Ново
Бузика Сунѓери За Миење Садови Од Микрофибер Што Се Перат Со Чистач За Повеќекратна Употреба Кујнски Гаџети За Миење Садови Садови Алатки За Чистење Дома

Бузика Сунѓери За Миење Садови Од Микрофибер Што Се Перат Со Чистач За Повеќекратна Употреба Кујнски Гаџети За Миење Садови

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.00

Повеќенаменска, тешка страна за перење тава, микрофибер страна за миење садови. Пакет од 5, доволно за 3 месеци. Употреба : Прибор, садови, садови за перење, садови и тави чистење. Може да се користи насекаде во кујната. Тоа е многу корисен кујнски гаџет. Повеќенаменска, тешка страна за перење тава, микрофибер страна за миење садови. Пакет од 5, доволно за 3 месеци. Употреба : Прибор, садови, садови за перење, садови и тави чистење. Може да се користи насекаде во кујната. Тоа е многу корисен кујнски гаџет. Материјал : Микрофибер+сунѓер+пластична жица : 18Х8, 5х1см боја : повеќебојна употреба : Прибор, садови, садови за перење, садови и тави за чистење.Пакет : 5 парчиња.

За стоката

Слична стока во категоријата

【Симпатични магични сунѓери】 Дизајн на цртани филмови, многу симпатично Поголем и помек по апсорбирањ

БЕЗБЕДЕН МАТЕРИЈАЛ : Изработен од акрилни влакна и полиестерско предиво, пријателски за кожата, лесен и

1 четка за чистење на компјутер Рачна четка за течен диспензери со сунѓер за замена Лесно за чистење на с

3 парчиња овален целулоза сунѓер Големина : 3.54x2.65 во / 4.13x2,95 инчи (по натопување) Материјал : Компресиран �

100% сунѓер Увезени Големина : 1 M Усогласена тврдоглава нечистотија дамки Чистење на сите видови кујнски �

Природниот сунѓер на лофумот е мал и лесен, не зазема простор, лесен за складирање и носење И удобниот, с�

Безбедно на деликатни површини, нелепливи тави и не'рѓосувачки челик 21 Дизајн чизми и марамчиња...

Се протега со еден допир Потребна ви е батерија / батерија? Не Се протега со еден допир Потребна ви е бате

Ефикасен И Издржлив сунѓерот за чистење е изработен од висококвалитетна дрвена пулпа, мека во текстура

Ви благодарам! ☞ Внатрешен материјал : Внатрешноста има висока густина и издржлив сунѓер, кој е многу си

Спецификации : Боја : Бел материјал : Мултифункционални меламин спонзори Количина : 20 парчиња магичен су�

Овие сунѓери за чистење кујна се избришат, маснотии, мерка и други нечистотии без напор...

Scroll