Ново
Woprolight ELP-LP42/V13H010L42 Сијалица за замена на ламбата со куќиште за PowerLite 83/83+/822/822+/400W/410W/EX90 Проектор

Woprolight ELP-LP42/V13H010L42 Сијалица за замена на ламбата со куќиште за PowerLite 83/83+/822/822+/400W/410W/EX90 Проектор

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 527.84

Тип : Reprolight Projector Repoltionse Гола сијалица 100% нова компатибилна ламба и лесна инсталација. Проектот за замена на квалитетот на сијалицата на сијалицата Очекуван век : 2500 часа. Професионалната ламба за замена обезбедува светли и остри слики за домашно кино, презентација на училиштата, деловна средба, итн. Гаранција од 180 дена и 30 дена 100% гаранција за враќање на парите. Fit Projector : EX90 Power Lite 83+ EMP-X56 EMP-280 EMP-400 EMP-400 W EMP-822 EMP-822 H EMP-83 EMP-83 C EMP-83 H EMP-400 WE EMP-822 P EMP-83 E EMP-410 W EB-410 W EMP -83 HE EB-410 WE EMP-410 WE.

За стоката

Слична стока во категоријата

Едноделен дизајн, со интегрирана електроника и вентилатор за ладење во лесната основа, ја олеснува лесн

Една година гаранција 10,000 час оценет живот Пад на сијалицата за замена 5,7 "Долги, 9 вати Оваа ламба за зам�

Замена ЗА МЕРЦЕДЕС БЕНЦ ГКЛАСА ГОДИНА 2004 РЕГИСТАРСКА ТАБЛИЧКА СВЕТЛИНА Единица по продажба : 10 Замена З�

Апликација : се користи САМО ЗА дневно светло за трчање(ДРЛ) или светло за магла.ЗАБЕЛЕШКА : Оваа ставка н

Компатибилни модели : ELPLP78 / V13 H010 L78 со куќиште, целосно тестирано пред да ја напушти фабриката Ова е екон

Замена за Eiki POALMP26 LAMP & HOUSING Projector TVламба сијалица Единица по продажба : 1 Замена за Eiki POALMP26 LAMP & HOUSING Projector TVл�

Нова генерација А+ ламба фитил внатре во сијалицата го прави испорачува висока дефиниција и висок контр

IET светилките користат само оригинални производи на производител OEM сијалици внатре Единиците за куќиш�

19921998 Бмв Е36 3 Серија Со евро фарови 19972003 Бмв Е39 5 Серија 20002003 Бмв Е46 3 Серија Купе (преддотерување) 19992004 Бмв

92 парчиња Висок напон на моќност : 12 V24 V, Боја : Зелена Вградено ИЦ Коло со широк И Низок Напонски Опсег 12В

Тип : Сосема нова сијалица за ламби на проекторот со куќиште Број на дел : PJL427 Компатибилен модел на маши�

2 парчиња Супер Светла 6000 K Ксенон Бела 2825 2825 L W5 WLL LED Светилки Предната Страна Маркер Светилки Замена Ком�

100% нова компатибилна ламба Заменски проектор на сијалицата на сијалицата Очекување : 2000 часа Лесен за и�

Замена ЗА ХЈУЛИТ ПАКАРД Г1314 ДЕУТЕРИУМ светилка Единица по продажба : 1 Замена ЗА ХЈУЛИТ ПАКАРД Г1314 ДЕУТЕ�

2x Супер Светла Килибар Жолта WY5 W 168 2 J6 158 LED Светилки Предната Страна Маркер Регистарска Табличка Таг Баг�

Замена ЗА ВЕСПА LXV150 300 КУБИКА ГОДИНА 2007 ДВОЈНО зрак Единица по продажба : 1 Замена ЗА ВЕСПА LXV150 300 КУБИКА Г�

Вклучува : целосна боја печатена платно wallидна уметност со LED светло и далечински управувач Стабилно ки�

Замена за Panasonic PTDZ6710 (близнак) ламба и куќиште за куќиште ТВ ламба сијалица Единица по продажба : 1 Замена

Тип на ламба : Сијалица за ламба за замена на проекторот со куќиште Број на модел : Компатибилен со Sanyo PLCXC

IET светилките користат само оригинални производи на производител OEM сијалици внатре Единиците за куќиш�

Светло Собрание Групата ХЕЛА развива И произведува осветлување и електронски компоненти и системи за а

5000 часа време на живот и 180 дена гаранција 30 дена бесплатно враќање Оваа ламба е врвен квалитет, користет

Scroll