Ново
Чистење на садови сунѓери Симпатична форма на овошје задебелена кујна сунѓер мултифункционално деконтаминација за чистење лесни јадења сунѓер за миење садови за

Чистење на садови сунѓери Симпатична форма на овошје задебелена кујна сунѓер мултифункционално деконтаминација за чистење лесни

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.33

Супер мека и еластична, целосно исчистете ја површината на садот без да ја повредите раката. Овие 4 слатки форми на четки за овошни сунѓер ја украсуваат вашата кујна, со што чистењето го прави полесно. Дизајн на сунѓер од 3 слој за темелно чистење. Премиум сунѓер за миење садови со висока апсорпција на вода, а целосната пена може да го избрише маслото, можете да користите вода и да чистат. Може да го избрише тенџерето, како и садовите.

За стоката

Слична стока во категоријата

Спецификации : Боја : Бел материјал : Мултифункционални меламин спонзори Количина : 20 парчиња магичен су�

НЕ ГРЕБЕЊЕ ЦЕЛУЛОЗА ЧИСТАЧ Кујнски Пилинг Сунѓер НеГребење Сад Сунѓер Плоча Чистач Влошки Тешки Чистењ

Висококвалитетен Материјал Сунѓер Големина Види Слика Дизајнот На Рачката, Удобниот Стисок, Лесен За У�

Безбеден материјал : Направено од акрилни влакна и полиестерско предиво, пријателски расположен кон ко�

1 x подлога за поддршка Најмекиот бел, главно се користи за работа за чистење на површината на кожен мебе�

Користете со само вода за да ги отстраните тврдоглавите дамки без гребење или употреба на груби хемикал

Тие се меки допир, удобни и најдобри за секојдневни работни места Уникатниот порозен полиуретан слој од

✪ 100% гаранција за враќање на парите : Ако не сте целосно задоволни од овие чистачи на садови, тогаш ние ќ�

Ве молиме, проверете дали не ви пречи пред да нарачате, благодарам!) Пакет Тежина : 133 G Големина на пакето�

●Големина● Целокупната форма е овална со саќе површина, 3, 54х2, 56 инчи (со јаже класа виси) ①Материјал е Н

100% сунѓер Увезени Големина : 1 M Усогласена тврдоглава нечистотија дамки Чистење на сите видови кујнски �

Лесен За Употреба / Закачување За Сушење : Пред да го користите овој сунѓер за садови, ве молиме едностав�

Природниот сунѓер на лофумот е мал и лесен, не зазема простор, лесен за складирање и носење...

ОкелО целулоза сунѓери, разновидни бои 4 еа (пакет од 6) Пакувањето може да варира Описот на производот од

●Кажете Им Збогум На Тврдоглавите Дамки Q : Нашите висококвалитетни кујнски чистачи го олеснуваат чист�

Добијте време во вашиот ден : ќе имате време да постигнете многу повеќе во животот затоа што нашиот сунѓ�

Трислоен композитен материјал, секое мачкање нема да се деформира Двојна еднострана боја на бонбони, на

Пакет од 2 долготрајни, разноврсни, ефикасни, не гребнатини со двојни сунѓерски сунѓер идеално за домаш�

Големина : Прибл 1062см (Забелешка : Опсег На Грешки во Големината 2см) Може Да Се Исече Во Која Било Големин

Повеќенаменска, тешка страна за перење тава, микрофибер страна за миење садови Пакет од 5, доволно за 3 ме

PP + полиестер Кујнски сунѓери чистачи : алатки за чистење и темелно чистење Тоа е за чистење на кујната...

2 крпи од сунѓер, колибри Природно меки, без лив и многу апсорбирачки, сунѓерните крпи се одлични за миењ�

Плојпропилен Вкупна должина : приближно 8.3 инчи (21 Тежина на производот : приближно 14,2 мл (420...

Плач за чистење Чистење на сунѓер Едноставниот дизајн ќе ги обезбеди неговите високи перформанси како �

ЕКОНОМИЧЕН И ХИГИЕНСКИ ЕДНОДНЕВЕН ЧИСТАЧ : Драг ви носи хигиенски, удобен и економичен раствор за чисте�

Ви благодарам! Само што ставате сунѓер за садови во топла вода и чекате 2 до 6 часа Материјал : сунѓер за м�

Scroll