Ново
Цветна градина висока ароматерапија во стилот на гроздобер, керамички држач за свеќи за нафта или горилник за курва/потопло: Аква со жолтиот врв

Цветна градина висока ароматерапија во стилот на гроздобер, керамички држач за свеќи за нафта или горилник за курва/потопло:

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.00

Гроздобер држач за свеќи со светло со светло со врвот во форма на сад за поставување миризливо масло или восок. За да користите, осветлете една свеќа од чајно светло во внатрешноста на свеќата и ставете миризлива восок или масло на горниот сад. Топлината од свеќата со загревање на миризливиот восок/масло создавајќи прекрасна ароматична атмосфера. Сјајна завршница со гроздобер изглед на отворено. Чај-светлина свеќа и восок не се вклучени. Мерки 5 "h x 3" W. Гроздобер стил на свеќа со светло со чај со врвот во форма на сад за поставување миризливо масло или восок. За да користите, осветлете една свеќа од чајно светло во внатрешноста на свеќата и ставете миризлива восок или масло на горниот сад. Топлината од свеќата со загревање на миризливиот восок/масло создавајќи прекрасна ароматична атмосфера. Сјајна завршница со гроздобер изглед на отворено. Чај-светлина свеќа и восок не се вклучени. Мерки 5 "H x 3" W. Цветна градина Висок гроздобер стил ароматерапија керамичка телестална свеќа држач за држач за нафта или копачки горилник / потопло : Aqua со жолт врв. Гроздобер држач за свеќи со светло со светло со врвот во форма на сад за поставување миризливо масло или восок. За да користите, осветлете една свеќа од чајно светло во внатрешноста на свеќата и ставете миризлива восок или масло на горниот сад. Топлината од свеќата со загревање на миризливиот восок/масло создавајќи прекрасна ароматична атмосфера. Сјајна завршница со гроздобер изглед на отворено. Чај-светлина свеќа и восок не се вклучени. Мерки 5 "H x 3" W.

За стоката

Слична стока во категоријата

Природно направено рачно изработени во мали серии со природен восок од кокос и класични памучни фитили

Овозможувајќи ви да се развивате, да се опуштите и да уживате во сегашниот момент ? Мали свеќи за домашни

Вкусни слатки ореви третмани Супер миризливи трошки направени во САД За употреба во затоплувачи на кур�

Денот на мајките Идеално луксузен подарок : Без разлика дали е за вашиот пријател, мајка, татко или lубов�

Креацијата на мирис е уметност Самата уметност е патување, духовно и сензуално патување во светот на ми�

Свеќата на ароматерапија вклучува 3 мириси : лотос, зелен чај и лаванда Секоја миризлива свеќа е направе�

190g / 6.5oz Ова не е мирис, тој е производ на тело Овој производ на телото е 100% оригинален Миризлива свеќа еу�

Емајлирано лого на тимот Официјално лиценцирана нхл стока Комплет од 2 свеќи Мирис на ванила Кутија за л

[Кутија за подароци за свеќи] : Секоја кутија за подароци содржи 4 различни мириси, можете да ги совпаднет

54 x 3,15 x 0,79 инчи, 5 x 8 x 3 cm / 1,97 x 3,15 x 1,18 инчи и 7,5 x 8 x 3 cm / 2 Безбедно и сигурен : Декорите за забавни свеќи се гла

Пакет вклучувајќи : 2 x црвена лотос свеќа, 2 x сина лотос свеќа, 2 x жолто лотос свеќа, 2 x црвена жолта лотос �

Амбер Пачули 10 грама Премиум квалитет Поврзани со loveубов, богатство и страст Пачули мириса на почвата �

Сетот вклучува 12 разновидни релаксирачки мириси Секој мирис е 2,5 унци секој и има 6 коцки за секој мирис..

Сенките со миризливи нафта на хризмот прават одлична свеќа за ароматерапија Овој калај мери 3 "инчи прек

Свеќа SpiritSancti : Свеќите на Цире Трудон се најпрестижните свеќи во светот со највисок квалитет со стакло с

Најдобар подарок : Нашите миризливи свеќи го прават совршен подарок за Денот на мајката и се идеални за �

Еквилибриум 018 50мл Еквилибриум 018 50мл Шишињата за рамнотежа се срцето на системот АураСома...

Лимоноса : идентичен по мирис со свежо исечена лимоноса, пукајќи со прекрасна растителна арома...

Нашите мириси масла се највисоко оценети на секоја платформа Примарната цел на маслото за мириси е да д�

Волумен на свеќа : Среден 6,4 мл, голем 17 мл Волумен на дифузер : 80 ml Време на горење на свеќи : Средно 45 час

12 мириси за олеснување на стресот, миризливи сетови на свеќи вклучуваат 12 популарни мириси, лајвејдер, т

Купете го конвенционалниот фитил со секач за крик (идеална должина : 36 мм) за да го спречи пушењето...

100% чисти есенцијални масла Направено од восок од палма Врз основа на античките принципи на Фенг Шуи...

? ️ направи еп за вас! Нашата чиста восочна свеќа од соја е направена со вас на ум За разлика од другите с�

Спасување на џеб физичко #1 Шишињата за рамнотежа се срцето на системот АураСома Нивните живописни бои �

Високо миризливо името на оваа миризлива свеќа е лето и извори, опремена со сино стакло, вкусот е соврше

Восок од природен соја : Чист растителен восок од соја гори целосно и рамномерно, без црн чад, без остато�

? Проucирна замрзната тегла со миризливи свеќи од 4 Овие свеќи за ароматерапија можат да се користат за ол

Миризливи свеќи за домашна медитација со кристали и лековити камења Сет на свеќи и кристали за почетниц

Гардендија : величествена арома со мирис на тропски цвеќиња што ќе ја евоцираат вашата женствена благод

Scroll