Ново
Аусуми 10.5 XL Голема Водоотпорна Телефонска Торбичка: 3 Пакувајте Подводен Носител На Проѕирни Ќелии - Универзална Водоотпорна Футрола За Сува Кеса Со Врвка За Врато?

Аусуми 10.5 XL Голема Водоотпорна Телефонска Торбичка: 3 Пакувајте Подводен Носител На Проѕирни Ќелии - Универзална Водоотпорна

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 271.84

€Зачувај Повеќе за 3 Пакет грчката И Магента И Белата водоотпорна телефонска торбичка за мобилни телефони може да се користи за заштита на вашите скапоцености и паметен телефон од какви било водени ситуации.Најдобро за патувања или активности на отворено, како што се скијање, сурфање, скијање на вода, веслање, плажа, пловечки риболов, пливање во базен, пловење со брод, кајак, нуркање,нуркање,крстарења,кампување, активности на воден парк или друго играње на плажа или каква било авантура на отворено.Голем капацитет лесно може да го држи часовникот,ЛИЧНАТА КАРТА,кредитната картичка,пасошот,паричникот,клучот итн. € 10.5" Голем Универзален Дизајн" голема големина водоотпорна телефонска торба јасен преден и заден капак до 10 " капацитет одговара на сите паметни телефони-Компатибилен Со apple i Phones 13 12 11 Pro Max Плус Mini Se Xs Xr X 8 7 6 SE promax & Samsung Galaxy FE S21 S21+ S21 S20+ S10+ S10 S20 S10e Забелешка 10 9 8 Работ Мате А71 а51 а21 а20 г7 и андроид гугл пиксел 6 5 5а 4а 5г 4хл Хл лг к92 к52 к62 К71 Стило Кадифе V60 THINQ Q51 К51 и zte Htc Oneplus Xiaomi Asus Fire Sony Moto Алкател Леново Nokia Acer Мајкрософт Итн. €Ipx8 Сертифициран Водоотпорен Q професионален сертификат водоотпорен држач за телефон, По околу 1000 Тестови, без истекување или оштетување на водата за време на длабочина од 30 МЕТРИ (100 Стапки) под вода. Двојни пластични вртливи брави добијте го вашиот мобилен телефон цврсто запечатен против отпорен на вода и песок и снег и прашина и нечистотија и крема за сончање и шок и валкано Лизгање за вашиот уред додека ја одржувате функционалноста на екранот на допир. Заштитете го нашиот мобилен телефон безбедно во екстремни услови. ●Супер Чувствителен Допир Е Направен Со проѕирен пвц материјал кој нуди кристално чист дисплеј ви дава одлични перформанси на екранот на допир. Ви овозможува да испраќате пораки, да се јавувате, да гледате видеа, да препознавате лице и да правите селфи без да го извадите телефонот од торбичката. Кога сте во вода, се препорачува користење на мобилниот топол клуч или Копчињата За Јачина на Звук за работа. Материјалите ЗА СТОМАЧНИ мускули прицврстуваат и заклучуваат обезбедуваат издржлива употреба со отпорност на гребење и отпорност на абење.●Совети : НЕ ПОДДРЖУВАЈТЕ ИДЕНТИФИКАЦИЈА на Допир. ●Топол Потсетник●Заедно со отстранливиот јаже, тој никогаш нема да падне додека се движите наоколу, што е пријатно да виси околу вратот. Ротацијата на главата е дизајнирана да спречи намотување на висечкиот ремен. Пред првата употреба, неопходно е да се направи тестирање на водата со ставање сува папа во вреќата Што Потопува под вода 30 минути.Постои 0,01% ризик торбата да не е совршена водоотпорна. Ако се случи,ве молиме контактирајте не за да добиете поврат или побарајте од нас да испратиме нов.

За стоката

Слична стока во категоријата

Целосно потопен и ipx8 сертифициран водоотпорен до 100 стапки / 30 метри Целиот нов клип за заптивка за приц�

Целосно потопен и ipx8 сертифициран водоотпорен до 100 стапки / 30 метри Целиот нов клип за заптивка за приц�

Целосно потопен и ipx8 сертифициран водоотпорен до 100 стапки / 30 метри Целиот нов клип за заптивка за приц�

Целосно потопен и ipx8 сертифициран водоотпорен до 100 стапки / 30 метри Целиот нов клип за заптивка за приц�

Целосно потопен и ipx8 сертифициран водоотпорен до 100 стапки / 30 метри Целиот нов клип за заптивка за приц�

Целосно потопен и ipx8 сертифициран водоотпорен до 100 стапки / 30 метри Целиот нов клип за заптивка за приц�

[2023 Надградена Верзија] : новата верзија водоотпорна телефонска торбичка со дополнителен џеб внатре е с�

Целосно потопен и ipx8 сертифициран водоотпорен до 100 стапки / 30 метри Целиот нов клип за заптивка за приц�

Целосно потопен и ipx8 сертифициран водоотпорен до 100 стапки / 30 метри Целиот нов клип за заптивка за приц�

Овој Пакет Содржи : 1 Пакет водоотпорна торбичка одговара на повеќето паметни телефони до 7,0" дијагоналн�

Scroll