Ново
Цветна градина висока ароматерапија во стилот на гроздобер, керамички држач за свеќи за нафта или горилник за курва/потопло: Аква со жолтиот врв

Цветна градина висока ароматерапија во стилот на гроздобер, керамички држач за свеќи за нафта или горилник за курва/потопло:

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.00

Гроздобер држач за свеќи со светло со светло со врвот во форма на сад за поставување миризливо масло или восок. За да користите, осветлете една свеќа од чајно светло во внатрешноста на свеќата и ставете миризлива восок или масло на горниот сад. Топлината од свеќата со загревање на миризливиот восок/масло создавајќи прекрасна ароматична атмосфера. Сјајна завршница со гроздобер изглед на отворено. Чај-светлина свеќа и восок не се вклучени. Мерки 5 "h x 3" W. Гроздобер стил на свеќа со светло со чај со врвот во форма на сад за поставување миризливо масло или восок. За да користите, осветлете една свеќа од чајно светло во внатрешноста на свеќата и ставете миризлива восок или масло на горниот сад. Топлината од свеќата со загревање на миризливиот восок/масло создавајќи прекрасна ароматична атмосфера. Сјајна завршница со гроздобер изглед на отворено. Чај-светлина свеќа и восок не се вклучени. Мерки 5 "H x 3" W. Цветна градина Висок гроздобер стил ароматерапија керамичка телестална свеќа држач за држач за нафта или копачки горилник / потопло : Aqua со жолт врв. Гроздобер држач за свеќи со светло со светло со врвот во форма на сад за поставување миризливо масло или восок. За да користите, осветлете една свеќа од чајно светло во внатрешноста на свеќата и ставете миризлива восок или масло на горниот сад. Топлината од свеќата со загревање на миризливиот восок/масло создавајќи прекрасна ароматична атмосфера. Сјајна завршница со гроздобер изглед на отворено. Чај-светлина свеќа и восок не се вклучени. Мерки 5 "H x 3" W.

За стоката

Слична стока во категоријата

Природен мирис миризливи свеќи Подароци со 20 пакувања, во кој се вклучени 10 мириси Јасмин, Роуз, ванила,

Креацијата на мирис е уметност Самата уметност е патување, духовно и сензуално патување во светот на ми�

? ️2во1 уникатен дизајн : Оваа мини миризлива свеќа се состои од 35 грама природни свеќи од соја, 5% премиум

Подароци за мажи и жени : Свеќи за дом, канцеларија или кој било вид соба! Се гордееме со нашиот минималис

Ароматични свеќи за домот, 100% токсично, природно задоволство, да го украсуваат и мирисаат вашиот дом со �

Пријатни мириси за утеха : Овој портокалово цвет во комбинација со Јасмин, Лили и Виолетова ви дава цело�

? ❶ Свеж мирис, лесен за употреба, подолг, многу практичен и издржлив 100% памучни фитили без олово Екоприј

Гардендија : величествена арома со мирис на тропски цвеќиња што ќе ја евоцираат вашата женствена благод

Високо миризливо името на оваа миризлива свеќа е лето и извори, опремена со сино стакло, вкусот е соврше

100% восок и безбедност на природен соја Божиќни свеќи за домашни мириси се направени од чист восок од со�

Сетот вклучува 12 разновидни релаксирачки мириси Секој мирис е 2,5 унци секој и има 6 коцки за секој мирис �

РАКА ЗА ПОМОШ Нашето Размислување за вас свеќа е значаен начин за поддршка на пријател или сакана лично

? ️ направи еп за вас! Нашата чиста восочна свеќа од соја е направена со вас на ум За разлика од другите с�

Восок од природен соја : Чист растителен восок од соја гори целосно и рамномерно, без црн чад, без остато�

Еквилибриум 018 50мл Еквилибриум 018 50мл Шишињата за рамнотежа се срцето на системот АураСома...

Миризливи свеќи за домашна медитација со кристали и лековити камења Сет на свеќи и кристали за почетниц

? Проucирна замрзната тегла со миризливи свеќи од 4 Овие свеќи за ароматерапија можат да се користат за ол

Што прави : Доставува неверојатно искуство со мириси за пополнување простории Изгоре околу 2545 часа...

Природно направено рачно изработени во мали серии со природен восок од кокос и класични памучни фитили

Пред да ја осветлите свеќата секој пат, ве молиме исечете го фитилот на свеќата Должината на околу 0,50,8 с�

Производ 1 : јорговани цвеќиња : примамлива шумичка на лаванда, бели и длабоки виолетови јоргани Произво�

Разновиден дизајн : Добро за декорација на прозорци, оваа симпатична свеќа е совршена за декорацијата з�

54 x 3,15 x 0,79 инчи, 5 x 8 x 3 cm / 1,97 x 3,15 x 1,18 инчи и 7,5 x 8 x 3 cm / 2 Безбедно и сигурен : Декорите за забавни свеќи се гла

Scroll