Ново
Vingvo Телефонска Торбичка, Симпатична Издржлива Чувствителна Допир Лесна Пвц Водоотпорна Телефонска Торбичка Со Врвка за Нуркање Риболов

Vingvo Телефонска Торбичка, Симпатична Издржлива Чувствителна Допир Лесна Пвц Водоотпорна Телефонска Торбичка Со Врвка за Нуркање

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.67

Водоотпорен : Телефонската торбичка е изработена од пвц, отпорна на абење и издржлива, може да се користи долго време има силна водоотпорна способност. Чувствителен Допир : телефонската торбичка со екран На Допир е чувствителна на допир, слободно лизгање, лесна за употреба и стабилни перформанси. Цртан Изглед : цртан филм телефонска торбичка има цртан изглед, мал и симпатичен, погоден за пливање, лебдат, нуркање, риболов, итн. Транспарентно : Телефонската торбичка има транспарентен изглед, што може да обезбеди јасно фотографирање за подводниот свет и лесна за употреба. Со Врвка : водоотпорна торбичка За Мобилни телефони со врвка, ослободете ги рацете, лесна за носење, убава и практична. 1. Чувствителен Допир : телефонската торбичка со екран На Допир е чувствителна на допир, слободно лизгање, лесна за употреба и стабилни перформанси.2. Со Врвка : водоотпорна торбичка За Мобилни телефони со врвка, ослободете ги рацете, лесна за носење, убава и практична.3. Водоотпорен : Телефонската торбичка е изработена од пвц, отпорна на абење и издржлива, може да се користи долго време има силна водоотпорна способност.4. Цртан Изглед : цртан филм телефонска торбичка има цртан изглед, мал и симпатичен, погоден за пливање, лебдат, нуркање, риболов, итн.5. Транспарентно : Телефонската торбичка има транспарентен изглед, што може да обезбеди јасно фотографирање за подводниот свет и лесна за употреба.Спецификации : Тип На Ставка : Водоотпорен Телефонски Торбички Материјал : Пвц Големина : Прибл. 11,5 x 21cm / 4,5 x 8,3 in Package List : 1 x Водоотпорна Телефонска Торбичка1 x Транспарентен Јаже.

За стоката

Слична стока во категоријата

Целосно потопен и ipx8 сертифициран водоотпорен до 100 стапки / 30 метри Целиот нов клип за заптивка за приц�

Овој пакет содржи 2 артикли : водоотпорна торба за плажа и пловна пловичка со светли бои за пливање со от�

Целосно потопен и ipx8 сертифициран водоотпорен до 100 стапки / 30 метри Целиот нов клип за заптивка за приц�

Целосно потопен и ipx8 сертифициран водоотпорен до 100 стапки / 30 метри Целиот нов клип за заптивка за приц�

Целосно потопен и ipx8 сертифициран водоотпорен до 100 стапки / 30 метри Целиот нов клип за заптивка за приц�

Целосно потопен и ipx8 сертифициран водоотпорен до 100 стапки / 30 метри Целиот нов клип за заптивка за приц�

Qloatable Водоотпорен IPX8® : Ново пловечка технологија поддржува уреди до 8,0 инчи и има вградено амортизирање

Материјал : ПВЦ; Вкупни Димензии : 23 х 22 см / 9,1 х 8,7 инчи (Л*В); Боја : Транспарентна; Список За Пакување : 3 па

Целосно потопен и ipx8 сертифициран водоотпорен до 100 стапки / 30 метри Целиот нов клип за заптивка за приц�

€Зачувај Повеќе за 3 Пакет грчката И Магента И Белата водоотпорна телефонска торбичка за мобилни телеф�

Целосно потопен и ipx8 сертифициран водоотпорен до 100 стапки / 30 метри Целиот нов клип за заптивка за приц�

[2023 Надградена Верзија] : новата верзија водоотпорна телефонска торбичка со дополнителен џеб внатре е с�

Целосно потопен и ipx8 сертифициран водоотпорен до 100 стапки / 30 метри Целиот нов клип за заптивка за приц�

Целосно потопен и ipx8 сертифициран водоотпорен до 100 стапки / 30 метри Целиот нов клип за заптивка за приц�

Целосно потопен и ipx8 сертифициран водоотпорен до 100 стапки / 30 метри Целиот нов клип за заптивка за приц�

Целосно потопен и ipx8 сертифициран водоотпорен до 100 стапки / 30 метри Целиот нов клип за заптивка за приц�

ВОДООТПОРЕН ПАТЕНТ ТРУ ПАТЕНТ овој патентиран дизајн на патент е првиот тивок, без заби, лизгачки, водо�

Целосно потопен и ipx8 сертифициран водоотпорен до 100 стапки / 30 метри Целиот нов клип за заптивка за приц�

Целосно потопен и ipx8 сертифициран водоотпорен до 100 стапки / 30 метри Целиот нов клип за заптивка за приц�

Целосно потопен и ipx8 сертифициран водоотпорен до 100 стапки / 30 метри Целиот нов клип за заптивка за приц�

Scroll