Ново
Гсднв Повеќеслојни Закачалки За Облека со 12 Клипови Држач За Решетка За Складирање Облека Гардероба За Сушење Преклопни Панталони Облека Метална Решетка За Здолн?

Гсднв Повеќеслојни Закачалки За Облека со 12 Клипови Држач За Решетка За Складирање Облека Гардероба За Сушење Преклопни Панталони

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.33

Цврстите хромирани клипови се обложени со гума за да се осигура дека облеката никогаш нема да падне. Ставете ги нежно, но цврсто на закачалката. Закачалката е цврсто заварена заедно за да формира целокупно цврсто парче за максимална издржливост. Изработен од висококвалитетен хром метал отпорен на ' рѓа со гумени врвови на изложените рабови за да се спречи оштетување и повреда. Кошули, фустани итн.; 360 ротација дизајн нема да го окупира вашето место. Четирите тркалца што се заклучуваат се доволно мазни за да се движат наоколу и да останат на место постојано. Нивото на сушење облека може да собере до 35 кг, оставајќи доволно простор помеѓу облеката, кошулите и здолништата за да може целосно да се исушат. Преклоплива решетка за сушење, паметен дизајн за складирање, лесен за рачно составување и може да се исчисти само со парче ткаенина. Цврстите хромирани клипови се обложени со гума за да се осигура дека облеката никогаш нема да падне. Ставете ги нежно, но цврсто на закачалката.Закачалката е цврсто заварена заедно за да формира целокупно цврсто парче за максимална издржливост. Изработен од висококвалитетен хром метал отпорен на ' рѓа со гумени врвови на изложените рабови за да се спречи оштетување и повреда.Кошули, фустани итн.; 360 ротација дизајн нема да го окупира вашето место. Четирите тркалца што се заклучуваат се доволно мазни за да се движат наоколу и да останат на место постојано.Нивото на сушење облека може да собере до 35 кг, оставајќи доволно простор помеѓу облеката, кошулите и здолништата за да може целосно да се исушат.Преклоплива решетка за сушење, паметен дизајн за складирање, лесен за рачно составување и може да се исчисти само со парче ткаенина.Спецификации : Материјал : големина на проширување на производот од нерѓосувачки челик : околу 34,5*58 см / 13,58*22,83 големина на складирање на производот : околу 34,5*15 см / 13,58*Вклучен е 5,91 пакет : 1 х Мултифункционални Закачалки За Палто За Облека Ако имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и ќе ви дадеме задоволителен одговор.Има Мала Разлика Помеѓу Сликата и Вистинската Ставка Предизвикана од Леснотија, Се Надевам дека Ќе Можете Да Разберете.

За стоката

Слична стока во категоријата

Голем Капацитет : со 36 клипови, погодно е да се исушат чорапи, долна облека итн за да спречите да ве однес�

Ниво ПРЕКЛОПУВАЊЕ ОБЛЕКА ВОЗДУХ РЕШЕТКАТА За Сушење, Дизајн Овозможува Максимална Површина Сушење Во Р

●Користете место : внатрешна и надворешна употреба за секаде каде што треба да висат простор Спална со�

Дизајн што може да Се прошири : оваа решетка што може да се повлече има метал со тежок мерач што ја испраќ

Уникатен Чадор Систем со 3 цврсти раце Заоблени храна преку линии Екстра силни линии со профил што не се

Произведени со исклучителна изработка и обезбедување квалитет, за да можете да останете задоволни во с�

ЦВРСТво форма на спирала добро ќе ги зацврсти вашите капаци на решетката УБАВ ПОДАРОКУбав избор за пода

● Еколошки Висококвалитетни Материјали, нетоксични и Невкусни ● Хуманизираниот Дизајн На Рамката Мож�

Домаќинство мултиклип долна облека чорапи сушење решетката мултифункција клип сушење складирање...

[Комплети за алати] нашата решетка за сушење облека со соодветни додатоци за инсталација, треба само да �

Карактеристики : Издржлив, Со Вшмукување Чаша, Заштеда На Простор Изработени Од Пластика, Цврсти И Издрж

Материјал : Изработен од висококвалитетен полипропиленски материјал, отпорен на атмосферски влијанија

●МУЛТИДУНКЦИОНАЛЕН : Алатка За Преклопување Облека Преку Воздух На Вратата што е Разноврсна Решетка...

Добра дише, брза дренажа, побрзо сушење на облеката Различни опции за задоволување на вашите различни п�

Добра дише, брза дренажа, побрзо сушење на облеката Различни опции за задоволување на вашите различни п�

● Еколошки Висококвалитетни Материјали, нетоксични и Невкусни ● Хуманизираниот Дизајн На Рамката Мож�

Квалитетниот материјал ја прави оваа закачалка за сушење може да се користи постојано Спиралните закач

Решетка за капа : 17,13 "х6, 5"(43,5 см*16,5 см); клип : 2"(5 см) Издржливиот држач за капа од нерѓосувачки челик, секое

Сефови и Природен Материјал : Изработени Од Висококвалитетно Дрво, Тоа Нема да биде Оштетено Задоволни �

● Еколошки Висококвалитетни Материјали, нетоксични и Невкусни ● Хуманизираниот Дизајн На Рамката Мож�

ЅИДМОНТИРАН ВОЗДУХ : Преклопен Ѕид Монтиран Продолжен Фен Решетката Фен Облека, 360° Ротирачки, Ветроупо�

Држач за Сушење облека : може да се примени во многу прилики, како што се домот, дневната соба и спалната �

Рамената полукружна искривување на различни текстури на облека без рогови Куката е силна и машината е п

* Двослојните клипови за сушење од нерѓосувачки челик се изработени од висококвалитетен нерѓосувачки ч

Овој полипропиленски систем е доволно силен за да ја издржи тежината дури и на најтешкиот пипетор...

● Еколошки Висококвалитетни Материјали, нетоксични и Невкусни ● Хуманизираниот Дизајн На Рамката Мож�

Scroll