Ново
Ралбај Модерна Кристално Суета Светлина За Бања Кристално Хром Бања Ѕид Светло Тела Над Огледало Кристално Бања Суета Светла

Ралбај Модерна Кристално Суета Светлина За Бања Кристално Хром Бања Ѕид Светло Тела Над Огледало Кристално Бања Суета Светла

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 904.00

1 : ИЗВОР НА СВЕТЛИНА : Е26 Американски Стандарден Приклучок. Макс 60В, Компатибилен со било која е26 база ПРЕДВОДЕНА сијалица, Халоген, Блескаво, Заштеда На Енергија Сијалица. (Забелешка : Светилки не се вклучени.). 2 : ВИСОК КВАЛИТЕТ : висококвалитетно тело на светилка од нерѓосувачки челик, мазно како огледало, не е лесно за ' рѓа и избледување, силна отпорност на корозија. Премиум Транспарентни Кристални Абажури. Тоа е светло и романтично. 3 : ДИЗАЈН : Едноставен и луксузен дизајн, го истакнува вашиот вкус. создадете топла светла и удобна средина за живеење. Може да биде широко користен во огледалото во вашата бања, преку сликата, преку масата за суета итн. 4 : ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : Жичен, без прекинувач или приклучок на самиот уред. Со сад стандардна инсталација задната плоча. Лесно за монтирање на електричната кутија. Само поврзете се директно со резервираната жица. УЛ наведени за безбедност. 5 : УСЛУГА ПО ПРОДАЖБАТА : тимот На Ралбеј гарантира дека секогаш ќе го обезбеди производот со најдобар квалитет. Ве молиме бидете сигурни да купите. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, ве молиме најавете се на вашата сметка, проверете ЈА ЛИЧНАТА карта за нарачка и кликнете На "Контакт Продавач" за да не контактирате. нашата услуга за клиенти ќе го реши вашиот проблем во рок од 24 часа, ќе се потрудиме да го подобриме вашето искуство за купување.

За стоката

Слична стока во категоријата

Современа ПРЕДВОДЕНА суета со јасен аголен дизајн Метални куќишта и панели за лице, Бел акрилен дифузор

Бања Висок Квалитет Ќе додаде допир на декор Колекцијата ЗА КАПЕЊЕ ПРЕДВОДЕНА Од Викторија прикажува з�

УЛ наведени издржана бронзена завршница; килибарни тиково кристални акценти 39 W X 5 D X 7 H; може да се монти�

Изграден од четкан никел метал со Занаетчиска стаклена сенка Вклучува ЛЕД мотор од 18 вати...

Четири лесни тела за бања од колекцијата Чатам Висина : 10.00 инчи Ширина : 42.00 инчи Стил : Преодна Светлина �

Три Светлина Суета од Висина : 7,50 инчи Ширина : 24,00 инчи Стил : Преоден Тип На Светлина : Суета Заврши : Ноар

Кихлер одговара на сите потреби за осветлување Различни внатрешни светла, додатоци и производи за осве�

Овој современ прицврстувач се одликува со чист дизајн, метални крајни капачиња и 4насочен прекинувач за

Лесна Инсталација : П : дали оваа ѕидна светилка вклучува сијалица? О : можеме да ви испратиме заменливи �

Направени од метал и Облаци смола Вклучува 36 ВАТИ ПОСВЕТЕН лед мотор Овој уред може да се инсталира како

100% Лен Увезени Изграден Од Темно Бронзен метал со ткаена ткаенина сенка Вклучува ЛЕД мотор од 18 вати...

Многу е погоден за употреба како светилки за бричење, светилки за шминка, ЛЕД светилки на кабинети и све�

МИЛЕР СУЕТА ЅИД СВЕТЛИНА ДИМЕНЗИИ : 10.75" Висока x 26.5" Широк x 8.5" Длабочина, Тежина 5.75 фунти, Задна Плоча : 5"W x

ДОСОН СУЕТА ЅИД СВЕТЛИНА ДИМЕНЗИИ : 12" Висока x 35.25" Широк x 7.25" Длабочина, Тежина 3.5 фунти, Задна Плоча : 5 "W x

360° Осветлување Златно Линеарно Светло За СуетаУсвојте еден круг предводени светла и златна завршница,

Безбедносен рејтинг : УЛ и безбедносен список : суво Стил : традиционален тип на светлина : нијанси (стакл

Додадете прекрасен Современ шарм во декорот на вашата бања со финесното осветлување хром и кристална с

Притиснати, шарени стаклени нијанси Прилагодлива висина Крошна во правоаголна форма Прекрасното чувст

35 1 / 4" широк х 8 3 / 4 " висок Се протега 7 3 / 4" од ѕидот Задната плоча е 4 3 / 4" широк квадрат Тежи 11 килограми Зе�

5 Лесна Суета Експериментирајте со мотиви со морска тематика во главната бања со оваа шармантна суета с�

Дизајниран за луксузниот индустриски начин на живот, Госон нуди полирани, ненатрупани уреди за осветлу�

Ве молиме инсталирајте го од лиценциран електричар Исклучете го напојувањето пред прво да го инсталира

Нуди гроздобер индустриски дизајн кој работи добро со рустикален, селски и ложа декор 4 светлината за су

Scroll