Ново
Синетикуса 3157 Без Грешки Канбус Двојна Боја Тип 2 Прекинувач LED Светилки За Трепкачи Без Хипер Блиц Сите Во Едно Вградени Отпорници

Синетикуса 3157 Без Грешки Канбус Двојна Боја Тип 2 Прекинувач LED Светилки За Трепкачи Без Хипер Блиц Сите Во Едно Вградени

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

(Во собата на 2 светилки) сите во една грешка слободен светилки, не ќе хипер блиц, нема потреба дополнителни отпорници. Чипови со голема моќност, 4 пати посветли од стандардните светилки. Предност : неполарност дизајн, Компатибилен и ЗА ЦК/СРЦК и За Стандарден штекер. Повеќе од 400% посветла од оригиналната халогена сијалица, целосно Алуминиумско Куќиште за подобра дистрибуција на топлина. Вграден Во ПОСТОЈАНА Струја ИЦ За Подолг животен век и Мала Потрошувачка на Енергија. Ова се нашите светилки за трепкачи без грешки од 3-Та Генерација, доаѓаат со се-во-едно поврзување со подобар декодер за жици за да се спречи прегревање, многу побезбедно во споредба со традиционалните отпорници на оптоварување. Предност : . Неполарност дизајн, компатибилен и за цк/срцк и за стандарден штекер. Повеќе од 400% посветла од оригиналната халогена сијалица, целосно алуминиумско куќиште за подобра дистрибуција на топлина. Вграден во постојана струја иц за подолг животен век и мала потрошувачка на енергија.

За стоката

Слична стока во категоријата

Вклучува : целосна боја печатена платно wallидна уметност со LED светло и далечински управувач Стабилно ки�

(2) 55 Вати 4100К Ксенонски Халогени Светилки Вградени 10.000 К Сини Светла за Паркирање 3 Функција Рокер Преки�

2x Супер Светла Килибар Жолта 175 168 LED Светилки Регистарска Табличка Таг Внатрешни Светилки Мапа На Светл�

Компатибилни модели : ELPLP78 / V13 H010 L78 со куќиште, целосно тестирано пред да ја напушти фабриката...

Тип : Reprolight Projector Repoltionse Гола сијалица 100% нова компатибилна ламба и лесна инсталација Проектот за замена

【Компатибилни модели】 V13 H010 L79 V13 H010 L80 BRIGHTLINK PRO 585 WI 595 WI 1420 WI 1430 WI EB575 WI EB585 W Power Lite 570 575 W 580 585 W проектори...

Замена за визија за соништа кинематен 80 ламба и куќиште на проектор за куќи ТВ ламба сијалица...

Замена за OSRAM SYLVANIA UHP100120 / 1.0 E19.8 A Сијалица за ламба на проекторот Единица по продажба : 1...

Применлив проектор и алтернативен број на дел од ламбата : BLFU200 D, W334 Собрание со оригинална сијалица вна

Сијаличка за компатибилна проектор со висок квалитет за Sony KDF50 EA11 Овие компатибилни светилки се идеални

Сијалиците за решенија за економија Lytio се произведуваат во Северна Америка и обезбедуваат иста издржл�

Lifeивот на сијалицата : Јадрото на нашите производи е да го продолжиме животот на сијалицата...

Ова е оригинален NEC производ Модулот за ламби е точно ист како и испорачаниот со вашиот проектор...

Замена ЗА ХЈУЛИТ ПАКАРД Г1314 ДЕУТЕРИУМ светилка Единица по продажба : 1 Замена ЗА ХЈУЛИТ ПАКАРД Г1314 ДЕУТЕ�

Решенија за проектор на Аурабем Од економските до професионалните верзии, нашите ламби обезбедуваат од

Надградете Ги Дневните Светла (DRLs) И Светлата за Магла со леснотија користејќи го нашето Пакување од 2 су

Тип : Сосема нова сијалица за ламби на проекторот со куќиште Број на дел : PJL427 Компатибилен модел на маши�

За ламбата за замена на Dukane HCPD877 U и куќиштето со оригинална сијалица внатре Собрание со оригинална сија�

Светло Собрание Групата ХЕЛА развива И произведува осветлување и електронски компоненти и системи за а

Одговара за Сите автомобил, ТЕРЕНЕЦ или Камион со големина од 3,5" (89мм) кружни дупки за светло за магла.Не

Тип на ламба : Сијалица за ламба за замена на проекторот со куќиште Број на модел : Компатибилен со Sanyo PLCXC

За Употреба Само На Моделите РС и РСС 20092016 Контактирајте Не За Сите Други Модели Точна Големина и Монтир

Една година гаранција 10,000 час оценет живот Пад на сијалицата за замена 5,7 "Долги, 9 вати Оваа ламба за зам�

Заменува SPLAMP064LUTEMA PREMIUM LAMP за замена обезбедува 70% животен век и осветленост на ламбата за замена на Lutema "Ph

Супериорен АВТОМОБИЛСКИ ОДДЕЛЕНИЕ LED ЧИП, 2Страни по сијалица, 6000 K кул бела, 270 / 360 степен без слепа зона Л

Наведените производи се резервни делови за резервни делови, а секоја референца за имињата на производи�

[400% ПОСВЕТЛА од ХАЛОГЕНИТЕ] : моќноста на секој пар светилки е 80 W, Осветленост до 14000 LM.НАШИТЕ LED Светилки �

Замена за Panasonic PTDZ6710 (близнак) ламба и куќиште за куќиште ТВ ламба сијалица Единица по продажба : 1 Замена

2 парчиња Супер Светла 6000 K Ксенон Бела 2825 2825 L W5 WLL LED Светилки Предната Страна Маркер Светилки Замена Ком�

Апликација : се користи САМО ЗА дневно светло за трчање(ДРЛ) или светло за магла.ЗАБЕЛЕШКА : Оваа ставка н

Scroll