Ново
3м Далер-Роуни едноставно Симонс Синтетички акрилик/мултимедијална четка 8 круг 8

3м Далер-Роуни едноставно Симонс Синтетички акрилик/мултимедијална четка 8 круг 8

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.33

Се користи со сите медиуми. Совршено за употреба на студенти во училница, па дури и професионална употреба!. Четката е рачно изработена се карактеризира со рачка на натопена лак. Пакетот содржи една четка #8. Се користи со сите медиуми. Совршено за употреба на студенти во училница, па дури и професионална употреба!. Четката е рачно изработена се карактеризира со рачка на натопена лак. Пакетот содржи една четка #8. Рачно изработени, четки со кратки рачки со синтетички влакната, сјајна црна ферула и бисерна бела рачка. Круг, големина 8.

За стоката

Слична стока во категоријата

Направено од високо квалитетен материјал, издржлив и обезбедува долг животен век Рачка за декорација �

Дајте повеќе чиста и повеќе мазна елегантна завршница Одлично за различни различни апликации и техники

Категорија : Сликарство на масло Материјал : 3слој обоен најлон Категорија : Сликарство на масло...

Земја на потекло : Соединетите држави Висина на пакетот : 0,6 Должина на пакетот : 12.1 Ширина на пакетот : 12.6

Материјал : Верверица Земја на потекло : Франција Материјал : Верверица Земја на потекло : Франција...

Колинска коса, најдобра достапна природна коса Најдобро за боја на вода и сликарство на масло...

Големина на советот : 0,4 x 1,4 инчи (9 x 35 Апликација : Масло сликарство Цврстина на четката : Лесна Материјал

Совршено купување за подарок Ројал и Лангникел Серија 73 сет за четки за боја сите медиуми 5 парчиња...

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Материјал : Мешана синтетичка влакна и свинска ко

Модела хартија ПБ О лето 12 x 12 штанд за лимонада Модела хартија ПБ О лето 12 x 12 штанд за лимонада Стив �

Погодно за, лажни нокти и 3Д уметност за нокти Погоден за професионална употреба или домашна употреба!...

Создавање прекрасна нокти за совети за долги искри Идеално за УВ гел Лесен за ракување и ракување Погод�

Врвот на долгата глава е одличен за влечење долги линии и криви Неопходна ставка за оние кои прават раст

Категорија : Сликарство на масло Материјал : свиња коса Категорија : Сликарство на масло Материјал : свињ

Земја на потекло : Соединетите држави Висина на пакетот : 0,6 Должина на пакетот : 12.1 Ширина на пакетот : 12.6.

Земја на потекло : Соединетите држави Висина на пакетот : 0,6 Должина на пакетот : 12.1 Ширина на пакетот : 12.6.

Функција 1 : Погоден за задебелување на техниките на боја што го користат допирот Функција 2 : Половот е с�

Scroll