практични во употреба. ?Специјален дизајн на дрво : ја прави забавата да се врти поуникатно и смешно. ?Широк спектар на употреба : одлични се За мешање пијалоци и се прилично додаток за коктел, чај, милкшејк и други пијалоци. ?Погоден за различни сценарија : стапчињата за пиење се вклопуваат за домашна употреба, бар, кафуле и разни забави. Карактеристики-Боја : Како Што Е Прикажано// - Материјал : Пластика// - Големина : 18 х 2,5 х 0,5 см// Пакет Вклучувајќи 50 Х Стапчиња за Мешање стапчиња за мешање стапчиња за коктели стапчиња за вртење?.

За стоката

Слична стока во категоријата

Материјал : Изработен од високо боросиликатно стакло,отпорен на топлина и издржлив,Лесно Чистење, Повеќ

МАТЕРИЈАЛ : шипката за мешање е изработена од нерѓосувачки челик за подобрување на отпорноста на корози

Овие долги лажици лесно се стигнуваат до дното на длабокото високо стакло и ги држат рацете подалеку од

Златни Сјајни Стапчиња За Вртење : овие забавни и празнични златни проѕирни мешалки за коктели за пијал�

1.Материјал : Изработен од нерѓосувачки челик, издржлив, не е лесен за ' рѓа, не е лесен за кородирање, лесе

Дали сте уморни од слаби пластични мешалки кои лесно се кршат и и штетат на животната средина? Проверете

Со високо полирана мазна површина, овие лажици нема да ја повредат устата Овие лажици се мазни, не се лес

●Пакетот вклучува●ќе добиете 5 коктел стапчиња од нерѓосувачки челик, кои се издржливи €Големина}Секо

Совршен за коктел забави, практична мешалка за вашите мешани пијалоци Можете да го користите со доверба

Пренослива и мала големина, лесна за носење Модерен дизајн, изгледа мода и елегантен...

Стаклен Стап За Виткање Многу издржлив и цврст, погоден за мешање пијалоци како лимонада, леден чај, лед�

погоден за многу намирници, како кафе, сладолед, супа, десерти итн Исклучителна и совршена изработка, ис�

Кристалните стапчиња за вртење се направени од квалитетна пластика,безбедни и без мирис.За еднократна �

?МЕШАЛКА За ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА Работи Кафе, Пијалоци, Коктели и За Мешање На Епоксидни До Минимални В

Scroll